Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 1215 • Strona 122 z 122
  • 703 / 122 / 0
Fajnie jest normalną kawę wypić do zioła, mate też jest dobra albo zielona herbata. Można wtedy coś ciekawego porobić.
alko nie lubię łączyć z ziołem bo szybko robię się ospały i ogólnie taka faza mi nie podchodzi. Kiedyś złapałem mocnego bad tripa jak piłem i paliłem. Nie mogłem opanować myśli. Ale to dawno było, takie początki z ziołem.
  • 2332 / 240 / 223
^ kiedyś wypiłem, miałem dziwne telepotanie całego ciała, więc mi osobiście kawa nie służy. Jak na kogoś kofeina działa bardzo pobudzająco, to byłbym ostrożny, jeżeli chodzi o miks zioło/kofeina, bo może się to różnie skończyć.
The depths are everything.
  • 14 / 4 / 0
Realnie wzmacnia faze alkohol ktory poprawia absorbcje THC z krwi Wiec pierw zmrożone 100g destylatu skonsumowane 30 min przed intoksynacja THC realnie wplynie na jakosc fazy Skutki zdrowotnie jak wiadomo alko to scinajacy bialko rozpuszczalnik wiec nie polecam ;p
  • 1912 / 475 / 0
Dzisiaj trzeci raz w życiu ujebałem się mocniej i dłużej przy pomocy mango przed jaraniem. Wychodząc z domu 2h po buchu, czułem się podejrzanie zajebany a peak z THC mi schodzi raczej w 30min od dawna. Mniam mniam, chrum chrum. :świnia:

https://www.drugtimes.org/marijuana-cul ... mXi3o1JhQY
togheter the ants will conquer the elephant
:tabletki: :świnia:
  • 6 / / 0
26 lutego 2006paker pisze:
jak ktoś stestuje niech da znać na forum czy to serio działa
Kiedyś czytałam że medyczna jakieś małe ilości ma THC i nie czuć ale może coś się zmieniło.
https://ormus-online.pl
ODPOWIEDZ
Posty: 1215 • Strona 122 z 122
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.