Meklonazepam (RC) - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 45 Strona 5 z 5
Rejestracja: 2015
  • 3 / / 0

100mg, sort ciemno pomarańczowy dołączony jako gratis idealnie rozpuścił się w 50ml spirytusy etanolowego, przy 4mg czuć przyjemnie efekty, działa jak powinien (dla laika benzo) . wyczuwam spore problemy z zataczaniem się nawet dnia następnego( po dorzucie 6mg . i 50ml wódy w drinku z sokiem pomarańczowym). z 5-6 at temu zjadłem 4 stare jakieś relanium i zasadzie poszedłem spać na 30h. dzisiaj po 15 na ryj + 50 wódki nie wiem dlaczego zacząłem gotować w 3 garach środki do czyszczenia, ocet, a-pvt, a-pvp, homerta i troch meclo inny szajs. po prostu potrzebowałem się tak wyrazić i pomogło mi :) strat finansowych praktycznie brak a pomogło mi jakoś xD po ok godzinie zauważyłem że jestem w kurtce gotowy do wejścia, agotowanie zaczeło się od chęci wymieszania tabaki z a-pvp. ćpunów cieszą małe rzeczy :)
Rejestracja: 2015
  • 505 / 26 / 0

ja dostalem zolty wchodzacy w pomarancz proszek-pudrowaty-wilgotny zapach specyficzny dzialanie "marginalne"

Czas zrozumieć, że Unia Europejska jest lata świetlne za Kanadą w kwestii marihuany

Legalizacja sprawiła, że kraj stał się z dnia na dzień oazą dla rozwijającego się przemysłu konopnego, który szybko skierował wzrok na rynek międzynarodowy. Jednak podbój Europy okazał się dla Kanadyjczyków o wiele większym problemem, niż się tego spodziewano, gdyż legalnego rynku w UE na dziś dzień po prostu nie ma!

Niezwykłe laboratorium pod Warszawą. Tutaj sprawdzają narkotyki przemytników

Najmniejszy szczegół nie umknie ich uwagi, mają świetny sprzęt, który wykryje wszystko, co nielegalne. Mazowiecka Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) ma metody, żeby nic, co nie powinno, nie znalazło się w Polsce. Przejęte na granicach dopalacze, narkotyki czy kubki pełne toksycznych substancji.
Rejestracja: 2010
Użytkownik zbanowany
  • 2399 / 63 / 0

ten zolty jebiacy siarkom sort o dziwo jednak dziala
wczoraj na podkladze z kilku alpr zajebne 50mg meklonazepamu do paszczy potaiło mnie jak skurwesyn stan przyrównał bym do tego jak po aptecznym klonie w dawce +4mg tyko bez tego klonowego wyjebania , a usnelem wczoraj po tym mixie wczesnie jak chuj, a spało sie przewyjebiscie ^_^

dodam ze dla mnie klony fajnie dzisałajom dopier w dawkach 8-10mg %-D
Rejestracja: 2007
  • 216 / 9 / 0

Ten zolty ostro pachnacy i smakujacy siarka. 10mg robi mnie bardziej niz 2mg klonazepamu i zdecydowanie dluzej, niz zostalo to podane w pierwszym poscie.

Po 10mg zataczam sie i ide spac. Rano i wiekszosc dnia bardzo dobre samopoczucie. Jego laczny czas dzialania stawialbym na jakies 18h. Wyraznie i mocne dzialanie anksjolityczne oraz lekkie miorelaksacyjne. Poprawione samopoczucie i zdolnosc koncetracji identycznie jak q przypadku klonazepamu i klonazolamu.

Niestety bardziej amnezyjny od klonazepamu. Jezeli mialbym go porownywac do tych dwoch benzo to wygladaloby to tak:
clonazepam < meclonazepam < clonazolam

Zywie wielka nadzieje, iz zabki odstawienne ma w podobnym zestawieniu. Niedlugo dodam do tego porownania diclazepam heh.

Aktualnie moj faworyt (wczezniejszymi faworytami z posrod wielu, wielu benzo byl klolejno klonazepam i clonazolam).
Rejestracja: 2017
  • 5240 / 862 / 2

Pojawilo sie u pewnego chinskiego dostawcy.
Wiele sklepow bierze to nie zdziwilbym sie gdyby ten wynalazek obecnie byl sprzedawany pod kilkoma nazwami.
Posty: 45 Strona 5 z 5
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 616 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: HardbassNajlebszy, Pymba11, simer44 i 2 gości