Makumba z męskich krzaków.

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 97 / 2 / 0

Mam 3 krzki męskie ile musze uzyc mleka i masła na makumbe i jeszcze najwazniejsze pytanie!!
Ile mleko może być przechowywane w butelce (nie w lodówce) bo chcialbym to wziąść na wczasy i nie chcę się zatruć

• 171 / 1 / 0

jakbyscie wiedzieli napiszcie tez ile trzeba gotowac mleko prosze pomozcie wyjezdzam w srode z merida na wczasy i chcemy tam to ugotowac. prosze pomozcie!!!!

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Medyczna marihuana: Pacjenci muszą uważać, bo w aptekach są spore rozbieżności w cenach

Nawet ponad 200 zł może wynieść różnica w cenie za 10 gramów suszu w aptekach. To niewątpliwie sporo przy stawkach rozpoczynających się od 600 zł. Jedyny dystrybutor na naszym rynku zapewnia, że każdemu odbiorcy proponuje takie same warunki sprzedaży. Jednak placówki same mogą ustalać marżę, bo nic ich nie ogranicza.

• 463 / / 0

wydaje mi sie, ze juz byla poniekad o tym mowa na forum, tylko nie pamietam gdzie... tak mi sie wydaje, bo tez bylem tym zainteresowany, i z tego co pamietam, znalazlem wszystkie potrzebne informacje. poszukajcie dobrze.

• 755 / 9 / 0

trzeba gotowac az mleko zrobi sie ladne, smaczne i pachnace :)

mysle ze moze byc przechowywane tyle czasu ile zwykle mleko poza lodowka... chyba ze wlejesz bardzo-bardzo gorace mleko do szklanej, wygotowanej wczesniej butelki/sloika i szybko zakrecisz. jak dobrze pojdzie, to sie zawekuje, zassa i zakonserwuje na czas troche dluzszy niz w zwyklym pojemniq

• 463 / / 0

jak dobrze pojdzie, to sie zawekuje, zassa i zakonserwuje na czas troche dluzszy niz w zwyklym pojemniq

podobno dobrze jest odwrócic taki sloik/butelke, od razu po zakreceniu, dogory nogami. moja mama chyba tak robi jak przygotowuje ogorki kiszone itp.
  • 27 / / 0

Zeby zassało to najpierw podgrzewamy słoiki w wodzie aż będzie wrzeć,potem wlewasz makumbe :-) zakręcasz słoiki i gotujesz jeszcze pare minut a jak sprawdzić czy zassało to chyba wiesz ;-).Nie wiem czy zadziała na 100% w przypadku ogórków skutkuje zawsze.Pozdro.

• 463 / / 0

zakręcasz słoiki i gotujesz jeszcze pare minut

oo dokladnie tak ona to robi ;), a na koniec kladzie je do gory nogami i one sobie tak stoja. moze to byc calkiem ciekawa metoda konserwacji makumby :D przetestujcie i zdjacie relacje jak mozecie :P

• 3534 / 15 / 0

Na mnie niestety męska makumba nie podziałała nigdy :scared:

• 146 / 3 / 0

makuba z facetów?

hoho masakrator ;]

na 2 osoby po 2 kubki - jeden mleka, drugi budyń, szczyty męskie... z 4 krzaków

po 15 godzinach jak się obudziłem do pracy to bania niemiłosierna ;]

Użytkownik nieaktywny
  • 19 / / 0

Widze ze jest watek o makumbie to zadam pytanie - czy jesli pojawila mi sie plesn na krzakach juz scietych to moge robic z nich makumbe czy sie potruje tym? Albo czy moge jakos to zmyc nie wiem przegotowac czy cos by pozbyc sie tego? Przez ten tydzien deszczu, nie mialem jak ususzyc i sie porobila plesn szybciej niz myslalem :/
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 69 uczestników Wejdź na czata