najbardziej upierdalająca benzodiazepina

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

Posty: 29 Strona 2 z 3
Rejestracja: 2016
  • 687 / 42 / 0


Ja mam złe przejścia z etizolamem, ale ...

Klonazolam. To wspomniane 0.5 mg za dużo to w chuj, bez tolerki upierdala już 0.3 -0.4 mg. Ja odmierzałem na oko, ale miałem cały 1 mg w tabsie, więc wystarczyło podzielić na pół etc, ale jakbym miał w prochu dawkować to bez glikolu ani rusz. Wagą 0.001 za Chiny nie da rady.
Rejestracja: 2014
Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0


Po zolamie jest 3x większa pewność siebie niż po aptecznych klonach. Co sprawia że to wszystko idzie za daleko i odpierdalamy manianę bo czujemy się niezniczalni.

Czasami 0,1mg potrafi przeważyć szale i urwać film. Bardzo niebezpieczna substancja.

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Narkotyki szły z Hiszpanii

W ciągu nieco ponad dwóch lat grupa przeprowadziła przez Polskę narkotyki warte ponad 40 milionów złotych. Trzej obywatele Rosji za kratkami czekają już na rozprawę, ale sprawa jest rozwojowa.
Rejestracja: 2017
  • 188 / 36 / 0


Klonazolam wygrywa w cuglach.
Rejestracja: 2015
Użytkownik nieaktywny
  • 192 / 13 / 0


alprazolam i clonazepam w miksie daję podobne efekty co Klonazolam? [pytam z ciekawości] dawki np 0,5mg alpry i 1mg clona? bądź niższe. [tolerka średnia w strone niskiej] ;]
Rejestracja: 2017
  • 188 / 36 / 0


To jakbyś chciala wyciągac Kamaza z zaspy za pomocą kosiarki, zamiast użyc drugiego Kamaza hehe. Kup sobie clonazolam, a zobaczysz, jak to jest latać z mistrzowskim pasem wagi cieżkiej.
Rejestracja: 2014
Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0


01 maja 2017semartvykh pisze:
alprazolam i clonazepam w miksie daję podobne efekty co Klonazolam? [pytam z ciekawości] dawki np 0,5mg alpry i 1mg clona? bądź niższe. [tolerka średnia w strone niskiej] ;]
Nie dadzą podobnych efektów a kolega wyżej fajnie to ujął. Alrpa z k-zolamem nie ma nic wspólnego moim zdaniem, ten efekt przeciwlękowy po alprze ma się nijak do tego po k-zolamie %-D

Wg mnie Klonazolam to taka wersja pro aptecznego klona. Profil działania bardzo podobny, 3x silniejszy, dużo niższe dawkowanie i o połowe krótszy czas działania.
Rejestracja: 2017
  • 45 / 2 / 0


Mnie alprazolam potrafił zgnieść, jeżeli zapominałem schować box-a głeboko do szuflady i dopieralać jak gumy do żucia. alpra za mocno daje do pewności i człowiek przestaje po chwili trzeźwo myśleć.
W mixie z alko to już kaplica, szczególnie przy niskiej tolerancji 2mg może zrobić swoje.
Małe dawki, typowo terapeutyczne są u mnie numer 1.
Rejestracja: 2014
Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0


To już mocno kwestia indywidualna, niektórych alpra nie upierdala nawet z alko. Jestem tego przykładem. Ewentualnie xanaxy są chujowe bo tylko w takiej postaci jadłem.
Rejestracja: 2017
  • 45 / 2 / 0


Jasne, kwestia organizmu - podałem na swoim przykładzie. Xanaxu nigdy nie tykałem - zawsze neurol i był to bezbłędny środek. Dziś wpadł mi w ręce alprox i po 2+letniej przerwie od alpry 0.25mg mocno odczułem! i czego nie było przy neurolu, a jest przy alproxie to senność. To boli :(
Tak czy inaczej już wiem, że dwa dodatkowe piwa przy tej 0.25 obetną mi nogi. Dla jednych zaleta, dla mnie wada.

Mam też teraz lepsze porównanie do etizolamu - etizolam faktycznie może wydawać się niczym ciekawym, ale aktualnie przy silnym działaniu alpry, bardzo odczuwalnym; etizolam wyłania swój bezbłędny plus w postaci ukrycia się w środku, na drugim planie i pchania człowieka do przodu nie dając po sobie poznać, że siedzi Ci na głowie.
Rejestracja: 2015
  • 44 / 6 / 0


mnie najbardziej upierdolil flubromazolam. wzialem tablete to bylo chyba 8mg i nie wiem czy ona byla zle odmierzona ale nie pamietam nic jedynie siedzialem na krzesle przy kompie, opadła mi głowa i przeniosłem się na łóżko bo będzie mi wygodniej. zatoczony uwalilem sie i dopiero obudzilem sie o 12 gdzieś pół doby aczkolwiek wyspalem sie klawo :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :old:
Posty: 29 Strona 2 z 3
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości