Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 143 / 15 / 0
Siemanos, ogolnie dosc dlugo jestem uzytkownikiem mefa (tak na wstepie)
Dzis bylem na pobieraniu krwi, ogl biore duzo lekow wiec zrobilem badania na typowa morfologie (erytrocyty, leukocyty itd.) proby watrobowe oraz TSH.
Proby watrobowe na styk, TSH dobre.
Jedyny problem byl z morfologia, wszystko bylo zle, wszystkiego bylo albo za duzo albo za malo+ naprawde bardzo duzy brak zelaza, wg. Lekarzy idzie to w kierunku anemii.
I oto moje pytanie dosyc wazne dla mnie:
Czy nabawilem sie takiego czegos stricte od mefa? czy jest to moze wina tego ze 3 dni przed badaniem przerobilem 0.5g i wypukalo mi cale zelazo?
Z gory dziekii
Nie ma że za mocno %-D
  • 46 / / 0
Jeżeli regularnie nie jesz i nie suplementujesz przy długim używaniu mefki to może tak być, nie wiem na jakiej konkretnie zasadzie to działa, ale piszę, bo kiedyś poszedłem na morfologię i badania na tarczycę tj. Tsh, ft3 i ft4 po 3 dniowym ciągu na fecie, przespałem z 8godzin po 2 bezsennych nocach, zjadłem przez ten czas kilka jogurtów i magnez i miałem lekko rozregulowane wyniki, a zawsze wcześniej mając książkowe. Może mieć wpływ na to moja niedoczynność tarczycy, ale na twoim miejscu powiedziałbym lekarzowi i przestał na jakiś czas z mateuszem i ponowił badania za miesiąc. Zdrowiej mordo
  • 21 / 4 / 0
Dobry wieczór.
W czwartek zamierzam się wybrać na morfologię i inne badania krwi - ogólnie jest tego sporo.
W weeknd przerzuciłem kilka gram mefa i kilkanaście piw.
Instrukcja "przygotowania" do badań twierdzi, że należy odstawić używki na 2-3 dni przed badaniem. Jakoś nie bardzo temu ufam.
Ile należy odczekać, żeby wynik nie był zakłamany? Te 4 dni wystarczy?

Uprzedzając odpowiedzi - Nie pytam o czas utrzymywania się metabolitów substancji we krwi, tylko o średni czas przez który wyniki badań morfologicznych mogą być podwyższone/zaniżone z powodu tych substancji.
  • 3056 / 457 / 1
Mi we krwi wychodzi za wysoki poziom monocytów i granulocytów.
Suplementuje kota w ciągach.
Wyczytałem że to może świadczyć m. in. o stanie zapalnym
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Rutyna to rzecz zgubna "
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.