Metkatynon - Synteza (by innyodinnych)

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 72 Strona 6 z 8
Rejestracja: 2013
  • 3 / / 0


Chcialbym zrobic krystalizacje metkatynonu z octem.Niestety wlasnie nie mam papierkow uniwersalnych, takze nie mam zadnego sposobu by sprawdzic ph.Orientowalby sie ktos mniej wiecej ile ml octu potrzeba by bylo na 720 mg pseudoefedryny?
Rejestracja: 2012
  • 108 / / 0


z octem nie ma szans na krystalizacje 0%. Tylko z hcl'em sie uda, i też trzeba uważc zeby nie dodac za dużo, bo wyjdzie gęśta maź.
Wgle bawienie się w krystalizacje metkata wiąże się z dooczyszczaniem produktu a to niesie za sobą straty, jak już chcesz sie w to bawic to co najmniej trzeba robic z 6 opakowan.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Policjanci z Kępic przejęli 5 kilogramów amfetaminy. Była ukryta w wiadrze na dnie jeziora

Patrol policji natknął się na woreczki z narkotykami przy jeziorze w gm. Kępice. Policjanci przeszukali teren i w jeziorze odkryli wiadro, w którym było 5 kg amfetaminy.
Rejestracja: 2011
  • 801 / 3 / 0


Nadmanganian potasu (którego w warunkach chałupniczych nigdy zupełnie nie da się odfiltrować) odkłada się do końca życia w mózgu. Ludzie biorący w ciągach po paru, parunastu miesiącach mają problemy z mówieniem i chodzeniem. Darujcie sobie.
Ostatnio zmieniony 02 września 2013 przez Ramowy, łącznie zmieniany 1 raz.

BS

Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 2775 / 14 / 0


nadmanganian potasu się nigdzie nie odkłada
Rejestracja: 2012
  • 108 / / 0


Natomiast jony manganu już się odkładają. Tylko że przy dobrze przeprowadzonej reakcji i poprawnej filtracji w rotworze jest jakieś max 10mg jonów Mn2+, gdzie dzienna dawka to 2-5mg.
Skąd wiem ze jest mniej wiecej 10mg toksycznych jonów Mn2+ w końcowym roztworze ?
Z tego równania:
na 720 pseudoefydryny zużywamy 250 mg KMno4 (2.5 tab) - więcej naprawde nie ma potrzeby dawac, a i tak to już jest nadmiar.

KMnO4 = 39u + 55u + 4*16u = 158u/mol

w 250mg KMno4 jest ------------ x jonów Manganu
1 mol (158u)KmnO4 zawiera ------------- 55u jonów Manganu

x = 87mg Manganu
Tylko że w reakcji większonsc Manganu przereagowuje do MnO2(czarny osad zostały po reakcji) i jest go sporo, zeskrobałem go po reakcji i zwarzyłem na wadze jubilerskiej masa wynosiła: 75mg.
Więc tych najbardziej szkodliwych jonów Mn2+ jest ok. 10mg w dodatku nie ma szans zeby wchłonął się w całości w organiźmie.
Więc jeżeli bierzemy jedną paczke na kilka dni wątroba bez problemu zdoła usuwac nadmiar toksycznych związków !!!
Ale jeśli walimy ponad 3 paczki dziennie to wtedy nasza wątroba nie wyrabia i toksyczne jony Mn2+ odkładają się w wątrobie, nerkach i mózgu, a to prowadzi do manganizmu którego objawy są widoczne dopiero po kilku latach ostrego kocenia.

Poniżej wrzucam ciekawy artykuł o manganizmie, może po jego przeczytaniu ktoś zaprzestanie jego produkcji :)
http://www.wple.net/plek/numery_2012/nu ... 55-556.pdf
Rejestracja: 2014
  • 2 / / 0


W końcu ktoś pomyślał o wydzieleniu substancji nierozpuszczalnych w wodzie, a potem tych w niepolarnym - gratuluję :). Nadmanganian nie utlenia żadnych wodorów. Gdyby utleniał wodory to w powietrzu latały by cząsteczki wodoru i bawiłby się w grę nazywaną : mieszanina wybuchowa. KMnO4 utlenia węgiel. Nie ma co liczyć stosunków stechiometrycznych, bo i tak to wam nie wyjdzie ;). Tak samo jak utlenianie glukozy KMnO4 nie da się wyliczyć teoretycznie, a jedynie w sposób doświadczalny wyznaczamy współczynnik, tak i tutaj nie dacie rady. Można jedynie w podać teoretyczną ilość KMnO4, żeby nie pieprzyć się po kryształku, a praktyczna wiadomo, że będzie większa :).
Rejestracja: 2014
  • 182 / 2 / 0


Czy kwas solny 23% uzywany do czyszczenia rur albo zmieniania ph w basenach sie nada do krystalizacji? Konkretnie wyglada to tak:
http://www.charbonneauxbrabant.com/pheb ... EfdUfmsXfQ

Czy to syf i nie dotykac?
Rejestracja: 2006
  • 3534 / 18 / 0


Ramowy pisze:
Nadmanganian potasu (którego w warunkach chałupniczych nigdy zupełnie nie da się odfiltrować) odkłada się do końca życia w mózgu. Ludzie biorący w ciągach po paru, parunastu miesiącach mają problemy z mówieniem i chodzeniem. Darujcie sobie.
Ćpałem to 7 lat w ilości ok 10 paczek tygodniowo i nie zauważyłem pogorszenia funkcjonowania w sferze OUN. Na szczęście i może mnie to ominie bo już nie ćpam.
Rejestracja: 2014
  • 182 / 2 / 0


Kilka dni temu sprobowalem skrystalizowac i wyszlo mi cos takiego:
http://imgur.com/IyPYI5l
Probowalem to osuszyc acetonem i izopropanolem ale wtedy wyszly takie twarde grudki xD
Rejestracja: 2017
Użytkownik zbanowany
  • 350 / 28 / 0


21 października 2012blondi0005 pisze:
Co jeśli pozostała na dnie czrna smolista substancja?
Należy zanieść substancje na najbliższy posterunek policji i zapytać co mogło pojsc nie tak. A tak szczerze to ja zawsze robie na cieplo energicznie mieszam i jest po pieciu minutach gites po tylu godzinach to jest uj nie kot.
Posty: 72 Strona 6 z 8
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości