Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 826 • Strona 1 z 83
  • 459 / 3 / 0
Miał ktoś z Was styczność z lekiem o dziwnej nazwie NORSERIN ? Ja pamiętam jeszcze za gnoja podprowadziłem jedną tabletkę z tzw. Apteczki babci %-D i pamiętam z tego wszystkiego tyle, że działał bardzo mocno nasennie, więc jeśli ktoś mógłby mi przybliżyć ogólne informację na jego temat, byłbym wdzięczny :)
Uwaga! Użytkownik Piotrunio nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 319 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Piroman »
Zawiera 10 mg mianseryny - czteropierścieniowego leku antydepresyjnego (TeCa)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mianseryna
Uwaga! Użytkownik Piroman nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3246 / 354 / 2
Nieprzeczytany post autor: jogurt »
Bardzo dobry lek nasenny i antydepresyjny usypia fajniej od benzosów/zolpidemu bardzo przyjemnie powoduje "opioidowego utulenca" jak sie polozysz w koldre lepszego od tego na kodzie, a jest tak skuteczny jak fenobarbital niemalze. Na sen nie ma nic lepszego. Co do dzialania antydepresyjnego jest ono dla mnie niezbadane ale ludzie skarza sie na tycie. Tak wiec polecam na sen - jak dla mnie master.
L-8a - blog neurofarmakologiczno-empiryczny
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM

Pozdrawiam %-D
  • 15 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: NeUrOtYk »
tak zwalnia metabolizm że przytyłem po nim przez miesiąc 14 kg
d(-_*)b
  • 459 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: Piotrunio »
hehe widze prawie same pozytywne komentarze na jego temat :) moc ma straszliwą usypia w kilka chwil :)
Ostatnio zmieniony 27 stycznia 2008 przez Piotrunio, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik Piotrunio nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 83 / 8 / 0
Nieprzeczytany post autor: oon »
dokładnie ;) ja po 15mg (pól tabletki) czuję wyraźne działanie sedatywne, ciekawe czy ma jakieś działanie rekreacyjne, nie długo wypróbuje większe dawki :)
Uwaga! Użytkownik oon nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 459 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: Piotrunio »
hehe obawiam się że po większych ilościach nie zdążysz doczekać do innnych efektów %-D uśniesz od kopa :D
Uwaga! Użytkownik Piotrunio nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1285 / 29 / 0
Nieprzeczytany post autor: ksionc »
najlepszy lek nasenny z jakim sie spotkałem
ma jeden minus trochę wydłuża czas snu i trudno się rozbudzić po przebudzeniu
Ale w dzień nie odczuwa sie zamuły jak po usypianiu zolpidemem czy benzodiazepinami

jeśli zagląda tu jakiś moderator to myślę, że przydałoby się zmienić nazwę tematu aby zawierała słowo mianseryna
np "Mianseryna - wątek ogólny"
Uwaga! Użytkownik ksionc jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: PLAYAZ »
Biorę to od kilku miesięcy tyle, że lek nazywa się Mianserick i zawiera bodajże 30mg Mianseryny. Działanie? Około godzinę do półtorej zaczyna się robić przyjemnie, można się zrelaksować, ale już po 2-3 godzinach potrafię zasnąć na siedząco.
trudno się rozbudzić po przebudzeniu
Racja, choć czasem zdarzało mi się bez powodu obudzić o 4 nad ranem i nieświadomie chodzić po moim domu, szukając niewiadomo czego. Nie wiem, czym to jest spowodowane. Sny po tym są niewiarygodne - wydają się bardzo realistyczne, czasem wręcz Deja Vu. Sny to prawdziwe widowisko nie do opisania, choćby dlatego warto spróbować Mianseryny. Biorę 1 tabletę dziennie, na noc, razem z Depakine Chrono 500.
Idealna do podróży samolotem, wystarczy wziąć 1 tabletkę 2 godziny przed odlotem i masz podróż z głowy. Wiem, ponieważ sprawdzałem to całkiem niedawno.
Działanie antydepresyjne? Ciężko mi to określić - i z tym, i bez czuję się beznadziejnie.
Ostatnio zmieniony 05 lipca 2008 przez PLAYAZ, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik PLAYAZ nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 459 / 3 / 0
hehe, mnie po mianserynie wydupcało z butów i spałem bardzo długo, a później bardzo ciężko było mi się ogarnąć i dobudzić odpowiednio.
Uwaga! Użytkownik Piotrunio nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 826 • Strona 1 z 83
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.