NSI-189

Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 367 / 84 / 0

Ja też mam gorzki.
  • 36 / 1 / 0

Są jakieś efekty po kuracji?

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Łapanka przy okazji Open'era. Policja zatrzymała 11 osób z "niewielkimi ilościami narkotyków"

Open'er to jedno z największych wydarzeń muzycznych w Polsce, na które przyjeżdżają ludzie z całego świata. Okazuje się, że pośród nich na ulicach Gdyni chodzą teraz policjanci, wyłuskujący osoby, które można oskarżyć o łamanie prawa.
  • 367 / 84 / 0

Mam podejrzenia że dostałem inną substancje niż nsi. W przyszłym tyg będę miał porównanie z sortem od chińczyka.
  • 15 / 1 / 0

Raczej dobrą. Dokładnie taki sam posmak ten sort zostawia jak niegdyś NSI neurofluid z drugiego polskiego sklepu z nootropami. (z rozmowy z pewną zaufaną użytkowniczką tego forum wynika że jest to legiony sklep i legitne NSI)
Spróbuj dawek 10mg x2 dziennie, na forach dużo opinii że wyczuwalniejsze działanie (freebase) jest właśnie w niskich dawkach.
I nie polegaj na ich łyżeczce, najlepiej zaopatrz się w wagę 0,001g.
  • 4 / / 0

A neurofluid ma w zestawie jakąś pipetę czy trzeba się bawić z wagą?

Nie cytuj posta znajdującego się bezpośrednio nad Twoim. MrRabbit.
  • 2724 / 916 / 0

Ma pipetę neurofluid bo to NSI-189 w roztworze i jest tak skonstruowana aby dawkowanie bylo bezproblemowe.
  • 386 / 17 / 0

20 marca 2019hubii pisze:
Są jakieś efekty po kuracji?
Brałem 7 miesięcy z kilkutygodniową przerwą po 3 miesiącach. Zarówno fosforan i freebase. Stwierdzam, że rewelacji u mnie nie było po tym, nie na wszystkich to cudo działa, tak piszą. I po 7 miesącach ciężko mi stwierdzić co mi dało stosowanie tego związku. Wiem jedno działania antydepresyjnego nie odczułem.
  • 4 / / 0

A przy jakich dawkach dziennych?

Nie cytuj posta znajdującego się bezpośrednio nad Twoim. MrRabbit.
  • 36 / 1 / 0

Zamówiłem. Na miecha starczy zobaczę i zdam relację. Ciężko takie zmiany zauważyć, ale spróbuję porównać pamięć i nastrój po tym. Drugi hipokamp wyhoduję i położę obok :patrzy:
  • 3108 / 242 / 0

Ja powiem, że substancja jest ok i działanie nootropowe czuć nawet po, ale nie są to też cuda wianki.
Wróć do „Leki nootropowe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata