Podchodne tryptaminy, które nie zostały rozbudowane przy pierścieniu – np. DMT, DPT, lub AMT
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 2497 / 41 / 0
Ja sobie kiedys wkrecilem przedawkowanie MET jak wszamalem 200mg, myslalem, ze mam za wysoka temperature i cisnienie i spedzilem noc lezac z zimnym okladem na czole i starajac sie spowolnic puls spowalniajac oddech. Generalnie lipa, ale coz, bylem nacpany :rolleyes:
Uwaga! Użytkownik świetliste macki kosmicznej jaźni nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4368 / 667 / 0
IUPAC: 3-[2-(ethyl(methyl)amino)ethyl]-1H-indole
Formula: C13H18N2
CAS: 5599-69-9

MET is a synthetic tryptamine. Very little data exists about the pharmacological properties, metabolism, and toxicity of MET so there is a unique opportunity to study its properties.
"Bądź kim jesteś a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym kim jesteś, stajesz się tym kim nie jesteś"
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.