Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 1215 • Strona 121 z 122
  • 59 / 14 / 0
11 czerwca 2022jezus_chytrus pisze:
Uprzedzam, że wtedy wchodzi "słodko kwaśno" i można zaliczyć zgon (taki typowo alkoholowy).
Oj to prawda, tak mi się stało raz :D

Z bonia bucha przywaliłem po sporej dawce browarów efekt był taki że widziałem na telefonie 19 godzinę i się zastanawiałem czy to 19 rano czy 19 wieczorem. Nie potrafiłem słowa powiedzieć pomimo ,że bardzo chciałem, fatalne uczucie to było. Mimo wszystko doskonale pamiętam każdy szczegół.
Nie był to typowy zgon alkoholowy bo przy zgonie alkoholowym nie ma się tej świadomości i nie pamięta się.

Ale typowo alkoholowy też pamiętam , gdy piliśmy w garażu u kumpla i gdy wszedł blant to obudziłem się w domu , cały umorusany w ziemi i trawie jakiejś. Z opowieści wiem ,że ściągnąłem kilka buchów i bezwładnie poleciałem w tył, później mnie prowadzili do domu i im się przewracałem i miałem 100% zgona alkoholowego. A wypiłem jakieś 0,5l czystej co przy wadze 100kg nie jest niczym nadzwyczajnym.


Polecam relanium+ buszek
  • 967 / 240 / 0
@KrysztalowyChopak
Polecam relanium+ buszek
Tak, wygodna ścieżka do zostania zżulałym benzowrakiem i oczywiście zrzucenie wszystkiego na te straszne konopie ;)
To zdaje się wpływania na stan samego suszu anie na temakt miksów.
  • 1 / / 0
Polecam zieloną herbatę w moim przypadku po buszkach. Mocna zielona herbata, oby nie zalana wrzątkiem tylko 80-85 stopni po dobrej Marii doprowadziła mnie do stanu aż zbyt dobrego. Nie byłem w stanie się wysłowić, a i ledwo chodziłem. Znam swoje możliwości buszek był z tego samego źródła i pewna tolerka wyrobiona. We czwórkę piliśmy zieloną, a tylko dwóch znaczy mnie i kumpla porobiło okrutnie. Koledzy natomiast mówili, że mocniejsze nie było ale fazka była głębsza znaczniej przyjemniejsza niż standardowo.
  • 595 / 159 / 0
Spx, a do tej zielonej jeszcze na dobitkę mała szczypta Yerba Mate i lecisz całkiem w kosmos.
  • 4 / 1 / 0
Yerba + buszek idealne połączenie do wzmocnienia kreatywności. Przynajmnije na mnie tak działa
  • 43 / 1 / 0
okurwa co wy dopalacze jarlaiscie e w 2007 już dawno tylko ziolo naturalne z roku na rok nie wiem po czym macie takie akcje 77
  • 43 / 1 / 0
alkohol powoduje że cAmai łatwiej się ujebać ale nie polecam wsm lepiej
  • 59 / 16 / 0
Kilka piw i mały buch z kniagi dobrego łidu, najlepiej sativy. Ale tylko w takiej kolejności. Działa zawsze mocno stymulująco i nawet euforycznie, chociaż nie na wszystkich. Tylko głowa boli po kilku godzinach. A do podbicia samego bakania dobry jest Dab. To tylko THC ale można tym wzmocnić słaby brokuł.
Nie mamy dość siły, aby całkowicie iść za swoim rozumem.
  • 424 / 59 / 0
04 lipca 2022pietruszka12 pisze:
Yerba + buszek idealne połączenie do wzmocnienia kreatywności. Przynajmnije na mnie tak działa
@pietruszka12 @RafalKoral spobowalem, połączyłem yerba z zielona herbata, napiłem się, odczekałem, jak weszło pobudzenie z yerba to zajarałem buszka. Zajebiste połączenie.
  • 714 / 129 / 0
Fajnie jest normalną kawę wypić do zioła, mate też jest dobra albo zielona herbata. Można wtedy coś ciekawego porobić.
alko nie lubię łączyć z ziołem bo szybko robię się ospały i ogólnie taka faza mi nie podchodzi. Kiedyś złapałem mocnego bad tripa jak piłem i paliłem. Nie mogłem opanować myśli. Ale to dawno było, takie początki z ziołem.
ODPOWIEDZ
Posty: 1215 • Strona 121 z 122
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.