OMA; 2-metoksyamfetamina

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1184 / 5 / 0

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
2-metoksyamfetamina, OMA (nie mylić z 2-metylamfetaminą - 2-MA)
http://en.wikipedia.org/wiki/2-Methoxyamphetamine

Wie ktoś coś nt powyższego związku?

Dla porównania 4-metoksyamfetamina to PMA, która była przyczyną wielu zgonów (przegrzanie i wysokie ciśnienie było główną przyczyną zgonów, a pośrednim powodem było ładowanie drugiej, czy trzeciej dawki ze względu na długi wjazd - "nie działa po 40 min to dopierdolę").

Interesuje mnie czy OMA też ma takie niekorzystne działanie obwodowe.
  • 344 / 4 / 0

To się nazywa inaczej Ortetamina.

Taka słabsza feta mówiąc bardzo w skrócie
Z ang. Wiki:
...In animal drug discrimination tests it substituted for dextroamphetamine more closely than either 3- or 4-methylamphetamine, although with only around 1/10 the potency of dextroamphetamine itself

Czy użytkownicy marihuany są bardziej narażeni na COVID-19? Lekarz odpowiada na pytania.

Czy użytkownicy marihuany są bardziej narażeni na COVID-19? Na pytania odpowiada lekarz specjalizujący się w wykorzystaniu konopi w medycynie.

Jak narkotyki rozpuszczają ego – jest pierwsze badanie

Wtopienie się w świat, połączenie z kosmosem czy poczucie absolutnego spokoju po psychodelikach to wymysły czy naukowy fakt? Badacze po raz pierwszy przeprowadzili eksperyment, który pokazał, dlaczego po zażyciu substancji psychoaktywnych niektórzy mają poczucie, że ich ego się zaciera.
  • 1184 / 5 / 0

Ortetamina to 2-METHYLamfa.

Mnie interestuje 2-METOKSYamfa i o niej jest też ten wątek.
  • 47 / / 0

Badał już to ktoś? Od jakiegoś czasu dostępne u polskiego vendora.
Użytkownik zbanowany
  • 275 / 6 / 0

2-ma imo nie nadaje się do sniffu. Nie spływa, zostaje w nosie. Co do działania to chyba mocne. Tak jak z tym PMA, wchodzi z opóźnieniem, choć nie wiem czy to nie sugestia i zator w śluzówkach nie pozwola jej się uaktywnić. Ale po godzinie mała dawka (~30 mg) dojebała, choć nie wiem czy to nie całokształt wieczoru spędzonego na 3-FA i 2-FMA. 2-ma poszło jak już tamtych zabrakło.

edit.
To nie jest wcale mocne. 2-ma nie ma efektu "rush". Daje jedynie efekt stymulujący, nie nadaje sie w celach rekreacyjnych imho. Aha i sniff daje rade, ale tylko za pierwszym razem, póżniej przysłowiowo zapierdala nos. A wrzutki tez jakos bardziej nieodczuwalne. Czyli reasumując: ni w/ pizde, ni w oko.
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 1099 uczestników Wejdź na czata