Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 2 z 2
  • 14 / / 0
Jedyny nie zawodny, chyba uspokajacz to Zioło, początki łączenia lajny z tloczkiem coś cudnego gdy nie chciał latać nafukany zbyt długo. Teraz, jak coś boli i bym przyjaral to tylko bardziej mnie bolało, nie wspomnę o szumach w głowie i jakiś lekach jakbym chuj wie, co ze sobą wymieszał. No psyche trzeba mieć do takich tematów konkret, bez tego już lepiej dać spokój na stałe lub na jakiś czas i wrócić odświeżonym i tolerka się zmniejszy jeśli bierze się z ulicznych:) tak to dobra można walić i walić i wykurwi. Tylko szkoda,że człowiek nie jest nieśmiertelny i zamiast zwykłych sygnałów, które wysyła ci mózg cos się stanie to już lepiej odstawić i pożycz trochę dłużej jesli życie ci mile:)bo nie oszukujmy się ćpanie skraca zycie. Dlatego zazdroszczę tym i sam tak muszę, że tylko w weekendy. Znam i 48, co lubią czasem jebnac porzadnie po alko i nie dość że ziom na trzeźwo pozytywny świr to po tym już wgl:) chyba że uspokajacz w postaci leków jeśli nie cpasz a tak to broń panie mieszać ze sobą bo sie odleci i to dosłownie i nie wróci czasem. Jeśli zbijać nadciśnienie to magnes i potas kapsułki do picia na początek, jeść wegle itd itd zapewne znacie temat:) powodzenia wszystkim poszkodowanym
Uwaga! Użytkownik LegendaOneSHOT nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 2 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.