Nikotyna

Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 482 / 15 / 0

ja wczoraj jeblem w iv kolo 10mg nikotyny
wszystkie odcienie kolorow zmienione, np. niebieskawy śnieg
refleks na plus, wyostrzony wzrok
dopamine czuc ale slabo bo pare h wczesniej zuzylem gram hexenu
i ogolnie taki fajny uczuć
  • 200 / 32 / 0

Post up 10/10 powtórzyłbym.

Poprawia refleks w grach, chmurzę co rundę w cokolwiek ale nie można palić podczas grania bo będziesz się zajmować fajką a nie trajektorią pocisków które w ciebie lecą.
Przepalenie się czyli za mocna fajka i szybkie palenie dają efekt odwrotny i upośledzają czasowo.

Kompot. Historia polskiej heroiny

Wystarczyło mieć słomę makową i kilka innych nietrudnych do zdobycia substancji, by zapewnić sobie odlot w PRL-u. Ten romans z polską heroiną kończył się jednak tragicznie.

W Detroit ruszyły dostawy marihuany do domu

Kupowanie marihuany w Detroit stało się niemal tak łatwe jak kupowanie pizzy.
  • 720 / 66 / 0

Do grania to jest piko a nie nikotyna %-D
  • 4094 / 505 / 11

Ja wolę dużą ilośc tabaki wciągnąc do nosa, niż zapalić szlugę.
Czasami muszę poczuć tego "kopa" po nikotynie.
Po tabace wchłania się więcej nikotyny, niż przy paleniu.
Przed snem biorę taką fajkę do zioła, nabijam cybuch tytoniu i biorę 2-3 wielkie buchy. Zaczynam się zataczać i wskakuje do łóżka. Zasypiam.
Ogólnie rzecz biorąc.
nikotyna w małych dawkach działa stymulująco, poprawia koncentrację
W większych - zamula, odurza.
  • 96 / 3 / 0

02 marca 2018EmeritusIII pisze:
ja wczoraj jeblem w iv kolo 10mg nikotyny
wszystkie odcienie kolorow zmienione, np. niebieskawy śnieg
refleks na plus, wyostrzony wzrok
dopamine czuc ale slabo bo pare h wczesniej zuzylem gram hexenu
i ogolnie taki fajny uczuć
Dziwię się że nie doznałeś zatrucia nikotyną i odczuwasz to jako "fajne". W takich dawkach nikotyna jest silnie neurotoksyczna a opisując, iż kolorki się zmieniały myslę, że pożądnie przeciążyłeś neurony.

Czy to normalne że po 2 mg wzwyż ja zaczynam się struwać i wymiotuję i jest mi bardzo źle? znam osoby którym po 8mg nic nie ma i "fajnie" a ja po 2 wzwyż zatruty jestem i chujowe samopoczucie
  • 139 / 25 / 0

Badałem nikotynę przy pomocy Liquidu do E-papierosów o smaku naturalnego mentolu. Dawkowanie kropelkowe i doustne. Dawki od 1 mg do 20 mg.

20 mg
Było dosyć intensywne, na tyle silne i zmieniające świadomość, ze nie skusiłem się na większe dawki. Działanie naprawdę przyjemne i inne od wszystkich jakie znam.

15 mg
Nadal bardzo intensywne i wyjątkowe.

10 mg
Zmiana świadomości jest odczuwalna ale nie była znów jakoś bardzo silna. Poprawa nastroju i koncentracja poprawiona.

5 - 1 mg
Jak dla mnie ledwo odczuwalne działanie, pale na co dzień, wiec było to sam raz na zaspokojenie głodu nikotynowego. Nie widzę w tych dawkach większego potencjału.
  • 1149 / 163 / 0

dla mnie nikotyna jest chwilową odskocznią od rzeczywistości, nie da się nią naćpać. nie wiem po co w ogóle próbować, przy dużych dawkach będzie organizm się bronił i starał wyrzucić ją z organizmu.

papieros to raczej chwilowy wyrzut dopaminy, nic po za tym. według mnie fajki to najlepszy nootrop.
  • 7241 / 706 / 0

Co mnie wkurwia w nikotynie, ze podwyższa ciśnienie i jak jaram przed snem to ciezej mi złapać sen.
  • 1149 / 163 / 0

nikotyna to jakby nie patrzeć stymulant. Efekt raczej normalny.

Też po nikotynie ciężej mi zasnąć, ale jak często paliłem to się organizm zaczął przyzwyczajać.
  • 1821 / 276 / 2

24 marca 2018kosmita80 pisze:
Badałem nikotynę przy pomocy Liquidu do E-papierosów o smaku naturalnego mentolu. Dawkowanie kropelkowe i doustne. Dawki od 1 mg do 20 mg.

20 mg
Było dosyć intensywne, na tyle silne i zmieniające świadomość, ze nie skusiłem się na większe dawki. Działanie naprawdę przyjemne i inne od wszystkich jakie znam.

15 mg
Nadal bardzo intensywne i wyjątkowe.

10 mg
Zmiana świadomości jest odczuwalna ale nie była znów jakoś bardzo silna. Poprawa nastroju i koncentracja poprawiona.

5 - 1 mg
Jak dla mnie ledwo odczuwalne działanie, pale na co dzień, wiec było to sam raz na zaspokojenie głodu nikotynowego. Nie widzę w tych dawkach większego potencjału.
Ale w jaki sposób te dawki przyjąłeś, tzn. ile zwaporyzowałeś? Bo zmiana świadomości po e-papierosie... hmmm no nie wiem?
Wróć do „Kokaina i inne stymulanty”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata