Metakwalon - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Użytkownik zbanowany
  • 2400 / 62 / 0

Czy dobrze mi sie kojarzy Mandraks z Polańskim ? :blush:
Nikt sie tym jeszcze nie bawił ? :diabolic:
Jak wygląda dawkowanie ?
  • 1345 / 3 / 0

Ja kojarzę jeszcze tylko, że dzieciaki z dworca zoo to wpierdalauy w różnych miksach.
RFN, połowa lat 70.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Szokujące twierdzenia śledczych. El Chapo wykorzystywał seksualnie 13-latki?

El Chapo miał nazywać swoje ofiary mianem witaminek, ponieważ – jak twierdził – seks z młodymi dziewczętami dobrze wpływa na zdrowie i zapewnia witalne życie.
  • 536 / / 0

moor1992 wydaje mi się że to chyba testował, ma ktoś linka do postu?
Ostatnio zmieniony 15 maja 2012 przez M864, łącznie zmieniany 1 raz.
Użytkownik zbanowany
  • 2400 / 62 / 0

A , nie czasem Etakowalon On testował ?
  • 304 / / 0

ktoś może opisać porównać ta substancje do innego benzo opłaca sie za to brać?

pfu

• 182 / 3 / 0

Jon Roberts pisze:
Na otwarciu w kolejce do wejścia stały gwiazdy filmowe, modelki i jeden z Kennedych. Andy
zawsze miał poczucie humoru. Odciągnął mnie na bok i powiedział:
– Jon, dodajmy czegoś do ponczu. Niech wszyscy zaszaleją na naszej imprezie.
Wrzuciliśmy garść metakwalonu. Ludzie nazywali go „rozwieraczem nóg”, bo tak działał na kobiety.
Nasza impreza była niesamowita. Ludzie, którzy chyba jeszcze nigdy nie byli na haju, zdejmowali
ubrania. Widziałem, jak starsza pani w eleganckiej sukience pośrodku klubu opiera się o poduszkę,
a gość w garniturze ją posuwa. Było jak w Rzymie.
czyli kiedys klasyczny partydrug ;>
  • 606 / 5 / 0

W biografii Iggy Popa przewija się z tysiąc razy, on to umiał żreć :D
Co ciekawe, po mimo że byly lepsze i mocniejsze dragi, to nawet gwiazdy rocka gustowały w Qualuudes

Szprycował tym małolaty, siebie, wszystkich dookoła. Gdyby to było dzisiaj, byłby świetnym benzożercą :D
W jednej z historyjek laska przekupuje go dwoma tabletkami, żeby z nią się umówił, a on, pełen ćpuńskiego sprytu daje jej jedną, sobie drugą, czeka aż zaśnie, zabiera całą resztę i spieprza a potem odnosi nieprzytomną dziewczynę do jej rodziny grobowym głosem mówiąc "chyba przedawkowała jakieś świństwa"

Ile bym dał żeby to zjeść....
  • 304 / / 0

tego mi było trzeba eureca xD
  • 1449 / 93 / 0

Było w Polsce, jeszcze na początku lat '80, bez przesady, żadna rewelacja, przy większej uczucie jakby kto w łeb pałą przyłożył. Od metakwalonu zawsze wolałem "gumę", czyli glimid, też już niestety wycofany.
  • 143 / 1 / 0

powtórzę pytanie które już padło i nie doczekało się odpowiedzi, czy jest coś obecnie dostępnego co przypomina znacznie w działaniu metakwalon? lub jakiś mix który działa podobnie?
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata