Metakwalon - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 43 Strona 4 z 5
Rejestracja: 2009
  • 1864 / 54 / 80

metakwalon sam w sobie działa bardzo przyjemnie. To taka dużo ciekawsza wersja czegoś pomiędzy benzo a GBLem. Przyjemne otumanienie i bodyhigh w całym ciele, sporo poplątania w stylu alko, trochę plączący się język. Od czubków palców poprzez ręce czuć przyjemne promieniujące znieczulenie. A gdy znudzą sie efekty człowiek sie poprostu kładzie spać i wstaje rano niesamowicie wypoczęty. Ulepszona wersja alko/GBLa, najlepszy usypiacz jaki próbowałem.
Rejestracja: 2014
  • 745 / 29 / 0

No to Anonie za 316zł usypiacz trochę słabo, z tego co piszesz mam wrażenie że przereklamowana substancja (np. w Wilku z Wallstreet), a szkoda bo tez mialem ochote na niego ale pewnie nie dadzą mi nigdy.

Wzory stosowania syntetycznych katynonów a objawy depresyjne i parafunkcyjne zachowania ustne

Ciekawy artykuł, z tych zaawansowanych. W bonusie badania na użytkownikach naszego forum.

USA: Liczba zgonów związanych z alkoholem rośnie – zatrważająca statystyka dotyczy zwłaszcza kobiet

Amerykanie „zapijają się na śmierć”, a ilość zgonów spowodowanych alkoholem rośnie jak nigdy, ze szczególnym uwzględnieniem kobiet – pokazuje nowe badanie. Wskaźnik śmierci wywołanej spożyciem alkoholu wzrósł z 3,1% do 3,6% pomiędzy rokiem 2000, a 2016, podczas gdy ta sama statystyka wśród populacji męskiej wynosi od 1,4% do 1,8% każdego roku.
Rejestracja: 2009
  • 1864 / 54 / 80

Nie no, teraz miałem go po taniości, po okazji. 316zl/g to nie jest warte ni huja.
Rejestracja: 2014
  • 745 / 29 / 0

A próbował ktoś wapować? Jest opcja żeby kupić 50mg, warto sobie do CV mimo wszystko wpisać.
Rejestracja: 2009
  • 1864 / 54 / 80

50mg to bardzo bardzo mało. metakwalon ma naprawdę duże dawkowanie. Działa fajnie, ale nie jakoś spektakularnie.
Rejestracja: 2012
  • 1794 / 115 / 0

Po raz pierwszy usłyszałem o tej substancji właśnie w Wilku i od tej pory niejednokrotnie gdy ktoś jest mocno najebany to śmieszkuję, że "faza ślinotoku"; ale ciekawiło mnie zawsze czy faktycznie występują jakieś "fazy" przy dużych dawkach? Logika mówi, że to zwykły gabaergik, ale warto mieć nadzieję :). Fajnie byłoby przeżyć fazę ślinotoku...
Rejestracja: 2010
  • 4290 / 647 / 22

To jedna z tych substancji, którą chcę spróbować za życia.
Na bank by mi się spodobało, jako iż jestem giebloholikiem/alkoholikiem to coś dla mnie.
Dużo bym dał za to.

Post nic nie wnosi do dyskusji. Cooba83
Rejestracja: 2016
  • 666 / 78 / 0

Możliwe że ktoś to teraz w polsce ma? tabletka za 70 zł ale nie wiem na razie jaka dawka. Niebieska średnia okrągła tabletka powlekana - no w otoczce.

--------------------------------

To metakwalon zajbsta zrecz placze sie jezyk idac do sklepu wywalalem sie co 15 metrow rozciolem sobie warge o kosz poznalen fajnego typka i szukalismy skarbow wykrywaczen metalu zajebista rzecz wywalalem sie co pietnascie metrow dziala jak GBL i benzo ale nie urywa sie film. robisz glupie zevzy jak po clonach i xanaxsie. Wziolem za duzo bardzo euforyczne mam jeszcze 6 tab wziolem 3 ale starczy jedna biale nie powlekane sa zajebisre dla kogoa komu urywa sie film po 5 diazepamu. to 80 % GBL 29 % xanax i dziala dlugo. robo chud jak po DXM i ma w sobie duzo z PCP. szkoda ze tego juz nie ma prawie ponoc jest na oglaszamy ale juz nie. cialo wygina soe jak guma. piatek i sobote przespalem 48 h snu a dzis jesr zajebiscie.

Scalono - taurinnn
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 409 / 16 / 0

Czy u naszych sąsiadów Litwa, Niemcy można to dostać?Czy są po tym akcje jakby miało się mózg 10 latka, ale tak bardzo jak po przedawkowaniu benzo? :tabletki:
Rejestracja: 2016
  • 666 / 78 / 0

Chyba tak, coś w tym jest, naodpierdalałem tyle głupot że nie mogłem patrzeć kolegą z pracy w oczy. Musiałem się ratować clonazepamem by połączyć jakoś koniec z końcem.. a teraz już nie ma. Przyjaciel od tabsów nie odbiera... w internecie pustki, nawet tutaj nikt tego nie próbował. I właśnie nikt tego nie próbował, jak by to latało w warszawie to chyba by ktoś po za mną to zauważył, bardzo możliwe że zostałem zrobiony w konia i to nie był ten narkotyk. Aczkolwiek coś bardzo fajnego. Czasami były fazy euforii. Jak by ktoś wlewał czystą serotoninę do mózgu i trwało to 45 minut.
Napisałem też że ma to w sobie coś z PCP. Niby nie pamiętam jak pisałem tamten post ale chyba chodziło o to że wszystko jest takie ciekawe i pochłaniające. Ciało wyginał się jak po baclofenie ale mowa o dziwo nie bełkotliwa tylko czułem się wręcz jak bym miał "lekki" rozwiązany język. Ale teraz po tych paru tygodniach zostało tylko przygnębienie i stres z każdej okazji jeśli nie wezmę jakiś benzo.
Co ja bym dał by połączyć metakwalon z PCP w wakacje na kilkudiowej wycieczce rowerowej lub na spływie kajakowym.
Posty: 43 Strona 4 z 5
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 804 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: pandimen i 0 gości