Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 1114 • Strona 33 z 112
  • 28 / / 0
Z przykroscia stwierdzam, ze moklo dołącza do dlugiej listy lekow, ktore nie maja na mnie absolutnie zadnego wplywu. Pojscie w strone Sele to dobry pomysl (jako ostatnia deska ratunku?)
  • 1141 / 9 / 0
Pomysł może i dobry, tylko zależy ile będziesz mieć tej sele. Przykładowo 10mg dziennie samej tylko sele to dla większości może być mało, choć mi ta dawka w zupełności odpowiada. Nic ci nie szkodzi spróbować, a ja sama sele będzie mało to zawsze możesz dowalić plaster nikotynowy ( o ile nie palisz fajek ). Zapraszamy do działu Zdrowie i tam uzyskasz bardzo dokładne informacje, tam nie tylko się poleca i odradza, tam się rozbiera na czynniki pierwsze ;-)
  • 198 / 7 / 0
Dziwny jest ten lek, albo mój mózg. Jednego dnia jestem wystrzelony, a dzisiaj mam jakiś zjazd samopoczucia i zero mocy... Odkąd stosuje Moklo boli mnie często w okolicach trzustki.
Nie będę swoim wrogiem gdy jestem swoim Bogiem. ;-)
  • 693 / 7 / 0
Odstawiam wenle w trybie ekspresowym wczoraj 225mg dzis 75mg jutro zero. Jednoczesniw wlaczajac moklo. Wczoraj niestety wrzuciłem po poludniu moklo 150mg i niestety mialem zaczatki ZS, dzis jest ok. Wspomagam sie diazepamem.
  • 83 / 2 / 0
gdyby nie to, że na lek wzrasta tolerancja i pamięć krótkotrwała szwankuje, to byłby jak dla mnie idealny.
  • 4 / / 0
witam

Parę dni temu psychiatra przepisał mi Mobemid jako lek na apatię, chroniczne zmęczenie, lenia i tumiwisizm :). Deprechy raczej nie mam. Inna sprawa że pan doktor nie bawi się w długotrwałe grzebanie w psyche pacjenta tylko od razu łapie za długopis i pisze reckę. Dawka jaką zalecił to 2 tablety na dobę - z rana i w południe po 150 mg. Biorę to trzeci dzień i wydaje mi się że jest do bani. Boli mnie głowa, pobudzenia nie odczuwam a raczej lekkie zamotanie (na szczęście bez lęków), dodatkowo w nocy nie mogę spać (wczoraj o 3 skapitulowałem i wrzuciłem 5 mg relanium). Pytanie do osób które to dłużej zażywały: przemęczyć się jeszcze jakiś czas czy odstawić w cholerę? Ile z praktyki trzeba czekać na działanie i czy można spodziewać się efektów pobudzających?


Do tej pory brałem incydentalnie różne benzo, Seronil (brak efektów), Fevarin (strachy i szybkie odstawienie), Trittico (fajnie się śpi ale zmuła na drugi dzień), oj długo bym jeszcze wyliczał. Dragów nie praktykuję, 2-3 razy w miesiącu alko.
  • 28 / / 0
napisz wiecej co o tym decyduje.
  • 198 / 7 / 0
Ja po blisku 2 tygodniach stosowania na pamięć krótkotrwałą nie narzekam. Jedyny lek który mnie stawia na nogi. Dawka 300 mg jest idealna. Podwyższenie jej dało mi tylko straszne zmęczennie i senność. Jednak trzeba sie słuchać pani psychiatry.
Nie będę swoim wrogiem gdy jestem swoim Bogiem. ;-)
  • 693 / 7 / 0
Doszedłem do dawki 1050mg i na fobie to to porywnywalnie z sertralina dziala do paroksetyny sie nie umywa jezeli chodzi o dzialanie antylękowe.
  • 92 / 2 / 0
Ja z wielkimi nadziejami rozpoczynam moklo jutro o poranku... zobaczymy!
ODPOWIEDZ
Posty: 1114 • Strona 33 z 112
Newsy
[img]
To nie zgniłe mandarynki. 24-latek niósł w torbie tak zapakowane narkotyki. Wpadł, bo spanikował

"Dzięki czujności, doświadczeniu i doskonałemu rozpoznaniu terenu, policjanci z Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie kolejny raz skutecznie uderzyli w przestępczość narkotykową."

[img]
CBŚP uderza w gang powiązany z pseudokibicami. Zabezpieczono ponad 100 kg narkotyków

Policjanci CBŚP z Rzeszowa po raz kolejny uderzyli w zorganizowaną grupę przestępczą wywodzącą się ze środowiska pseudokibiców. W trakcie akcji przeprowadzonej na terenie Rzeszowa zatrzymano dwóch 30-latków, powiązanych z jednym z lokalnych klubów piłkarskich.

[img]
Największa w historii analiza potwierdza: marihuana skuteczna w leczeniu objawów nowotworowych

W ciągu ostatnich miesięcy świat nauki zyskał dostęp do największej metaanalizy dotyczącej zastosowania marihuany w terapii nowotworów, przeprowadzonej przez Whole Health Oncology Institute we współpracy z The Chopra Foundation i opublikowanej w prestiżowym czasopiśmie Frontiers in Oncology. Wyniki są jednoznaczne – istnieje przytłaczający konsensus naukowy, że medyczna marihuana skutecznie łagodzi objawy choroby nowotworowej i poprawia jakość życia pacjentów.