Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 6 / / 0
Witam, od pewnego czasu zamierzam spróbować MDMA w formie tabletki, niestety nie wiem czy mogę to zrobić. Cierpię na niewydolność oddechowa, objawia się to nietolerancja wysiłku fizycznego, szybko się mecze i przy tym serce mocno mi przyspiesza. bez jakiegokolwiek wysiłku nie mam żadnych problemow z oddychaniem, nawet często jaram ziółko jakoś 4-5 wiaderek na tydzień i nic mi się nie dzieje, bombę mam taka jaka powinna być. Powinienem brać tabletki "asamax" i tabletki osłonowe codziennie rano i wieczorem, ale biorę je tylko wtedy gdy se o nich przypomnę, czyli co 2 albo 3 dni.
Proszę o odpowiedź pozdro!
  • 1450 / 159 / 0
nie bierz MDMA
  • 72 / 3 / 0
Dojadę wikipedią. xd
Możliwe skutki uboczne:

Mogą wystąpić: nudności, biegunka, wymioty, ból i zawroty głowy oraz zmiany nastroju. Obserwowano reakcje nadwrażliwości (wysypka skórna, gorączka, skurcz oskrzeli). Bardzo rzadko obserwowano zapalenie osierdzia, bóle stawów, zapalenie opłucnej i osierdzia, toczeń, zapalenie trzustki, zapalenie wątroby, zahamowanie czynności szpiku, eozynofilowe zapalenie płuc, śródmiąższowe zapalenie nerek, zespół nerczycowy i niewydolność nerek.

Poinformuj lekarza:

Na pewno nie jest to wynikiem leków które bierzesz? Może musisz dostać inne. mj na to pomaga, czy to mit, by jarać na recepte?
  • 6 / / 0
25 listopada 2017Brutalny pisze:
nie bierz MDMA
nawet jesli wezme sobie polowke a potem dorzuce kolejna?
  • 1450 / 159 / 0
to twoje życie i ty decydujesz o swoim losie , ale niewydolność oddechowa i nietolerencja wysiłku fiz z MDMA ale nie tylko bo również ze wszelkiej maści speedami/stymulantami nie jest dobrym pomysłem nie wiadomo jak zaraguje organizm itd.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.