Nadczynność tarczycy

Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.

Moderator: Zdrowie

Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
Posty: 12 Strona 2 z 2
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0

witam, od niecałego roku schudłam 10 kilogramów i wypadło mi większość włosów. 3 tygodnie temu zdażyło mi się zemdleć po niewielkiej ilości alko oraz 4 buchach weedu (powiem ze z weedem mam dość dobrą relacje, wiec był to dla mnie ogromny szok). okazało się ze jest to spowodowane nadczynnością tarczycy i niewielką anemią. od tego tez momentu (ok 3 tygodnie) zażywam 25mg euthoryxu/dzień oraz żelazo.
aktualna waga to 55 kg/174cm (czyli różnica niecałego jednego kilograma, powoli idzie w górę).
zauważyłam u siebie nadmierne oddawanie moczu, lekkie zawroty głowy w gorących pomieszczeniach i bardzo duże huśtawki nastroju (jeśli ma to jakieś znaczenie).
zdażyło mi się kilkakrotnie brać px, zawsze tylko połówkę (150-200mg) bo robi mnie idealnie taka ilość.
moje pytanie: czy w takiej sytuacji mogę wziąć połówkę pixy? ostatni raz brałam około 3 miesiące temu. jakie mogą być skutki po wzięciu z nadczynnością?

ZX

Rejestracja: 2018
  • 416 / 151 / 0

Jeśli mdlałaś po weedzie, to MDMA może spowodować to samo, tylko mocniej i gorzej i może wywołać coś więcej. Generalnie omdlenie było najprawdopodobniej objawem sercowym, mogło ci tak szybko bić, że mózg nie dostawał wystarczającej ilości tlenu a to jest bardzo niebezpieczna sytuacja.
Zmierz sobie ciśnienie i puls o różnych porach dnia, tj rano po przebudzeniu, godzinę później, potem w południe, popołudnie i wieczorem i zobacz czy masz w normie i czy nie potrzebujesz tego tymczasowo zbić lekarstwami zanim ci TSH nie wróci do normy.
A z tymi lekami, tj beta-blokerami nie wolno jeść pixów bo jest możliwość paradoksalnej reakcji, że ci ciśnienie mocno skoczy i rozpierdoli głowę od środka co oznacza śmierć albo wegetowanie do końca życia.

Legalna marihuana zmienia światowy rynek. Branża kiełkuje, ale już przynosi miliardowe zyski

Drink z marihuany to świetna opcja na rozpoczęcie dnia. Pod prysznicem czeka cała bateria kosmetyków z konopi. W pracy zamawiamy lunch box z dodatkiem CBD, a na noc, na dobry sen, łykamy pastylkę cannabis. Tak właśnie może wyglądać nasz świat już w 2030 r.
Posty: 12 Strona 2 z 2
Wróć do „Choroby i interakcje z substancjami”
Na czacie siedzi 384 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości