Nasze Skręty

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 2854 / 214 / 0

Było już hyperreal cribs, są fotorelacje upraw, zaczął się sezon na foty łysych z polan (rekordzista już pomieścił 17 kapeluszy na jednym zdjęciu :yay: ), były już nasze meliny więc pora na nasze skręty!

Przypominam o BHP wstawiania zdjęć:
Spoiler:

Zaczynam.
Została mi dziś już sama resztka miału który został z dużej torby, a że jutro mam zalatany dzień to postanowiłem dzisiaj uruchomić prace seryjną. Coś czuję, że i tak będzie mało na jutrzejszy długi dzień bo to typowe 1 osobowe blanciki, a samemu palić pewnie nie będę :D Dziś wyjątkowo z tytoniem miast mięty. Nie umiem niestety skręcać w drugą stronę (by móc spalić nadmiar bletki), więc sobie obcinam ~~1/4 bibułki OCB, za szerokie są na tego typu skręciki.
Tego najmniejszego z dołu już spaliłem na dobranoc i tak wiem, nie są to skręty doskonałe, ale robota w 15 minut ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 2288 / 203 / 9

Ale kluchy, nie starasz się albo to takie instant. Pokazałbym Ci tylko musze wziąść od kogoś bletkę, bo nawet na chacie nie mam. A weedu full, gała tylko :scared:

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Papuga ostrzegała handlarzy kokainy przed nalotami policji

- On musiał być wytresowany. Jak tylko policja podeszła bliżej, zaczął krzyczeć "mamo! policja!" - mówi policjant w wywiadzie dla brazylijskiej telewizji.
  • 3024 / 163 / 0

Slabo slabo krecisz. Ale juz tymi co mnie czestowales wygladaly zdrowiej :P
  • 2854 / 214 / 0

15 września 2017FajnieJest pisze:
Slabo slabo krecisz. Ale juz tymi co mnie czestowales wygladaly zdrowiej :P
Te były kręcone na szybko w kwadrans, praca seryjna i faktycznie dobrego slimika ciężko skręcić, a chcę się nauczyć, bo maczugi to już kręcić umiem doskonale. Wymienialiśmy się tak jakby blantami [mention]FajnieJest[/mention] i ten co mi dałeś był sporawy, więc i ja sporawą maczugę ukręciłem, i też pewniej na spokojniej kręcony. A tak co do twoich jointów (przynajmniej tego co mi podarowałeś, bo kolejne były git) to Twoje są natomiast jakby zbyt luźne :D tak jakbyś wcale ich nie ubijał? choćby delikatnym pukaniem o blat

edit: moje dzisiejsze dwie sztuki
  • 1453 / 140 / 0

Ile tej mięty dajesz na packa(takie z herbatek) ? Nie gryzie Cie ?
  • 3024 / 163 / 0

Wole jak jest troche luzu w lolku, lepiej sie pali, nie trzeba zbyt mocno ssac przy buchach :)
Użytkownik nieaktywny
  • 1159 / 135 / 0

E tam, lepiej się pali właśnie odpowiednio zbite. Jaa bym zaraz fotkę wrzucił bym wam pokazał drogie ćpuny kwintesencje dobrego jointa. Ale niestety wyjebałem hajs na dwudziechę klefa.

Jak jednak najdzie mnie na jakieś jaranko to nie zapomnę się pochwalić swoim arcydziełem.
  • 1108 / 75 / 0

Na pierwszym zdjęciu typowy joint na 2-3 osoby.

Na drugim zdjęciu też joint, tylko mniej typowy. %-D
  • 930 / 115 / 5

[mention]JSC[/mention] %-D

Kuźwa jakbym widział mojej produkcji gibony :D

Ma się palić - nie wyglądać. Tymczasem lufka ( taka tradycyjna , szklana ) musi mi wystarczyć.
Przybędzie więcej materiału - skręce i pokażę co potrafię %-D :cool:
  • 1096 / 85 / 0

Czy tylko ja przed pierwszym wejściem w temat wyobrażałem sobie zdjęcia forumowiczów poskręcanych na łóżku przy odstawianiu opio? %-D

Tudzież opisy tychże katorg %-D
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 70 uczestników Wejdź na czata