HEX-EN - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 44 Strona 3 z 5
Rejestracja: 2014
 • 441 / 21 / 0

1.5mg eti i do tego jakie dawki dawales hexa?
Rejestracja: 2015
 • 423 / 30 / 0

Max 50-60mg, z tym, że ja na ketony mam zero tolerancji. Za to na benzo lekka będzie, bo trochę eti przerobiłem.

Dlaczego antydepresanty działają dopiero po kilku tygodniach? Oto, co wiemy o smutku w mózgu

Czy wiesz, dlaczego hipoteza serotoninowa wylądowała [?] na cmentarzysku idei naukowych? I do jakich wniosków doszli naukowcy poszukujący smutku w mózgu? Przedstawiamy fragment książki Marca Dingmana „Twój mózg bez tajemnic”.

Próbował zjeść marihuanę na oczach policjantów. „W pewnym momencie wsadził sobie coś do ust”

Kolejne osoby wpadły w ręce dolnośląskich policjantów w związku z posiadaniem substancji zabronionych. W Jeleniej Górze funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczne ilości środków odurzających, a jak się później okazało, również nimi handlował.
Rejestracja: 2014
 • 441 / 21 / 0

Czyli podobnie jak ja. Benzo wczesniej duzo wszelakie. Od 10 lipca po narobieniu glupot po flunitrozolamie odechcialo mi sie benzo. Mialem pare razy stycznosc z nimi. A stymulanty rzadko. Wiec jebne roztwor 3.5mg eti i 1g hexa. Zobaczymy jak zadziala dawka 25mg. Dzieki za podpowiedzi.
Rejestracja: 2013
 • 48 / 1 / 0

Miksował ktoś HEX-EN z amfetiną? Jesli tak to w jakich dawkach? Pytam bo jedno i drugie mam pod ręką. Mam też clonazolam (rc) i alpre na wszelki wypadek. Kiedy i w jakiej dawce zażyć benzo, żeby efekty były optymalne?
Rejestracja: 2015
 • 13 / 1 / 0

hexen plus 4fmph w klamę działa bardzo fajne, tylko oby nie za często, bo 4fmph w klamę to zabawka dla masochistów i zęby bolą w chuj. Można też czwórkę pod język brać, bo lepiej wchodzi, ale euforia mniejsza.
Ciąg powyżej 5 dni, oraz częste dociąganie powodują utratę apetytu i spadek energii nawet przy kolejnych - większych dawkach hexa.
Warto sporządzić sobie dietę wysokobiałkową, bo organizm spala od chuja kalorii, więc nawet czekolada dziennie metabolizuje się tutaj w kurewsko szybkim tempie.

Hexen plus noopept bardzo dobry mix, zwały zero, tolerka nie rośnie tylko alkoholu nie wolno pić, bo jednak noopept powoduje kaca.
Energetyk jakiś dobry jest do tego :D

Na zjazd ewentualnie jakieś jaranko.

Pamiętajcie, aby normalnie żreć, nie dociągać po 17, aby normalnie pójść spać, oraz myć zęby x 2, bo psują się po gównie niemiłosiernie.

Warto również:

* wykonywać różnego rodzaju ćwiczenia gimnastyczne z racji tego, że pozwalając organizmowi na stagnację, rośnie tolerancja na odczynnik, a efekty działania słabną.

* podawać mix w formie kapsułek doustnie z racji na wysoką biodostępność noopeptu i jego szybkie działanie, metabolizowanie się Hexenu oraz wysoką aktywność 4fmph.
Można bazować na kapsułkach różnych suplementów diety, np. "Alkagen" z racji tego, że jest tani i ma jakieś tam mniej ważne właściwości prozdrowotne - chuj z nimi xd

* Nie dociągać bezmyślnie kolejnych dawek 4fmph. Działanie drogą donosową wynosi 1,5-2,5 godziny, więc należy poczekać około godziny aż zejdzie. Można stosować to również na przemian z hexenem. Nie wiem czy to placebo, ale mnie zadowala :)

* nie sypać rajz grubych jak palec hexa na oko. Jest to aktywna substancja, ale przy wyższych dawkach nieobliczalna. Polecam zaopatrzyć się w łyżeczkę:
- 0,15 ml - 125 mg hexenu w pudrze,
- 0,03 ml - 25 mg pudru,
- 1 000 000 zł w setkach - 9 kg
Rejestracja: 2010
 • 280 / 1 / 0

mi do gustu przypadł mix HEX-EN i 4-CMC w proporcjach 3:1 i dawkach nie większych jak 100 mg, przyjemne połączenie euforii i nienachalnej stymulacji :)
Rejestracja: 2017
 • 13 / 2 / 4

Hexen mix z 4CMC hyperreal + Lorafen w pogotowiu.

Od godziny 8mej, 26.04.2017r. cąginąłem grube kreski Hexenu (biały, kremowy proszek), które zakręciły mnie słabo O 14.45 wciągnąłem jeszcze 150 4CMC (kryształy duże białe) ... To było mocne uderzenie w nos! Poczułem przypływ euforii i lekkie drżenie rąk. Potem zacząłem się błogo relaksować na kanapie ... :-D Leżałem tak sobie w błogiej euforii, czekając co będzie next, bo to dopiero 10 minut od 1szego 4CMC..
16,37 właśnie skończyłem 2 godzinną rozmowę telefoniczną z bankiem! Euforia, suchość suchość w ustach, parcie na mocz. I takie mroczki przed oczami, szczególnie jak na monitor patrzę.
18.30 Teraz dorzucam dwie kreski 4CMC, po sto każda. Spokój, ciągle te mroczki... Z czego to jest? \
g.20.00 200mg hexenu. 20.15: 2 tabletki Lorafenu 2.5
21.00 kosmos
22.46 osłabienie, zmęczenie suchość we ustach. -spokój, cisza...
23.10 - aplikacja 4CMC 200mg -wzbiera we mnie świeża fala euforii.
23.20 - aplikacja 200mg hexenu (to będzie bomba) - od razu ciarki, trzęsące się ręce, aby objawy (niezbyt przyjemne) Ręce trzęsły się jeszcze przez 5 minut :)
23.30 odzyskuję sprawność i zapalam papierosa, którego nie miałem w ustach od trzech godzin (zbyt zajęty - zapomniałem) Czas na relax na kanapie. Czuję się spokojny i szczęśliwy, tyl;ko pisanie na klawiaturze mnie denerwuje, cóż./.. paląc wciąż papierosa usiadłem przed monitorem.

2:15 -aplikacja 200mg hexenu klepło bezpośrednio z nosa czułem się coraz poważniej ręce uderzały mocno w klawiaturę.
Ogólnie po tej dawce stopniowo udzielał się klimat wojskowy i podobało mi się to.
Ważne gdybym wziął jeszcze 100 albo 200 4CMC to natychmiast złagodniałbym, a nie chciałem tego na razie. Jednak do czasu... kop hexedronowy dał mi się we znaki o godz. 3:00 i zażyłem 2 tabletki Lorafenu 2.5mg Tak to one zmuliły mnie nieco do godziny
5:11 kiedy to przyszedł najwyższy czas na 200mg 4CMC, które to od razu mnie pokrzepiły donosowo, oraz na conajmniej 150mg Hexenu.
Tukej se żech zrobił mało przerwa :) Taka dawka rozkręceała się błuskawicznie, o
5.19 miałem już trochę dość, ale zrobiłem se przerwę na papierosa.
5:24 Niemal pełni sił zarówno fizycznych, jak i poprawiających się psychicznych. Zmęczenie odpuszczało...
5:30 – pełna regeneracja. 100% życia!


Czas spróbować ogarnąć to w pewnym podsumowaniu:

Nie było prawdą, że ten pierwszy hexen przed 15tą był taki słaby. On po prostu się na maxa nie ujawniał, bo słabiej euforyzował, natomiast po pierwszym 4CMC ujawnił się nieznany mi dotąd wymiar pełni: siła dopaminergiczna (Hexen) i potężna świeżo-krystaliczna 4CMC, która daje więcej luzu i niweluje hexa. Dokładnie to samo zjawisko obserwowałem koło północy. I jeszcze o 5.30.
Morał z tego taki, iż te środki się uzupełniają, dlatego dobrym pomysłem jest łączenie ich potencjałów, gdyż daje to całkiem nowy pełny standard na rynku RC.Ja nie będę spał, aż do czwartku wieczorem, kiedy mam nadzieję wreszcie zasnę. Pozdrawiam i zapraszam do komentowania, lub udzielania cennych wskazówek. Liczę na to, bo takie dawki się nie powtórzą.

To był mix hexenu z 4CMC w moim hardcorowym wykonaniu. Zapraszam do dzielenia się swoją wiedzą. Pozdrawiam :)
Rejestracja: 2017
 • 1 / / 0

Powitac. Zaczne od tego ze jestem tu świerzakiem. Chcialem sie dowiedziec czy i jak mnie sponiewiera mieszanka hexa i koki? :) czy mozna to mieszac?
Rejestracja: 2015
 • 486 / 22 / 0

Jak masz dobry koks, to hexem tylko popsujesz sobie faze imo..
jeśli mimo wszystko chcesz miksować to uważaj na dawki hexa, bo może czekać cię "mała" kardiozwała.
Rejestracja: 2016
 • 904 / 128 / 0

hex 200mg
& a'la mefedron 130mg
najpierw wejście jednego, z tego co pamiętam mefa, a potem dopiero hex wchodzi, mega przyjemne uczucie, oddzielne dwa wejścia dobrze się uzupełniające, faluje wszystko na fazie, zero schiz, a czas leci jakby go gonił sam Tom z bajki Tom i Jerry.
Posty: 44 Strona 3 z 5
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1243 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: c0pre, vichellangler i 3 gości