Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 1181 / 5 / 0
2-metoksyamfetamina, OMA (nie mylić z 2-metylamfetaminą - 2-MA)
http://en.wikipedia.org/wiki/2-Methoxyamphetamine

Wie ktoś coś nt powyższego związku?

Dla porównania 4-metoksyamfetamina to PMA, która była przyczyną wielu zgonów (przegrzanie i wysokie ciśnienie było główną przyczyną zgonów, a pośrednim powodem było ładowanie drugiej, czy trzeciej dawki ze względu na długi wjazd - "nie działa po 40 min to dopierdolę").

Interesuje mnie czy OMA też ma takie niekorzystne działanie obwodowe.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 28 marca 2023 przez IGotHigh909, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: dodano strukturę - 909
  • 344 / 5 / 0
To się nazywa inaczej Ortetamina.

Taka słabsza feta mówiąc bardzo w skrócie
Z ang. Wiki:
...In animal drug discrimination tests it substituted for dextroamphetamine more closely than either 3- or 4-methylamphetamine, although with only around 1/10 the potency of dextroamphetamine itself
  • 1181 / 5 / 0
Ortetamina to 2-METHYLamfa.

Mnie interestuje 2-METOKSYamfa i o niej jest też ten wątek.
  • 47 / / 0
Badał już to ktoś? Od jakiegoś czasu dostępne u polskiego vendora.
https://www.youtube.com/watch?v=i4FuPdMskeI
  • 274 / 6 / 0
2-ma imo nie nadaje się do sniffu. Nie spływa, zostaje w nosie. Co do działania to chyba mocne. Tak jak z tym PMA, wchodzi z opóźnieniem, choć nie wiem czy to nie sugestia i zator w śluzówkach nie pozwola jej się uaktywnić. Ale po godzinie mała dawka (~30 mg) dojebała, choć nie wiem czy to nie całokształt wieczoru spędzonego na 3-FA i 2-FMA. 2-ma poszło jak już tamtych zabrakło.

edit.
To nie jest wcale mocne. 2-ma nie ma efektu "rush". Daje jedynie efekt stymulujący, nie nadaje sie w celach rekreacyjnych imho. Aha i sniff daje rade, ale tylko za pierwszym razem, póżniej przysłowiowo zapierdala nos. A wrzutki tez jakos bardziej nieodczuwalne. Czyli reasumując: ni w/ pizde, ni w oko.
Uwaga! Użytkownik raven gray jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.