OMA; 2-metoksyamfetamina

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1184 / 3 / 0

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
2-metoksyamfetamina, OMA (nie mylić z 2-metylamfetaminą - 2-MA)
http://en.wikipedia.org/wiki/2-Methoxyamphetamine

Wie ktoś coś nt powyższego związku?

Dla porównania 4-metoksyamfetamina to PMA, która była przyczyną wielu zgonów (przegrzanie i wysokie ciśnienie było główną przyczyną zgonów, a pośrednim powodem było ładowanie drugiej, czy trzeciej dawki ze względu na długi wjazd - "nie działa po 40 min to dopierdolę").

Interesuje mnie czy OMA też ma takie niekorzystne działanie obwodowe.
  • 344 / 4 / 0

To się nazywa inaczej Ortetamina.

Taka słabsza feta mówiąc bardzo w skrócie
Z ang. Wiki:
...In animal drug discrimination tests it substituted for dextroamphetamine more closely than either 3- or 4-methylamphetamine, although with only around 1/10 the potency of dextroamphetamine itself

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Amerykanie odurzają się sprayem odstraszającym osy

Podobno potrzeba jest matką wynalazków. W hrabstwie Wirginia Zachodnia kilka osób przedawkowało spray odstraszający osy, który stosowano jako alternatywę dla metamfetaminy.
  • 1184 / 3 / 0

Ortetamina to 2-METHYLamfa.

Mnie interestuje 2-METOKSYamfa i o niej jest też ten wątek.
  • 47 / / 0

Badał już to ktoś? Od jakiegoś czasu dostępne u polskiego vendora.
Użytkownik zbanowany
  • 275 / 3 / 0

2-ma imo nie nadaje się do sniffu. Nie spływa, zostaje w nosie. Co do działania to chyba mocne. Tak jak z tym PMA, wchodzi z opóźnieniem, choć nie wiem czy to nie sugestia i zator w śluzówkach nie pozwola jej się uaktywnić. Ale po godzinie mała dawka (~30 mg) dojebała, choć nie wiem czy to nie całokształt wieczoru spędzonego na 3-FA i 2-FMA. 2-ma poszło jak już tamtych zabrakło.

edit.
To nie jest wcale mocne. 2-ma nie ma efektu "rush". Daje jedynie efekt stymulujący, nie nadaje sie w celach rekreacyjnych imho. Aha i sniff daje rade, ale tylko za pierwszym razem, póżniej przysłowiowo zapierdala nos. A wrzutki tez jakos bardziej nieodczuwalne. Czyli reasumując: ni w/ pizde, ni w oko.
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata