x-NBOxx - Dawkowanie

Fenyloetyloaminy z przyłączonym farmakoforem N-benzylowym.
Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 95 Strona 9 z 10
Rejestracja: 2013
Użytkownik nieaktywny
  • 123 / 6 / 0


Tryptaminy po nbome - nie ma sensu, a co do sytuacji odwrotnej: jakie dawki sprawdzaliście jeśli chodzi o dorzucone nbomki? Myślę tu o dorzucaniu 25c po homecie
Rejestracja: 2014
  • 2638 / 302 / 0


Wie ktoś czy wszystkie NBOMy są aktywne p.o. ?

Nie chciałbym już doświadczać tego gorzkiego smaku i innych nieprzyjemnych efektów, które występują jak da się blotter na dziąsło.

O tym, jak wojna z narkotykami niszczy kultury tubylcze

W cieniu globalnej wojny z narkotykami rozgrywa się nieustająca i niedostatecznie nagłośniona tragedia ludów tubylczych, których prawa są notorycznie gwałcone.

MSWiA organizuje konkurs na MEMA i GIF w ramach walki z dopalaczami

Do wygrania hulajnoga i miniwieża. Propozycje należy wysyłać wyłącznie pocztą na płytach CD... ;)
Rejestracja: 2014
  • 2746 / 208 / 0


Raczej wszystkie sa nieaktywne/slabo aktywne p.o .
Rejestracja: 2014
  • 2638 / 302 / 0


ok, trzeba będzie się męczyć.
Rejestracja: 2013
Użytkownik nieaktywny
  • 123 / 6 / 0


Odpowiadając sobie samej na postawione wyżej pytanie (może ktoś kiedyś będzie szukał podobnej odpowiedzi): po homecie dowaliłam 2 mg nbomów i było przewykurwiście, ale niestety za mocno. Doszliśmy z chłopakiem do stanu gdzie już tylko płakać (blisko ponad 16h), a rolki, które mieliśmy ni chuja nam nie pomogły.
Wyjątkowo głupi wyczyn, naprawdę lepiej zastanawiać się nad dawkami :nuts:
Ostatnio zmieniony 06 lipca 2015 przez patchouli, łącznie zmieniany 1 raz.
Rejestracja: 2015
  • 3 / / 0


Kiedyś zarzuciłem z kumplami 25C 1mg i na peaku dopaliliśmy mj, było magicznie, jednak niezbyt dużo zapamiętałem, a jak już zaczęło słabnąć to dorzuciliśmy po 1mg 25B. Była to decyzja spontaniczna, ale nawet teraz nie wiem czy dobra, czy nie :D Poprzedni stan nie powrócił, ale się zmienił. Miałem już praktycznie trzeźwe myśli nie licząc tego że co 2-3 minuty odpływałem. Każde odczucie mieszało się we mnie, łączyło - widziałem, słyszałem, czułem itd ale wszystko to stało się jednym - kiedy tak płynąłem będąc niczym i wszystkim coraz bardziej wysuwało się na prowadzenie jedno uczucie - ból. Kiedy już osiągał pewien poziom uświadamiałem sobie że mam cholernie zaciśniętą szczękę :/ Takie odloty trwały po kilka a nawet kilkadziesiąt sekund i tak przez kilka godzin. Czy był to jakiś objaw przedawkowania? Nigdy nie słyszałem żeby ktoś po zażyciu NBOMe miał szczękościsk.
Rejestracja: 2013
Użytkownik nieaktywny
  • 123 / 6 / 0


Mój luby miewa
Rejestracja: 2011
  • 11 / / 0


Z nbomami miałem trochę do czynienia i zawsze największe wrażenie robiło na mnie 25B dlatego od dłuższego czasu pozostałem tylko przy tym. Żaden inny nie dawał mi takiej euforii. I to najlepsze jest to, że jak jadłem np blotta, którego sobie nasączyłem 1mg było ciężej niż jak nasączyłem kartonik 1.5mg :D troche abstrakcja, ale może przy większej dawce tej substancji puszczają niektóre hamulce. Najwięcej ile zjadłem to 2x1.8mg + dorzuciłem po jakichś 2 godzinach kolejny 1.8mg ale było średnio, bo byłem po kilku dniach wstecz na psychodelach.

Narobiłem się tych kartoników, zjadłem (oczywiście z przerwami) pojedynczo wszystkie dawki zaczynając od 1mg kończąc na 2mg. I najlepsza dawka jaka mi siadała to 1.6mg, od tej granicy wzwyż są już troche bardziej odczuwalne efekty i mocniej na ciele przynajmniej u mnie.


25c jadłem 2mg ale czułem się po tym jakbym był mocno najebany ale mogłem się chociaż poruszać, nikłe efekty wizualne tylko gonitwa myśli i problemy z budową sensownej wypowiedzi.

25d jadłem jeden raz, cieżko mi powiedzieć jakie stężenie, ale zgaduje że coś w granicach 1.5mg czułem się jak po mieszance C z B dlatego mój ranking w tych trzech seriach jakie próbowałem przedstawia się B>D>C
Rejestracja: 2009
  • 1594 / 264 / 0


believe pisze:
Wie ktoś czy wszystkie NBOMy są aktywne p.o. ?

Nie chciałbym już doświadczać tego gorzkiego smaku i innych nieprzyjemnych efektów, które występują jak da się blotter na dziąsło.
Wchłaniają się dobrze przez skórę, możesz je rozpuścić w wazelinie i zrobić sobie olejek to masażu. Przez pewien czas jeden vendor nawet miał w sprzedaży NBOM'y w takiej formie. Tylko będziesz musiał poeksperymentować z dawkowaniem.

NBOMy w formie wolnej zasady można też waporyzować, lub zrobić z nich "maczankę". Wciągane przez nos również działają. W wymienionych przypadkach należy zmniejszyć dawkowanie w porównaniu do podania podjęzykowego. Szybsze wejście substancji -> więcej efektów niepożądanych i większe ryzyko, że może się stać coś złego.
Rejestracja: 2016
  • 50 / / 0


zjadlem kiedys nbome 25c 1mg i nastepnego dnia zrobilem to znowu
cevow zero, oevow bardzo malo
do tego bol w okolicach serce i na watrobie przez 6 dni
nie warto
Posty: 95 Strona 9 z 10
Wróć do „x-NBxx”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości