Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 1236 • Strona 120 z 124
  • 9 / / 0
Mam takie lekko nietypowe pytanie.

Od kiedy poraz pierwszy zapaliłem skręta po kodeinie wiedziałem że połączenie opiaty+zioło to jest to czego szukałem. Takie połączenie dla mnie powoduję że czuje się dosłownie jakbym był jezusem naćpania.

No i tak zastanawiam się już dłuższy czas czy dałoby się zażywać takie połączenie od razu paląc je w lufce, tak żeby obie rzeczy wchodziły w tym samym czasie.

Jak myślicie czy jakby rozpuścić tabletki jakiegos oxycontinu 80 w wodzie i potem przefiltrować tak samo jak sie filtruje do podania i.v, i potem w tej wodzie zamoczyć dyniaka dobrego pencyniarza, a nastepnie odparować tą wodę z niego, to czy ten oksykodon zostałby w tym temacie?
I czy w ogóle palenie czegoś takiego dawałoby jakieś efekty godne zachodu?
  • 46 / / 0
Userzy na oksykodonowym temacie piszą, że nawet z folii nie działa, ktoś próbował, bo widział w dokumencie, ale przy zerowej tolerce było też 0 efektów, więc próbuj, ale efektów raczej nie wróżę pozytywnych. Co innego fentanyle, którymi kiedyś vendorzy nasączali maczany.
  • 4 / / 0
Dzialanie marihuany bezsprzecznie wzmacnia alkohol i wszystkie benzo. Ale ja nie jestem tego zwolennikiem wole albo wypić albo zajarać.
  • 4 / / 0
Ktoś ma pojęcie, czy w przypadku mango trzeba zjeść owoc, czy wystarczy wypić jakiś sok z mango 100% lub puree?
Jeżeli przechodzisz przez piekło, przynajmniej zachowuj się, jakbyś był właścicielem tego miejsca.
  • 36 / 1 / 0
Chcecie wzmocnić trawke to dorzućcie sobie troche haszyku i bedziecie zadowoleni :)
  • 967 / 241 / 0
25 maja 2022ihamil pisze:
Ktoś ma pojęcie, czy w przypadku mango trzeba zjeść owoc, czy wystarczy wypić jakiś sok z mango 100% lub puree?
Ma pojęcie. Mocno dojrzałe dwa, trzy owoce. Ale lepiej przed jaraniem zagotować kubek mleka ( tłustego ) wsypać ze dwie łyżeczki trawy cytrynowej , pogotować mieszając dłuższą chwilę.
Można odcedzić, potem wsypać jeszcze łyżeczkę kurkumy i gul gul gul. Palimy tak 30 - 45 minut potem.

Zarówno mango jak i trawa cytrynowa zawierają mircen ( mango - mocno dojrzałe owoce mają sensowny poziom mircenu ) terpen który współdziała z cannabioidami - obniża dla nich siłę bariery krew-mózg , czyli canna osiągną w mijecu działania psychoaktywnego większe stężenie.
Działanie mango jest traktowane jak urban legend i jego działanie jest kwestionowane głównie z jednego powodu - część odmian konopii również zawiera mircen i to często w sporych stężeniach.
Tak więc jeśli delektujemy się dobrej jakości kwiatkiem takiej odmiany to "wyżej dupy nie podskoczysz" - poniżej pewnej wartości dawka mircenu nie przyniesie dodatkowych efektów.
  • 12031 / 2349 / 0
Nigdy nie próbowałem mango przed paleniem - zawsze na gastro, albo kiedy nie paliłem w ogóle.
W Polsce nigdy jeszcze nie udało mi się kupić tak pysznych, jakie są w Ameryce płd. Uwielbiam ten smak.
Mój auto Train Wreck ma tak mocny smak mango, że jak tylko ściągam pierwszą chmurę z wapka, natychmiast dostaję ślinotoku i mam problem z zaciąganiem się : D
Swoją drogą uwielbiam TW - krzyżówka 2 skrajnie różnych land race'ów.
  • 9 / 5 / 0
Ja polecam najpierw wypić na tyle że być na takim niezłym rauszu, ale nie najeebany. I wtedy dopiierdolić bucha porządnego to leci taka sieka we łbie że co bym sobie nie wlączył to zajawka na maska, a najlepiej jakieś Anime pojeebane i na prawdę pikawa wali jak oszalała z ekscytacji. Myślę, że tak parenaście minut na oko bo nie liczę czasu w tym stanie raczej, a potem fajnie się wystudza na taki radośnie najeebany stan. Polecam.
  • 12031 / 2349 / 0
Uprzedzam, że wtedy wchodzi "słodko kwaśno" i można zaliczyć zgon (taki typowo alkoholowy).
  • 617 / 163 / 0
Wydaje mi się, że neuroleptyki bardzo nasilają działanie. Na pewno Solian oraz Amisan w niskich dawkach i z tego co słyszałem również Ketrel i Prega.
ODPOWIEDZ
Posty: 1236 • Strona 120 z 124
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.