Medazepam - Watek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 1184 / 3 / 0

To ma eleganckie działanie tylko trzeba zjeść z 4-6 tabsów (Rudotel). Typowy przeciwlękowiec, niezamulający zbytnio. Fajnie robiło się robotę nudną (fizyczną), ale kiedy ja to jadłem .. lata świetlne temu...
Użytkownik nieaktywny
  • 284 / / 0

Ja dojapnie nie czułem praktycznie wołgle działania rudotelu chyba że w zwalczaniu napadu migreny to było si. Ale za to do nosowo jak sniffnąłem to mnie poskładało kompletnie także spróbujcie sniffowania.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Będą nowe odmiany medycznej marihuany. Kanadyjczycy wprowadzą susz o mniejszym stężeniu THC

Medyczna marihuana w Polsce jest dostępna za sprawą dostaw kanadyjskiej spółki Spectrum Cannabis. Ci zapowiadają wprowadzenie w drugiej połowie roku dwóch nowych odmian. Za kilka tygodni ma być gotowy wniosek o rejestrację suszu z innym niż do tej pory stężeniem THC.
  • 31 / 2 / 0

Ja brałem 100mg 2x50mg medazepamu I na 3 dni owym ciągu czułem się dobrze. W trakcie dostałem, jednego z jego skutków ubocznych czyli mimowolnie ruchy i spiecia mięśni. Ogólnie z tego co słyszałem jest wycofywać że sprzedaży.
  • 1527 / 246 / 154

Dostałam ostatnio receptę na Medazepam, wykupiłam i już niedawno miałam okazję przetestować. Na lęk działa super, bo przede wszystkim długo. Co prawda działanie słabsze niż np. alpra, ale okres półtrwania może wynosić nawet (!) 200 h. Ogromny plus za rozluźnianie mięśni - Przez neuroleptyki mam okropnie zesztywniałe mięśnie (przede wszystkim kark, ale nie tylko). Po medazepamie ogromna ulga, przy okazji napięciowe bóle głowy (od w/w karku) przestaje dokuczać. Tak czy inaczej, działanie ciekawe i in plus.
  • 528 / 31 / 9

Moja paczka miała przed laty swoisty rytuał związany z medazepamem. Otóż braliśmy po 5 -6 tabletek i szliśmy o północy na cmentarz w Święto Zmarłych. Bez alka. Fajne klimaty łapaliśmy: funeralno - gotyckie. I tak to trwało przez parę lat.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 69 uczestników Wejdź na czata