3-MEC

Homologi, analogi i pochodne mefedronu, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

• 838 / 73 / 0

12 września 2017klawiatura pisze:
Taki dobry odczynnik, tak go chwalą, a ostatni post sto lat temu :P Posiadam tego 3mec jakieś 0,3g, kiszę go ponad 2miechy i w sumie nie było okazji go wypróbować. Jak lepiej: oral 2x150mg czy lepiej od razu pierdalnąć miksa z 3cmc/4cmc i sniffem?
Ja raczej spotykałem się z opiniami, że ten odczynnik to lipa i ilość postów tylko to potwierdza. Oral 300mg niby powoduje wyrzut serotoniny, ale w porównaniu do dobrych ketonów, albo nawet CMC jakiś taki ... dziwny i nawet słaby jeśli o przyjemność chodzi. Dla mnie nie każdy wyrzut serotoniny jest przyjemny jak po 3MMC, 4CMC i dobrymi przykładami są sorty 3-MEC i 4-CEC, które testowałem.
Myślę, że zadowolić takimi dragami mogą się osoby bez tolerki, nie znające poprzednich ketonów, bądź niezbyt je pamiętające i co za tym idzie mające mniejsze oczekiwania.
Ja nie polecam (przynajmniej ketoniarzom :-D ).
  • 452 / 32 / 0

[mention]ControlPoliToxy[/mention] , więc jakby ten odczynnik miał jakiś podjazd do 3mmc, to ludzie żarli by go na umór :D no ale widocznie nie ma.

Mam średnią tolerkę. 3mmc waliłam po 120mg, 4cmc/3cmc podobnie (nie przekraczam 150mg), natomiast oralnie nie przekraczam 200mg, jeśli chodzi o klefy, więc.. 3mec ze spokojem mogę wypróbować te 200mg solo? ^_^ Podobno działanie ma dość długie i konkretne, ale czy faktycznie przypomina choć trochę w działaniu metafedron?

A co do 4cec.. no nie przepadam :D Wrzucasz go do jednego worka z 3mec pod względem czegoś?

Handlarze narkotyków wyjaśniają, dlaczego koronawirus psuje im biznes

Chemikalia używane do produkcji metamfetaminy i fentanylu pochodzą głównie z Chin, a kartele w Meksyku zaczynają poważnie odczuwać ich brak...

Miasto przerzutowe i zagłębie narkotykowe. Bywa, że ktoś porzuci paczkę amfetaminy za 50 tys. zł

W okolicy jednej ze stacji paliw dwa razy ktoś porzucił po 10 kg amfetaminy. Wartościowe paczki wpadły w ręce policjantów w 2018 i w 2019 roku. W ostatnich dniach w mieszkaniu 29-letniego Michała G. znaleźli ponad kilogram amfetaminy i 113 tabletek ekstazy. Prokuratura mówi o czarnej serii.
  • 838 / 73 / 0

Generalnie nastawiłem się, że to lipa, ale po wrzutce 300mg serotoniny poczułem całkiem sporo, ale działanie było jakieś takie puste i niezbyt euforyczne. Z tym, że na 100% miałem tolerke z CMC :-) .
Myślę, że na luzie możesz wrzucać 200mg.
Do 3MMC nie ma najmniejszego podjazdu.
Co do 4CEC może rzeczywiście są lepsze sorty (może kiedyś spróbuję), ale ten testowany przeze mnie wrzucam do jednego wora z 3MEC pod względem tego, że oba są cienkie :-D .
  • 3036 / 108 / 0

Bo ten 3-MEC JEST pusty, nieeuforyczny i nijaki ;)
  • 1794 / 115 / 0

Nie prawda. Po prostu źle zarzuciles. Ten odczynnik jedynie oral albo iv/im. Per rectum też powinien być si. Zarzucone 0,9g w oral przyprawilo mnie prawie o zespół serotoninowy %-D.
  • 3036 / 108 / 0

Właśnie tak zarzucałem i był chujowy. Jasne, byłem naćpany - jeśli kogoś interesuje tylko zmiana stanu świadomości na jakikolwiek inny niż trzeźwość to drag jest zajebisty. Jeśli interesuje go dobrej jakości faza to nie.
  • 716 / 64 / 0

13 września 2017Limitbreaker pisze:
Bo ten 3-MEC JEST pusty, nieeuforyczny i nijaki ;)
Potwierdzam, że 3-MEC nie daje spodziewanej euforii pomimo dużej dawki (0,7 g) podanej w postaci bombla.
  • 1794 / 115 / 0

A jak tolerka na ketony? Ja zarzucam raz na parę miesięcy, więc mam można powiedzieć zerową. Chociaż przy mecu byłem jakieś 2tyg po przerobieniu grama jakiejś chlorowej pochodnej pvp w mięsień, to jakaś tam tolerka była.
  • 3036 / 108 / 0

14 września 2017Uroboros pisze:
A jak tolerka na ketony? Ja zarzucam raz na parę miesięcy, więc mam można powiedzieć zerową. Chociaż przy mecu byłem jakieś 2tyg po przerobieniu grama jakiejś chlorowej pochodnej pvp w mięsień, to jakaś tam tolerka była.
To na pewno mniejsza niż u Ciebie ;) Ja rozumiem, MEC działa. Ale działa dobrze? Meeeeh... Ketonowa faza jest już z samej definicji taka se. Po 3-MECu miałem jakieś mdłości i w ogóle nie był zbyt przyjemny. Serotoninowa pustka.
  • 1794 / 115 / 0

Hmm, jakbym miał to określić na podstawie obecnych rc, to taki słabszy 4-CMC - sama serotoninka, minimalna stymulacja. Z braku laku pewnie bym nie pogardzil ponownie :).
Wróć do „Tolylopropanony”
Na czacie siedzi 1073 uczestników Wejdź na czata