Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 3288 • Strona 163 z 329
  • 642 / 18 / 7
@up
Osłabi jego działanie.
The sooner you stop, the less you suffer.
  • 25 / / 0
Jeżeli chodzi o odporność to stosuję noopa już ponad pół roku i zero przeziębień itd. Dziwne bo zazwyczaj przez sezon zimowy złapię parę wirusów. :D
  • 1262 / 17 / 0
HardCoreSex pisze:
Heja ludzie!
Takie pytanie... Właśnie zażywam Alprazolam(benzo) czy będzie to jakoś kolidowało z noopeptem?
Właśnie przyszła mi przesyłka z Noopeptem, choliną i 5-htp - chciałbym to wszystko zacząć suplementować ale właśnie zażywam lek psychotropowy z grupy benzodiazepin i nie wiem czy jest sens... Bo podobno np. przez alkohol noopept traci całe działanie. A wiadomo że benzo i alko działają na podobne do siebie receptory.

Gorąco liczę na odpowiedź oraz Pozdrawiam!
No raczej na sto procent wydaje mi się, że tylko stymulanty i opio można brać przy nootropach.
Kanna, benzo, alko, gbl, psychodeliki, dysocjanty, deliranty(aczkolwiek ja jadłem antyhistaminy ale przez jakiś czas noopept działał bardzo dobrze) niszczą działanie na kilka tygodni???

W sumie może bym znowu kupił noopept ale tym razem z choliną i jeszcze jakimiś bonusami mocniejszymi.
Nie wiem czy warto, najlepiej miksować pewnie by było wszystko ze wszystkim ale ile to kosztuje człowieka.
Uwaga! Użytkownik NieLubieZielska nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 236 / 10 / 0
Ja w tym tygodniu wróciłem do noopeptu po chorobie. Mam z innego źródła, a mianowicie z polskiego sklepu internetowego ze "zdrowymi" rzeczami. Zastanawiam się nad jego jakością. Wcześniejszy noopept mocno śmierdział. W tym z kolei trzeba się mocno wwąchać żeby wyczuć namiastkę tamtego zapachu. W smaku jednak jest chyba równie gorzki.
Przy wcześniejszym noopepcie mam wrażenie, że od pierwszej dawki był kop, mocne skupienie, motywacja, ale też wkurw ;) Dawki to 2x 20-25mg.
Teraz ładuję 30mg rano i 20 po południu i aż tak widocznych doraźnych efektów nie ma. Z drugiej strony wtedy noopeptem zastąpiłem piracetam, który mi się skończył i może on postawił fundamenty po efekt nootropowy noopa. Ładowałem też sporo kofeiny z guarany, yerby i kawy, czasem jakiś etylofenidat, albo 3-FPH.
W tym tygodniu szedł tylko ten nowy noopept i przy okazji był mały detoks, nawet zero kofeiny. Muszę jednak przyznać, że oprócz pierwszego dnia nie byłem senny, czy zmulony, a nawet czułem się dość rześki. Ciężko stwierdzić, czy to zasługa noopeptu.
Wiem, że już kiedyś była w tym temacie dyskusja o smaku, zapachu i jakości, ale jak ktoś ma jeszcze jakieś spostrzeżenia, to niech da znać.
A no i może wrzucenie jakiejś większej dawki w stylu 60mg na raz pozwoli poczuć jakiś mocniejszy, doraźny efekt w celu weryfikacji jakości sortu?
  • 6 / 2 / 0
Czy możliwe, że pastylki na kaszel zawierające salicylan choliny wzmocniły działanie nootropu ? Tak jak ma to miejsce z choliną ?
Czy mogło dojść do interakcji ? Czy raczej nie możliwe ?
  • 109 / 3 / 0
Psychodeliki niszczą działanie noopeptu? Z jakiej racji? Co najwyżej depresanty i to duże ilości. Brałem 5 meo mipta na noopepcie i innych nootropach. W czasie działania noopept był osłabiony, ale po odespaniu raczej nie widziałem różnicy. Jesteście senni po noopepcie? Niekiedy po wrzuceniu pod język łapie mnie senność. Do tego mam problemy ze wstawaniem, ale miałem je i przed nootropami.
  • 25 / / 0
U mnie występuje duża senność, szczególnie gdy wracam do noopa po jakiejś przerwie. Senność i głód.
  • 168 / / 0
Czy noopept wywołuje u kogoś takie stany, że się często zbiera na płacz? Coś jak w przypadku gbla.
Takie potęgowanie niektórych emocji np. wzruszanie się byle czym.
  • 232 / 2 / 0
noopept bez choliny ma sens?
  • 708 / 24 / 0
Według mojego doświadczenia nie , ale co organizm to inna reakcja , dużo zależy od diety i ewentualnej inne suplementacji .
ODPOWIEDZ
Posty: 3288 • Strona 163 z 329
HyperTuba dodaj film
Newsy
[img]
Ulubiona muzyka uruchamia układ opioidowy mózgu

Słuchając ulubionej muzyki odczuwamy przyjemność, niejednokrotnie wiąże się to z przeżywaniem różnych emocji. Teraz, dzięki pracy naukowców z fińskiego Uniwersytetu w Turku dowiadujemy się, w jaki sposób muzyka na nas działa. Uczeni puszczali ochotnikom ich ulubioną muzykę, badając jednocześnie ich mózgi za pomocą pozytonowej tomografii emisyjnej (PET). Okazało się, że ulubione dźwięki aktywują układ opioidowy mózgu.

[img]
Największa w historii analiza potwierdza: marihuana skuteczna w leczeniu objawów nowotworowych

W ciągu ostatnich miesięcy świat nauki zyskał dostęp do największej metaanalizy dotyczącej zastosowania marihuany w terapii nowotworów, przeprowadzonej przez Whole Health Oncology Institute we współpracy z The Chopra Foundation i opublikowanej w prestiżowym czasopiśmie Frontiers in Oncology. Wyniki są jednoznaczne – istnieje przytłaczający konsensus naukowy, że medyczna marihuana skutecznie łagodzi objawy choroby nowotworowej i poprawia jakość życia pacjentów.

[img]
Nowa nadzieja dla pacjentów ze schizofrenią. Opracowano przełomowy lek inspirowany LSD

Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Davis stworzyli nową cząsteczkę o nazwie JRT, która może zrewolucjonizować leczenie schizofrenii i innych chorób mózgu. Lek działa podobnie do LSD, ale nie wywołuje halucynacji. Dodatkowo, wykazuje silniejsze działanie niż stosowana obecnie ketamina.