Metoda Harego na "czysty" metkat + metoda oczyszczania

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 384 / 30 / 0

Dobra, teraz przydała by się opinia jakiejś kompetentnej osoby...Jakby nie było szacun za główkowanie- i tak btw. testowałeś już czy to na razie teoria. chodzi mi o to, czy rzeczywiście da się dodać ten węglan sodu czy np. nie wiem kurwa, zrobi się z roztworu np. jakiś glut czy kurwa kluska xD
  • 302 / 16 / 0

09 lutego 2019hyber123 pisze:
Dobra, teraz przydała by się opinia jakiejś kompetentnej osoby...Jakby nie było szacun za główkowanie- i tak btw. testowałeś już czy to na razie teoria. chodzi mi o to, czy rzeczywiście da się dodać ten węglan sodu czy np. nie wiem kurwa, zrobi się z roztworu np. jakiś glut czy kurwa kluska xD
Taa, to prawda, ale kompetentni chemicy albo przedawkowali wlasny towar albo leżą naćpani swoimi wlasnymi srodkami :-D. A tak serio to mam nadzieje, że ktoś sie wypowie. To póki co teoria, pytałem już jednego z tych "mądrzejszych" i powiedzial, że to ma racje bytu tylko problemem jest określenie stopnia utleniania wlasnie. Wątpie, żeby zmieniło sie w jakiegos glutka czy cos, to raczej nie tak dziala :D

scalono * ncdream
10 lutego 2019WrakCzlowieka pisze:
Nie wiem czy dobra metoda czy nie, ale pisz więcej. Od jakiegoś czasu kolekcjonuje te posty, pomagają mi w cięższych chwilach. Serio.
Miło mi, a moge wiedzieć w jaki sposób Ci pomagają?

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?
  • 154 / 20 / 0

Kwasek cytrynowy/witamina c przemienią węglan/mangan w cytrynian/askorbinian.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Cytrynian_sodu
Tym samym będzie to super przyswajalne, chyba że zakładasz w przepisie dominacje węglanu, część jednak z kwaskiem i tak zareaguje.
Mogę Ci nawet nagrać podobną reakcję: weglan wapnia + kwasek cytrynowy + kwas askorbinowy, węglan wyjściowo jako biały proszek finalnie staje się przezroczysty.
  • 302 / 16 / 0

munieslaw pisze:
Kwasek cytrynowy/witamina c przemienią węglan/mangan w cytrynian/askorbinian.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Cytrynian_sodu
Tym samym będzie to super przyswajalne, chyba że zakładasz w przepisie dominacje węglanu, część jednak z kwaskiem i tak zareaguje.
Mogę Ci nawet nagrać podobną reakcję: weglan wapnia + kwasek cytrynowy + kwas askorbinowy, węglan wyjściowo jako biały proszek finalnie staje się przezroczysty.
Czyli proponujesz brak kwasku?
  • 154 / 20 / 0

Albo celujesz w ph kwaśne albo w zasadowe, tak i tak się nie da. Wspominałem już na forum, zresztą nie tylko ja, że dodawanie kwasku/witaminy c jest bardzo niebezpieczne. Swoją drogą jak zamierzasz brać tylko P.O, to z EDTA, witaminą c, kilkoma innymi rzeczami z forum naprawdę wątpię, że mangan stanowiłby zagrożenie, nawet jakbyś brał po 1 paczce dziennie przez rok.
  • 302 / 16 / 0

munieslaw pisze:
Albo celujesz w ph kwaśne albo w zasadowe, tak i tak się nie da. Wspominałem już na forum, zresztą nie tylko ja, że dodawanie kwasku/witaminy c jest bardzo niebezpieczne. Swoją drogą jak zamierzasz brać tylko P.O, to z EDTA, witaminą c, kilkoma innymi rzeczami z forum naprawdę wątpię, że mangan stanowiłby zagrożenie, nawet jakbyś brał po 1 paczce dziennie przez rok.
NO tak, ale właśnie w środowisku kwaśnym powinno się przeprowadzać jony manganu, żeby zmieniły się w węglan manganu co nie? A bez tych kwasów itp to by nie wyszło, co nie?
  • 302 / 16 / 0

Jak już pierdole to sorki, ale nie widzę sprzeczności ani niczego co mogłoby nie pójść przy tej reakcji. Słyszałem też, że jony powstałe na skutek dodania kwasku cytrynowego/witaminy C wytracaja się w postaci klaczkow po paru godzinach
  • 154 / 20 / 0

To źle słyszałeś, zrób eksperyment kiedyś i do tego odfiltrowanego brązowego syfu wsyp kwasku cytrynowego/witamina c, pomieszaj, po chwili będziesz miał cytrynian/askorbinian manganiu w najlepszej możliwie przyswajalnej formie (przezroczysty). Ocet tam w zupełności wystarczy, nieumiejętnie dodając kwasu zbyt dużo można doprowadzić do szybkiego manganizmu. Z tym węglanem sodu przetestuj.
  • 302 / 16 / 0

munieslaw pisze:
To źle słyszałeś, zrób eksperyment kiedyś i do tego odfiltrowanego brązowego syfu wsyp kwasku cytrynowego/witamina c, pomieszaj, po chwili będziesz miał cytrynian/askorbinian manganiu w najlepszej możliwie przyswajalnej formie (przezroczysty). Ocet tam w zupełności wystarczy, nieumiejętnie dodając kwasu zbyt dużo można doprowadzić do szybkiego manganizmu. Z tym węglanem sodu przetestuj.
nie wiesz co z tym weglanem? Czyli Nie dodawać kwasku?
  • 154 / 20 / 0

post1358675.html?hilit=kwasku#p1358675
post1637096.html?hilit=kwasku#p1637096
tutaj masz wyjaśnienie kwasku, dlaczego nie powinno się go dodawać zamiast octu. Z tym węglanem sodu były tutaj już rozkminy, poszukaj.
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata