4-MMA

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 700 / 8 / 0

Co tak słabo na temat tego związku? Przecież chinole oferują.
  • 1939 / 95 / 127

Chinole wysylaja co maja i nie jestem pewien czy to jest dalej legalne w chinach.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Meksyk: bitwa gangów narkotykowych z policją w "twierdzy el Chapo"

W mieście Culiacan, stolicy położonego na północnym zachodzie Meksyku stanu Sinaloa, uchodzącego za "twierdzę" narkotykowego barona Joaquina "el Chapo" Guzmana, doszło do ostrych walk między policją i członkami kartelu Sinaloa.
  • 1052 / 4 / 0

To jeszcze nie jest czas na ta i podobne jej substancje. Mozna na tym duzo zarobic, ale musi byc unormowana pozycja prawna, pozwalajaca na sprzedaz tego przez jka najdluzszy czas. A to obecnie coraz trudniejsze jest. Stad slabo jest i jeszcze bedzie.
Użytkownik nieaktywny
  • 1768 / 97 / 0

Wystarczy tego wstępu. Powróćmy do historii technicznych. Wprawdzie METHYL-MA jest dobrze przebadanym narkotykiem, przynajmniej na zwierzętach. Zarówno na myszach i szczurach działa jako niesamowicie silny środek powodując stan katatonii. Badania na zwierzętach, zachęcone tajną syntezą METHYL-MA, ukazały, że istotnie występuje stymulacja ruchowa i pewne centralne efekty, ale efekty te są jakkolwiek inne niż te powodowane przez proste związki amfetaminowe. Wniosek eksperymentatorów bazujący na strukturalnym podobieństwie do 4-MA i skłonności do wytwarzania katatonii na pewnych gatunkach zwierząt i zawsze obecnej możliwości, że zachodzą nieprzewidziane neurochemiczne zmiany do zaobserwowania przy użyciu tego związku, powinien być zniechęcający dla eksperymentatorów na ludziach. Doszedłem do tego samego wniosku, ale w moim przypadku jest on raczej oparty dużo zwięźlejszych obserwacjach: spróbowałem i nie spodobało mi się.

http://www.psychodelik.pl/joomla/index. ... l&Itemid=2
Użytkownik zbanowany
  • 2400 / 63 / 0

To o czym tam pisze i ty piszsesz to 4-METOKSY-metamfetamina... zupełnie inny związek niż 4-METYLO-metamfetamina o której jest ten temat...
Metoksy pochodne ogolnie som chujowe po calosci patrz PMA / PMMA...
Użytkownik nieaktywny
  • 1768 / 97 / 0

Tak, tak po fakcie sie dowiedziałem.
Użytkownik nieaktywny
  • 1768 / 97 / 0

sie natknałem.
Synteza, pare zrodel itd.
TOWARDS UNDERSTANDING THE
MECHANISM OF ACTION OF ABUSED
CATHINONES
Rakesh Vekariya
Virginia Commonwealth University

http://scholarscompass.vcu.edu/cgi/view ... ontext=etd
  • 281 / 20 / 0

Gdzie to dostać? Jak to zrobić? Da sie to zrobić z mety/fety/MDMA?
  • 10 / 1 / 0

Sa jakieś wiarygodne informacje na temat tego związku (para methyl methamphetamine) a nie metoksy czy inne gowno? Jedyne co znalazłem to mała neurotoksycznosc na dopamine porownywalna do mefedronu. Synteza wydaje się prosta zaczynajac nawet od toluenu jednak informacje są bardzo szczątkowe a nawet jeśli to opisywane są inne substancje
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata