Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 903 • Strona 84 z 91
  • 4 / / 0
30 kwietnia 2022GermanskiOprawca pisze:
Czy po mirtazapinie jest zamułka na następny dzień? Czy takie dzialanie pojawia się tylko na początku i przechodzi z czasem?

Czy ten lek ujawnia jakieś szczególne właściwości przy jednoczesnym przyjmowaniu wenlafaksyny?

Dostałem to od lekarza, jak mu wspomniałem o częstym wybudzaniu się w nocy, ale trochę cykam się brać, żeby nie zrobił ze mnie śpiocha. A dopiero niedawno poradziłem sobie z nadmierną sennością.
Jeden rabin powie tak, drugi nie. Sporo ludzi narzeka na zmułę i głoda. Ja nie czuję ani tego, ani tego. Raczej mam więcej energii przez to, że się wysypiam lepiej.
  • 572 / 94 / 0
Ta senność jest zwłaszcza na początku.Ja mam tabletki 30mg i dziale je sobie na 4czesci to wychodzi jakieś 7,5 i też fajnie usypia plus zero zamulki.
  • 1 / 1 / 0
czy 15mg mirtazapiny na sen zahamuje 240mg czystej emki?
  • 79 / 4 / 0
Mam do Was pytanko bo ostatnio byłem u lekarza i zamienił mi mirtazepine na muanseryne i od tego czasu nie mogę spac a jak już usnę to Max 2 h czy to możliwe ze to przez brak mirtazepine w organizmie ? Czy jak bo już sam nie wiem ewetulanie łączył ktoś mirte z miansa ?
  • 337 / 65 / 0
To dlatego ze mianseryna slabiej dziala nasennie.
Uwaga! Użytkownik HardCracks nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 79 / 4 / 0
@HardCracks

Rozumiem a może będziesz wiedział przy mirtazepine i do tego Pragiola 150 rano budzę się z lękiem jak to zniwelować pamietam ze jak kiedyś coś takiego miałem to pomagały Elektrolity
  • 572 / 94 / 0
@pomarloko a może ten poranny lęk ma związek ze zmianą miansy na mirte?poczekaj trochę to minie
  • 337 / 65 / 0
Ja kiedys mitre odstawilem po pol roku brania z dnia na dzien i nie mialem zadnych objawow, ale wtedy te pol roku nic nie cpalem nie palilem nie ogladalem pornosow nie zarlem benzosow, zylem jak mnich ;) lepiej wrocic na ta mitre, i nie nadwyrezac receptorow gabba, czekac az leb sie podleczy, amen. A co do elektrolitow to pierwsze za co powinno sie wziac zanim sie wezmie cos na sen to uzupelniac magnez, ja juz zrem kilka lat cytrynian glicynian na zmiane.
Uwaga! Użytkownik HardCracks nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 79 / 4 / 0
@HardCracks

Tak właśnie zrobiłem ze wróciłem do mirty i przynajmniej spałem i wypiłem elektrolity przed snem i ten poranny lęk trochę słabeusz ale nadal jest ale do tego biorę Pragiole 150 i rano 50 solianu
  • 245 / 19 / 0
Mirta kiedyś dostępna bez recepty czy coś źle kojarze?
ODPOWIEDZ
Posty: 903 • Strona 84 z 91
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.