MDEA - wątek ogólny

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 14 / / 0

kryształki MDMA mają taką moc że zapierniczałem 30 cm ponad chodnikami jak kto ? jak dynamit opanowując przytym teleport poziom 4 :yay:
  • 76 / / 0

drzazy ja po MDMA mam dokładnie tak samo, jakby na jakimś dywanie latającym %-D

Kompot. Historia polskiej heroiny

Wystarczyło mieć słomę makową i kilka innych nietrudnych do zdobycia substancji, by zapewnić sobie odlot w PRL-u. Ten romans z polską heroiną kończył się jednak tragicznie.

Profesor uczył studentów jak produkować narkotyki?

Nawet 10 lat więzienia grozi Tatsuonoriemu Iwamurze, profesorowi farmaceutyki Uniwersytetu Matsuyama w japońskiej prefekturze Ehime. 61-latek jest podejrzany o uczenie studentów produkcji MDMA.
Użytkownik nieaktywny
  • 78 / 2 / 0

Jestem ciekaw jak dodać stymulacji MDEA. Jadlem ostatnio i bylem zachwycony lecz troszeczke więcej speed'a by się przydalo i tu pytanie czy mix z MDPV bylby dobry? Choć nie narzekam faza pierwszorzędna i można tak zachwalać ciągle!!!
  • 76 / / 0

Myślę że połączenie z bufedronem jest o wiele bardziej ciekawsze.
  • 1530 / 1 / 0

Wpierdol włada.
Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 20 / 0

polaczenie MDMA i MDEA z metamfetmina jest bardzo przyjemne ;p
Użytkownik nieaktywny
  • 78 / 2 / 0

To jaka w końcu jest subtelna różnica pomiędzy tymi związkami? Bo czytająć ten temat napotykam się na sprzeczne wypowiedzi. Niech napisz ktoś próbowal i tego i tego
Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 20 / 0

MDEA dziala troche krocej, wymaga wiekszych dawek i troche zmula, ale na rozne osoby roznie narkotyki dzialaja i na jednego MDMA moze dzialac jak na innego MDEA, albo odwrotnie
  • 552 / 29 / 0

Przeglądając kilka kilka miejsc w necie które robiły lub robią stale testy tego co jest dostępne na rynku, śmiem stwierdzić że tak naprawdę MDEA jest cholernym rarytasem bo jeśli już tabletka czy też kryształy występują z jakimś MDXX to jest MDMA, MDEA praktycznie nie występuje na rynku, więc nie ma co się przejmować różnicami :P
Użytkownik nieaktywny
  • 78 / 2 / 0

Ja jakoś dostalem pixy na MDEA więc jednak są.............
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata