Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 4 / / 0
Witam jestem dość częstym użytkownikiem marihuany i mam pytanie otóż niedawno wylądowałem w szpitalu z powodu nadżerek żołądka i lekarze odradzają brania różnego rodzaju używek i mam pytanie czy będę mógł palić zioleczko ponieważ jakoś nie widzi mi się narazie rzucać palenia, a po paleniu mijają mi bóle żołądka. Nie spożywam niczego innego niż dobre ziółko, oczywiście będę się trzymać diety i nie będę jeść różnych śmieciowych rzeczy. Nie piję alkoholu i papierosów też nie palę chodzi mi tylko o grass [emoji1] [emoji1] dzięki za rady i pozdro[emoji111]
  • 371 / 101 / 16
Maryja nie powinna wplywac jako tako na twoje dolegliwosci, ale musisz trzymac sie na bacznosci, gdy wlaczy sie gastro. Jesli masz mozliwosc to polecam ziolko w jakiejkolwiek, oralnej formie. Olej, RSO czy nalewki maja niesamowity, dobroczynny wplyw na organizm. Wszelkie prozdrowotne skladniki sa przyjmowane w pelnej formie, w przeciwenstwie do palonego materialu, ktory traci wiekszosc dobra.

Tak btw, to dokladnie przeanalizuj swoja diete. Problemy gastryczne raczej nie biora sie same z siebie i na ogol wiaza sie z nie wlasciwa dieta.
Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze ograniczenie nabialu, miesa i jakichkolwiek gazowanychz napojow ma korzystny wplyw na system.
Uwaga! Użytkownik Banzi nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.