Metakwalon - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 1864 / 53 / 80

metakwalon sam w sobie działa bardzo przyjemnie. To taka dużo ciekawsza wersja czegoś pomiędzy benzo a GBLem. Przyjemne otumanienie i bodyhigh w całym ciele, sporo poplątania w stylu alko, trochę plączący się język. Od czubków palców poprzez ręce czuć przyjemne promieniujące znieczulenie. A gdy znudzą sie efekty człowiek sie poprostu kładzie spać i wstaje rano niesamowicie wypoczęty. Ulepszona wersja alko/GBLa, najlepszy usypiacz jaki próbowałem.
  • 744 / 29 / 0

No to Anonie za 316zł usypiacz trochę słabo, z tego co piszesz mam wrażenie że przereklamowana substancja (np. w Wilku z Wallstreet), a szkoda bo tez mialem ochote na niego ale pewnie nie dadzą mi nigdy.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Bydgoszcz: Matka podała dziecku dwukrotnie lek psychotropowy

Jak podaje TVN, w organizmie trzyletniego chłopca stwierdzono obecność leku psychotropowego Elenium. Stan dziecka był krytyczny. Lek podała mu jego matka, bo był niegrzeczny…
  • 1864 / 53 / 80

Nie no, teraz miałem go po taniości, po okazji. 316zl/g to nie jest warte ni huja.
  • 744 / 29 / 0

A próbował ktoś wapować? Jest opcja żeby kupić 50mg, warto sobie do CV mimo wszystko wpisać.
  • 1864 / 53 / 80

50mg to bardzo bardzo mało. metakwalon ma naprawdę duże dawkowanie. Działa fajnie, ale nie jakoś spektakularnie.
  • 1787 / 111 / 0

Po raz pierwszy usłyszałem o tej substancji właśnie w Wilku i od tej pory niejednokrotnie gdy ktoś jest mocno najebany to śmieszkuję, że "faza ślinotoku"; ale ciekawiło mnie zawsze czy faktycznie występują jakieś "fazy" przy dużych dawkach? Logika mówi, że to zwykły gabaergik, ale warto mieć nadzieję :). Fajnie byłoby przeżyć fazę ślinotoku...
  • 4181 / 554 / 11

To jedna z tych substancji, którą chcę spróbować za życia.
Na bank by mi się spodobało, jako iż jestem giebloholikiem/alkoholikiem to coś dla mnie.
Dużo bym dał za to.

Post nic nie wnosi do dyskusji. Cooba83
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata