MakFinder - zewnętrzna wyszukiwarka

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Posty: 155 Strona 16 z 16
Rejestracja: 2018
  • 334 / 37 / 0


No dokładnie, ja będąc tu wcześniej pod innym nickiem też tak mówiłem- ale były wtedy sprzeciwy chyba kogoś z administracji- mówiono że powinno to być ogólnie dostępne. Teraz, kiedy odmówiono mi podania hasła , również nie będę udostępniał działających maków publicznie- udostępnię tylko wybranym userom udzielającym mi w tym wsparcia (dziękuje za wsparcie)- wyślę info na priv , gdy tylko coś znajdę, a ciągle szukam. Niestety , jak na razie nie ma nic.
Rejestracja: 2018
  • 529 / 136 / 0


Ta postawa modów że działające maki trzeba podawać publicznie albo wcale jest/była w sumie bardzo niekonsekwentna, bo to podawanie źródła, które teoretycznie jest zakazane. To moim zdaniem tak, jakby ktoś w dziale o thio pisał w jakiej aptece sprzedają bez filozofowania, a w jakiej umoralniają. W jakiej aptece nigdy „nie ma” ciekawych leków, a w jakiej sami proponują „na dwa paragony”. Oczywiście nikt i tak tego nie pisze, bo mają instynkt samozachowawczy i nie chcą robić przypału „miłym” aptekom, ale gdyby ktoś o tym napisał, konkretnie praktycznie z adresem apteki, to by to skasowano.
Oczywiście niepodawanie tego publicznie nie tylko chroni nasze źródła, ale i nowicjuszy przed zbyt łatwym dostępem.
Mimo to rzeczy typu „Tesco w Warszawie na Kabatach” (przykład z dupy, bo teraz w Tesco nie ma nic dobrego) wisiały na forum w biały dzień bez żadnych protestów. Rozmowy o maku często są dużo bliższe soutcingu niż jakieś tam dyskusje heroinistów że warszawska heroina słaba, a na Śląsku kompot pierwsza klasa.
Oczywiście mamy interes w tym, by tą „wiedzę tajemną” ukrywać. Ale też jeżeli takie osoby jak ten kolega z padaczką chcą wiedzieć co i jak, to muszą tu zajrzeć, pogadać, i liczyć się z naszym umoralnianiem ;)
A to się może przekładać na mniej trupów.

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Narcos po polsku. „Tam pieniądze stały na paletach”

Magdalena Kralka na handlu narkotykami zarobiła miliony.
Rejestracja: 2018
  • 334 / 37 / 0


Ale to zupełnie różne rzeczy- nie ma tu wątku o konkretnych miejscach, gdzie można kupić działający mak i ten makfinder też o nich nie mówi. Mowa tylko o tym, które maki działają a które nie. Idąc tym tokiem rozumowania, należałoby w ogóle nie podawać nazw leków działających psychoaktywnie; np.; thiocodin, oxydolor, MST itp. Wtedy byłoby jeszcze mniej trupów.
Rejestracja: 2018
  • 529 / 136 / 0


Bywają wzmianki o konkretnych sklepach, np. było wspominane wprost o konkretnym warszawskim Careffourze i o konkretnej Stokrotce. Gdybyśmy pisali o konkretnej aptece DOZ, to raczej nie byłoby na to zgody.
To zupełnie co innego niż jakieś tam zatajanie informacji którymi lekami da się porobić. Czy gdybyśmy pisali w sposób umożliwiający zidentyfikowanie konkretnego punktu o aptekach, np. w której aptece sprzedają thiocodin szesnastki, to moderatorzy podchodziliby do tego podobnie? I czy tego typu informacja powinna być publiczna? Nie powinna, bo żadna apteka nie chce takiej „reklamy”, więc byśmy podcinali gałąź na której siedzimy.

lol

Rejestracja: 2006
  • 2521 / 217 / 0


04 czerwca 2019Survivor pisze:
Ta postawa modów że działające maki trzeba podawać publicznie albo wcale

a skąd to w ogóle wziąłeś i gdzie mozna przeczytac regulamin? %-D
przeciez ludzie od dawna wymieniają się takimi rzeczami i nie wiem jak ktokolwiek z moderacji mialby to niby zweryfikować.

informacje o nielegalnych srodkach, gdzie, jakie sklepy wiadomo muszą być usuwane, ale kasowanie informacji bo olaboga ktos napisal o jakiejs stokrotce to już komedia %-D

I czy tego typu informacja powinna być publiczna? Nie powinna, bo żadna apteka nie chce takiej „reklamy”
takie informacje są publicznie dostępne i same apteki je podają ;-)
Posty: 155 Strona 16 z 16
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości