Melatonina - wątek ogólny

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

• 3133 / 250 / 0

IV :D

• 666 / / 0

TetraHydroCannabinozaur pisze:
Witam, próbował ktoś w nos? :-D
hahaha ja znam takiego co dal :-D ponoc dziala

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Osoby palące e-papierosy zapadają na tajemniczą chorobę płuc

W ciągu dwóch miesięcy zarejestrowano ponad 150 przypadków.

• 608 / 6 / 0

działa, mocniej i szybciej %-D
poza tym dobrze robi na uwrażliwienie receptorów serotoninowych ;-)

• 408 / 2 / 0

slim pisze:
TetraHydroCannabinozaur pisze:
Witam, próbował ktoś w nos? :-D
hahaha ja znam takiego co dal :-D ponoc dziala
I co o mnie plotkujesz? %-D IMO klepie w nos całkiem ładnie (aczkolwiek halunów nie miałem), ale tylko za pierwszym-drugim razem, więc warto spróbować z 10mg w nos, TR wisi na NG %-D

• 729 / 3 / 0

Zieleń pisze:
poza tym dobrze robi na uwrażliwienie receptorów serotoninowych ;-)
Moar info?

Użytkownik nieaktywny
  • 977 / 6 / 0

moja żonka to stosuje celem wyrównania cyklu snu ( różne zmiany w pracy, uczelnia). Dam znać niebawem jak skuteczne jest to ustrojstwo ;-)

• 157 / 1 / 0

Doustnie: dawka 15 mg. Senność po 40 min. Zasypiam po 1.5h Rano jestem wyspany.
Klamka: po 10 mg miałem wrażenie, że wessało mi nos do środka i zmieliło go razem z mózgiem - zdecydowanie odradzam :-p

• 608 / 6 / 0

www.erowid.org/plants/cacti/cacti_guide/cacti_guide6.shtml pisze:
Melatonin - I have heard a report that Melatonin ( available in most Health food stores ) will potentiate the effects of ingesting mescaline. The preferred and most effective method is to take 10-15mg before bed, a week in succession before the trip. If this is not practical, 20-25mg may be taken at least 12 hours before the actual trip. The later method works but is not as efficient as the week long method. It is said that the "7 day boost" used in conjunction with beta-carbolines (below) results in an "ultra-euphoric boost".
poza tym był o tym wątek na bluelight, wcięło. w skrócie 5mg przez tydzień bardzo wzmocniło trip po 2c-e i poprawiło wizuale, na mdma też chyba działa

• 157 / 1 / 0

Wlasnie konczy mi sie opakowanie i sprawa wyglada nastepujaco po dlugim czasie brania:
wystarczy 1 tabletka godzine przed snem, ale rano jak wstaje czuje sie jak bym wazyl z 300kg. Czas zmienic specyfik. pzdr

• 608 / 6 / 0

może za krótko śpisz? u mnie po melatoninie 6 godzin to zupełne minimum, wcześniej nie ma opcji żebym wstał nie zasypiając później przez godzinę czy dwie
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata