NSI-189

Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 669 / 110 / 0

Ja też mam gorzki.
  • 51 / 7 / 0

Są jakieś efekty po kuracji?

Handlarze narkotyków wyjaśniają, dlaczego koronawirus psuje im biznes

Chemikalia używane do produkcji metamfetaminy i fentanylu pochodzą głównie z Chin, a kartele w Meksyku zaczynają poważnie odczuwać ich brak...

Wielka Brytania: 14 kg kokainy w polskiej furgonetce z maseczkami medycznymi

Brytyjska służba celna znalazła kokainę o wartości 1 miliona funtów w furgonetce, mającej zawieźć z Francji do Wielkiej Brytanii maski ochronne tunelem pod kanałem La Manche. Kierujący autem Polak został aresztowany.
  • 669 / 110 / 0

Mam podejrzenia że dostałem inną substancje niż nsi. W przyszłym tyg będę miał porównanie z sortem od chińczyka.
  • 20 / 1 / 0

Raczej dobrą. Dokładnie taki sam posmak ten sort zostawia jak niegdyś NSI neurofluid z drugiego polskiego sklepu z nootropami. (z rozmowy z pewną zaufaną użytkowniczką tego forum wynika że jest to legiony sklep i legitne NSI)
Spróbuj dawek 10mg x2 dziennie, na forach dużo opinii że wyczuwalniejsze działanie (freebase) jest właśnie w niskich dawkach.
I nie polegaj na ich łyżeczce, najlepiej zaopatrz się w wagę 0,001g.
  • 4 / / 0

A neurofluid ma w zestawie jakąś pipetę czy trzeba się bawić z wagą?

Nie cytuj posta znajdującego się bezpośrednio nad Twoim. MrRabbit.
  • 2205 / 1212 / 34

Ma pipetę neurofluid bo to NSI-189 w roztworze i jest tak skonstruowana aby dawkowanie bylo bezproblemowe.
  • 439 / 18 / 0

20 marca 2019hubii pisze:
Są jakieś efekty po kuracji?
Brałem 7 miesięcy z kilkutygodniową przerwą po 3 miesiącach. Zarówno fosforan i freebase. Stwierdzam, że rewelacji u mnie nie było po tym, nie na wszystkich to cudo działa, tak piszą. I po 7 miesącach ciężko mi stwierdzić co mi dało stosowanie tego związku. Wiem jedno działania antydepresyjnego nie odczułem.
  • 4 / / 0

A przy jakich dawkach dziennych?

Nie cytuj posta znajdującego się bezpośrednio nad Twoim. MrRabbit.
  • 51 / 7 / 0

Zamówiłem. Na miecha starczy zobaczę i zdam relację. Ciężko takie zmiany zauważyć, ale spróbuję porównać pamięć i nastrój po tym. Drugi hipokamp wyhoduję i położę obok :patrzy:
  • 3075 / 261 / 0

Ja powiem, że substancja jest ok i działanie nootropowe czuć nawet po, ale nie są to też cuda wianki.
Wróć do „Leki nootropowe”
Na czacie siedzi 1064 uczestników Wejdź na czata