Małe Growboxy - wątek ogólny

Moderator: Konopia

Posty: 72 Strona 8 z 8
Rejestracja: 2016
  • 236 / 55 / 0

No kupnego boxa nie dostaniesz w takich wymiarach, te najmniejsze mające bok 30cm są z tego co się orientuje kwadratowe, więc 30x30. Zbuduj sobie z odpowiednio grubej sklejki albo płyty osb. Raczej bym się nie ograniczał co do wysokości i zostawił 140. Zawsze to w przyszłości lepiej trzymać doniczki na podwyższeniu albo opuścić lampe niż sie denerwować, że roślina za wysoka i zaczyna się przypiekać od lampy i nie wiadomo co teraz robić.
Rejestracja: 2010
  • 45 / 2 / 0

Czyli pierwotny plan na 3 rosliny przy hps150 ma sens? Do budowy użyje plyty wiorowej ze starej szafy tak że materiał porządny i rozumiem że najlepiej wykorzystać cale dostępne miejsce?

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o ayahuasce

W ciągu ostatniej dekady nastąpiła ogromna zmiana w amerykańskiej polityce dotyczącej marihuany. Możliwe, że to zapowiedź tego, co może stać się z innymi środkami psychoaktywnymi, które obecnie są zakazane. Publikujemy fragment książki „Gdy rośliny śnią. Ayahuasca, amazoński szamanizm i ogólnoświatowy renesans psychodeliczny”.

Argentyna: W tym kraju konopie indyjskie można sprzedawać w aptekach i uprawiać w domu

Środa 15 lipca to przełomowy okres dla argentyńskiego aktywizmu konopnego: Ministerstwo Zdrowia definitywnie zmodyfikowało istniejące prawo dotyczące medycznej marihuany.
Posty: 72 Strona 8 z 8
Wróć do „Growboxy i inne pomieszczenia”
Na czacie siedzi 1504 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości