Najbardziej empatogenna tryptamina?

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 78 / / 0

moim zdaniem prym tutaj wiedzie 4-AcO-DMT. Nie wiem czy to taka wkreta, ale na wejsciu i podczas calego tripa towazyszyla nam niesamowita brechta z bardzo czasem prozaicznych rzeczy.
Ogolnie bardzo fajna substancja, co do grzybow sie nie wypowiem, bo nie jadl... ~~
Użytkownik nieaktywny
  • 1720 / 3 / 0

a co ma brechta do empatii? To calkiem dwa odmienne stany.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Naukowcy odkryli gen zwiększający ryzyko uzależnień

Niewielka mutacja genu COMT w połączeniu z negatywnymi doświadczeniami z okresu dzieciństwa może zwiększać prawdopodobieństwo uzależnienia od alkoholu i narkotyków – twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Oklahomy (USA).
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 214 / 1 / 0

forest pisze:
4-aco-dmt wypada rownie dobrze.
w moim przypadku wypada nawet lepiej niż MDMA. i nie żeby to był cios w w stronę kochających ecstasy!, ale u mnie tak to wygląda.
  • 560 / 35 / 0

Za takową tryptaminę uchodzi ponoć AET, sprzedawany swego czasu jako substytut MDMA i dlatego zbanowany ogólnoświatowo.
  • 78 / / 0

forest pisze:
a co ma brechta do empatii? To calkiem dwa odmienne stany.
jasne, ze tak.
Jednak gdy jestes w stanie empatii to czujesz tak samo jak twoi kompani, wiec jesli jeden rzuci jakies haslo i zacznie sie z tego brechtac, reszta ogarniajac to, reaguje w ten sam sposob. To samo sie tyczy jesli chodzi o rozmowe w roznych kwestiach, mozna sie nie zgadzac z rozmowca,a tym samym wczowac sie w jego poglad i sposob widzenia.
Troche nie precyzjynie sie wczesniej wyrazilem.
Użytkownik nieaktywny
  • 1720 / 3 / 0

Mozna sie brechtac z niczego, tak jest po tryptaminach. Za duzo serotoniny.

BS

Użytkownik nieaktywny
  • 2775 / 14 / 0

Oj tak. Ja się nawet kiedyś brechtałem wyjątkowo niekompetentnie i nieempatycznie z badtripa znajomego :nuts: Jak sobie to przypominam to aż mi wstyd
  • 3129 / 10 / 0

Dlaczego? Całkiem zdrowa reakcja, chociaż to jeszcze zalezy od okoliczności. Przy dobrych wiatrach sam posiadacz bad tripa powinien się z niego śmiać :D
Użytkownik nieaktywny
  • 357 / / 0

Dobre wiatry nie wieją podczas bad tripa ;-)
Przy sporym mindfucku, który zwykle towarzyszy takim stanom, takie zachowanie mogło nieźle pogłębić paranoje.
Użytkownik zbanowany
  • 657 / 3 / 0

mysle ze najlepsza de celów prospołecznych jest 4-AcO-DMT. Porusza trudne tematy i najbardziej wyciaga brudy z podswiadomosci. dobra na glebokie rozmowy dla bliskich osob. Natomiast jesli chodzi o empatie imprezowa to chyba najlepszy bedzie mahomet chociaz wszystkie trypty ciezko nazwac empatogenami. empatia chyba tylko tych ktorzy sie zjedli.
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata