Metamfetamina vs. Amfetamina - Porównanie substancji

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 38 / / 0

Po czym są gorsze schizy? Po amph czy meth?
  • 1416 / 55 / 25

Po piko :finger: I na pewno szybciej niż po witaminie A.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Policjanci z Kępic przejęli 5 kilogramów amfetaminy. Była ukryta w wiadrze na dnie jeziora

Patrol policji natknął się na woreczki z narkotykami przy jeziorze w gm. Kępice. Policjanci przeszukali teren i w jeziorze odkryli wiadro, w którym było 5 kg amfetaminy.
  • 1825 / 82 / 0

zdecydowanie bardziej po amfie,bynajmniej w moim przypadku.jak sie z meth-ą nieprzesadza to nie ma zadnych schiz.Kolega wyzej chyba meth-y nie bral,albo zral ja na okragla.fakt ze z amfa przesadzalem i schizy potezne po niej nie raz mialem,meth-e z glowa zazywalem i schiz nigdy niedoznalem.pisze z wlasnej autopsjii.
  • 1416 / 55 / 25

No ja miałem burzliwy epizod hehe Śledziły mnie psy i wszyscy WIEDZIELI.
  • 289 / 3 / 0

Bardziej amfetamina jest psychozogenna bo rozkłada się do bardzo nieciekawych związków.

Natomiast meta - duża euforia, duże wrażenie trzeźwości (przynajmniej u mnie), zwał znikomy (zależy jak długi był ciąg czy go nie było) no i stanowczo mniej schizogenny :)

Dane opieram na typowym piko w postaci jak lód (ice).
  • 44 / / 0

nie miales zwaly po piko ??? ja po jednorazowej dawce ktora mnie porobi mam okropna zwale ktora naklania do poprawienia . Po mecie euforia jest niesamowita po amfie raz doswiadczylem eufori za dawnych lat jak zaczynalem przygode ze spidem a tak to taka pusta stymulacja co nie mozna nazwac fazą, za to piko robi niesamowicie to juz mozna nazwac rozpierdolem.
Użytkownik nieaktywny
  • 143 / 6 / 4

mi sie wydaje ze to zalezy od czystosci piko, im czystszy tym mniejszy zwal. Ja tez prawie wcale nie odczuwam zwala, suchosc w ustach i lekkie zmeczenie + czasem dołek
  • 1 / / 0

amfa to totalne g. godzina dwie "zabawy" i zjazd, drugi dzień smród od człowieka jak by całą noc świnie ganiał.
Natomiast moja opinia o mecie: jest super extra i wszystko co naj tylko nie dla ludzi, człowiek to takie bydle że dąży do szczęścia kawałek ma, ale nie więcej więcej więcej a na końcu jest dębowy garnitur.
Zdarzają się ludzie pseudo opanowani super i takie tam ale kryształ ich i tak powali! o ile nie ockną się co się dzieje, meta to nie zabójca to tylko związek chemiczny....
Człowiek sam popełnia samobójstwo w zwolnionym tempie, chudnie "a co mi tam to nawet lepiej" jest bystrzejszy bardziej prawdziwy same plusy. Jednak gdy jego świadomość baluje, reszta ciała pakuje manatki i zabiera się z tego świata....

Podejżewam że świadome dawkowanie mety, było by z dużą korzyścią dla rozwoju mózgu oraz kształtowania lepszego społeczeństwa, ludzie są bardziej otwarci, chcą innym pomagać, mniej kłamią. W odpowiednich ilościach wątroba by dała rade....

Ale jeszcze nikogo takiego nie spotkałem, aby był na tyle inteligetny żeby nie pociągną całego wekendu...
  • 22 / / 0

Jak odróżnić bez walnięcia ( ale też i po) amf od meth ? Kiedyś podobno brałem ów związek, ale jednak z racji (wtedy) małego doświadczenia - mogło to być cokolwiek. Teraz natomiast pojawiła się możliwość ogarniecia, ale chce uniknąć wyjebki. Jak to się przedstawia cenowo zazwyczaj ?

aha i czy piko= meth bo spotkałem się z opowiescią o jakimś tam tripie gdzie facet wyraźnie rozróżniał meth od piko. Anyone ?

Czy jeśli ktoś ma naprawdę wielką tolerancje na AMF może nie poczuć działania meth ? Albo poczuć tylko w jakimś stopniu ?
  • 387 / 7 / 0

piko to czeska meth, co do drugiego pytania, czy ktoś pijąc codziennie kawę, walniesz wladka i nie dziala? ;-)
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata