Metkatynon - Podanie donosowe, wciąganie.

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 28 Strona 1 z 3
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 761 / 11 / 0


Czy jakaś osoba wykazała się elokwencja oraz samodzielnością i za sponsorowała sobie sinff z kota? Co prawda roboty jest troszkę więcej, ale ciekawy jestem jak działa podanie do nosowe. Efekt można porównać z jakimś obecnym gównem? Dawka 150mg mocno by wyjebała? Zakładając zerową tolerkę na proszki.

Ogólnie sprawa wygląda tak(z racji tego, że nie dostałem innego przepisu w innym dziale):

3g* -p-efki do minimalnej objętości destylowanej + ocet. Do lodówki, 5*C. Dodajemy KMnO4, po 5h wyciągamy. Filtracja ciśnieniowa. Strzykawkę z filtrem płuczemy płuczemy 5ml bardzo ciepłej wody i...

a) odparowujemy wodę, walimy w nos

b) nie odparowujemy wody. Alkalizujemy 5*C roztwór 30% NaOH do pH 11, ekstrakcja benzyną- nie wiem czy lepsza ekstrakcyjna czy zwykła, którą dziadek ma do spalinowej kosiary. Ekstrakcja 3x 15ml w/w rozpucholem- chyba styka, nie.

Zakwaszanie do pH 6,5 2M HCl. Kurewsko korci mnie ten siarczan(0,5l elektrolitu), ale nie chce, aby wszystko się spierdoliło- bardzo krótka lub nietrwałość lub- chociaż mefedron był ponoć w sprzedaży pod postacią siarczanu. Czekamy aż benzyna odparuje(najniebezpieczniejszy etap- łatwopalność opar, łaźnia wodna na dworze- gar, do środka zlewka, dolewamy regularnie wrzątku)- to nie trwa długo. Zebrany osad dajemy do małego słoiczka, fiolki. Zalewam 30ml suchego acetonu. Mocno wstrząsam 1 min. Daję na 10 min do lodówki, aby ochłodzić roztwór a co za tym idzie- parowanie acetonu. Filtrujemy. Czekamy aż propanon odparuje**. Odkurzamy.

* Tak naprawdę moi drodzy mieszaniny będzie 3,125g. Nie wiem czy zauważyliście, ale niestety przy ekstrakcji Cirrusa również przechodzi bez problemu dichlorowodorek cetyryzyny, który towarzyszyć nam będzie od początku aż do sniffa. Przejdzie przez ekstrakcję i nie ominie jak kot płukania propanonem. Proporcja p-efki do cerytyzyny 21:1. Ale wątpię, aby jego ilość tak zwężyła naczynka krwionośne, aby nawet w 10% osłabiła działanie kiciusia.

Przynajmniej alergii nie będzie przy polanowych tudzież łąkowych tripach %-D

**Mam coś w komórce na bazie ksylenu, aby końcowo przepłukać, ale nie wiem czy się w do pierdolić.


Jak to to wyjdzie- relacja po majówce
Ostatnio zmieniony 03 marca 2017 przez Thirteen, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zmiana nazwy tematu.

885

Rejestracja: 2010
  • 866 / 10 / 0


jednak za "shake and bake" sie nie bierzesz?
imo jakiejs tam drastycznej roznicy nie bedzie w dzialaniu ale czekam na relacje pzdr i powodzenia

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Hiszpański polityk aresztowany za uprawę 300 roślin konopi indyjskich

Hiszpański polityk z konserwatywnej Partii Ludowej (PP) zrezygnował z urzędu w czwartek po tym, jak został aresztowany za prowadzenie uprawy marihuany indoor i kradzież energii elektrycznej.
Rejestracja: 2006
  • 3534 / 18 / 0


Domyślam się szybszego i głębszego wejścia oraz krótszego działania , ale sam nie próbowałem.Jakie dodatkowe czynności odnośnie samej reakcji trzeba wykonać w porównaniu do zwykłego kota?
Rejestracja: 2010
  • 490 / 1 / 0


to ja odkopię trochę temat, próbował już ktoś tak kota efekty ?
Rejestracja: 2009
  • 1709 / 5 / 0


WildMonkey pisze:
Domyślam się szybszego i głębszego wejścia oraz krótszego działania , ale sam nie próbowałem.Jakie dodatkowe czynności odnośnie samej reakcji trzeba wykonać w porównaniu do zwykłego kota?
To jest w ogóle możliwe by kot działał jeszcze krócej? :-p kot działa póki sprzęt w kanalizacji. Jednak czasem zaskoczy i smyra dłużej, moja teoria:

- zauważyłem, że słabo zrobiony metkatynon trzyma dłużej (zwyczajnie coś tam czuć subtelnie) ale już kotek zrobiony porządnie urywa jaja i dupę przy końcu podawania i.v. po czym gdy upłynie minutka, może dwie następuje koniec imprezy i trzeba robić następnego pluszaka.

... Jedyne co mnie odstrasza to manganizm i wszelkie inne neg. efekty :( ... taki "polski krokodyl". Szkoda bo metkat daje miłe doznania. Niestety wszystko ma swoją cenę. Jeden biegun to przyjemność to cena drugiego przerażająca. Tak jest ze wszystkim i nie tyczy się wyłącznie używek.
Rejestracja: 2015
  • 18 / 5 / 0


Patrząc na naszych południowych sąsiadów albo amerykanów,to pytam sie jak oni potrafią zrobic mete z pseudoefki,a my pomysłowi zaradni polacy nie potrafimy otrzymać HCL metkatynonu dwuetapową metoda otrzymywania tj. utlenianie,wysalanie to kurwica mnie bierze,naprawde nikt nie spożywał donosowo?
Rejestracja: 2014
  • 1654 / 156 / 1


Kiedyś jak grałem w cs'a 1.6 i nie wiedziałem co to RC i inne takie (czyli dawno) to jeden ziom na serwie zawsze grał dlugo w nocy. Kiedys wspomniał, że "wącha" kota co jakis czas.... Oczywiscie wtedy nie wiedzialem co to za używka, więc nie wiem jak ją przygotował.
Może jest tu Jack Daniels z Puchatka 4fun? :D

Dah

Rejestracja: 2012
  • 160 / 25 / 0


Jak mnie złapie wena, to za tydzień będę robił, jak wszystko wyjdzie to post na 101% pójdzie :D. Za pierwszym razem zjebałem w na prawdę debilny sposób, ale bywa bez sprzętu.
Rejestracja: 2011
  • 70 / 3 / 0


i co wydumaliscie? bo sniif bylby wygodniejszy xD
Rejestracja: 2006
  • 3534 / 18 / 0


@duldidaj
Kot tylko i.v krótko działa,taki wypity albo wstrzelony w dupala trzyma do 2 godzin.
Posty: 28 Strona 1 z 3
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości