Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 1 z 2
  • 2 / 1 / 0
Witam,

Znajomy ma niedoczynność tarczycy i nie chcemy, żeby podczas kolejnej imprezy nam się "przejechał".
Szukamy, więc czegoś możliwie najbardziej bezpiecznego na imprezę. Znajomy ma znikomą tolerancję i jest raczej laikiem (w przeciwieństwie do reszty grupy). Żadne z nas nie zna się na tym, aż tak bardzo, więc kierujemy nasze pytanie do grona ludzi bardziej doświadczonych.
Panowie i Panie, co polecacie, co odradzacie dla naszego kolegi (impreza to raczej domowa posiadówa, czyli i pogadać i potańczyć)?
  • 44 / / 0
Mając zdiagnozowaną niedoczynność jakieś pol roku temu, specjalnie się nie ograniczam. Najważniejsze to znać swój organizm i próbować delikatnie. Przy braniu codziennie euthyroxu 50 na imprezach normalni palę jointy, piję alkohol, zdażył się nawet raz czy dwa kwas czy królowa śniegu i żyje. Po prostuwszystko z głową, tarczyca nie jest tak problematyczna jak mówią, no chyba, że kolega ma Hashimoto, to inna bajka.
  • 2 / 1 / 0
@kociuro

Dzięki za opinie. Zdarzyło Ci się przesadzić? Hashimoto nie wchodzi w grę.


Co sądzicie Panowie i Panie o kotku?
Impreza tuż tuż, bo to już w tą sobotę, dlatego pilne odpowiedzi jak najbardziej wskazane.
  • 44 / / 0
Czy zdarzyło się przesadzić? No ba ;) Jak zwykle tak, raz na jakiś czas, czy to z alko czy z czymś innym, biorąc tyroksynę regularnie, efekty są takie jak na średnio zdrowej osobie po przesadzeniu z danym dragiem, nie zauważyłem większych różnic.

Natomiast wiadomo, nie próbowałem wszystkiego, z mojego doświadczenia, osoby z niedoczynnością, łykająca regularnie codziennie euthyrox 50kę:

alko - klasyczne przechlanie, bełty i mega kac nsa 2gi dzień,
jointy - przepalenie, znudzenie, gastro, senność i zespół amotywacyjny dzień, 2 po,
kwasy, grzyby - za ostra faza, nie do opisania, możliwy bad trip, na 2gi dzień zawsze afterglowi ipozytyne przemyślenia, rozkojarzona głowa
stimsy - koko - tu uważałem, nie zdażyło mi się przedobrzyć bo boję się o serducho - zjazdu i uczucia wyprania na 2gi dzień jako takiego nie było :)

Innych rzeczy nie próbowałem, bo rc nie lubię.

*Czym jest Kot? metkat? Nie testowałem więc tu nie pomogę.
  • 5 / / 0
Hej, jest możliwość żeby jeszcze ktoś się wypowiedział w sprawie giebla, stimsow i psychodelikow? Od 2 miesięcy biorę codziennie letrox 50.
  • 908 / 72 / 19
Nie sądzę, żeby niedoczynność tarczycy/branie leków na tarczycę kolidowało w jakiś sposób z ćpaniem.
Is it time for your medication, Mr. Brown?
  • 2 / / 0
Od niedawna również biorę euthyrox, po pixach z internetu czułam się okropnie i złapałam bad tripa, średnio czuję się też po alkoholu. Nie wiem czy to kwestia leków czy mojego złego nastawienia i lęku, że bad trip się powtórzy. Zastanawiałam się nad znaną mi dobrze kodeiną, myślicie, że mała dawka jest bezpieczna?
  • 2 / / 0
Jestem po nowotworze zlosliwym tarczycy w dwóch odmianach, i paru innych schorzeniach, biorę 225mg euthy i jaram codziennie. Żyje chodzę nie narzekam. Fakt, nie mam gastro, co wiarze się z mega utrata wagi, jestem bardziej pobudzona. Po cukierkach jak 2-CB czy MDMA też nic mi się nie stało. Kartoników czy pyłków mi się nie zdarzyło zarzywac czasem tylko tabaczka ale na ogół to wszystko jest ok ;)
Ciri :gun:
  • 2 / / 0
22 stycznia 2015kociuro pisze:
no chyba, że kolega ma Hashimoto, to inna bajka.
mógłby ktoś rozwinąć coś na temat tego jeśli ktoś ma hashimoto? Głównie chodzi mi o fete jak wygląda z tym sytuacja?
  • 2 / / 0
Dodam jeszcze, że osoba mająca hashimoto raz ładowała temat i mówiła, że żadnej różnicy, totalnie nic nie pokopało i wyglądała tak jak by nic nie działało (opcja z trefnym tematem wykluczona bo sprawdzony temat i każdy inny osobnik potargany jak należy) wspominała również później, że nawet lepiej, łatwiej jej było usnąć, a normalnie ma problemy ze spaniem
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 1 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.