narko-meteopatia (biometeorologiczne uwarunkowania ćpania)

Dział zawierający fachową wymianę zdań na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.

Moderatorzy: Leki, Advanced, Zdrowie

Regulamin forum
Uwaga!
Dyskusje w działach Psychofarmakologia i Syntezy winny mieć charakter możliwie jak najbardziej ścisły i naukowy. W trosce o realizację tego celu posty wszystkich użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez moderację.
Moderacja zastrzega sobie prawo do usuwania/nieakceptowania postów, które nie spełniają powyższych założeń, nawet jeżeli są zgodne z regulaminem!

czy zauważyłeś (aś) u siebie relację między pogodą a chęcią zażycia narkotyku?

54%
tak
27
24%
nie
12
22%
nie wiem
11

Liczba głosów: 50

• 488 / 4 / 0

Jak cały dzień pada to mam większą ochotę na narkotyk kawę i i narkotyk papierosy.
  • 641 / 5 / 0

Nie licząc kawy, każdy drag gdy mam atak meteopatii (czyli przy każdej zmianie pogody) działa na mnie źle: dla przykładu benzo zamulają i powodują doła (brak efektu uspokajającego tylko zamulenie), opiaty (tylko efekty fizyczne i to te negatywne), włodzimierz (nadmierne pobudzenie, wkurwienie), tramal (wkurwienie, nadpobudliwość), jedynie kawa nigdy nie zawodzi i niezależnie od pogody poprawia mi samopoczucie.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Profesor uczył studentów jak produkować narkotyki?

Nawet 10 lat więzienia grozi Tatsuonoriemu Iwamurze, profesorowi farmaceutyki Uniwersytetu Matsuyama w japońskiej prefekturze Ehime. 61-latek jest podejrzany o uczenie studentów produkcji MDMA.
Wróć do „Psychofarmakologia”
Na czacie siedzi 73 uczestników Wejdź na czata