MakFinder - zewnętrzna wyszukiwarka

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Posty: 164 Strona 15 z 17
Rejestracja: 2018
  • 377 / 45 / 0

Nie mozecie tego postawic gdzies na .onion?
Autoryzacja PGP by zalatwila sprawe
Rejestracja: 2018
  • 530 / 141 / 0

02 marca 2019IvoPartisan pisze:
Nie chcecie dać hasła- dobrze, -obędę się bez tego całego Makfindera- zresztą i tak obecnie nie bardzo potrzebnego, bo akurat maku brak . Ale skoro działa już zasada utajniania takich informacji, to ja również nie będę ujawniał znalezionych działających rodzajów, co najwyżej wybranym userom na priv.
Próbowałeś zwrócić się o dostęp na opisanych tu zasadach, albo zwyczajnie zagadać do odpowiednich osób, że nie zrecenzujesz nic, bo po prostu nie ma czego recenzować, ale prosisz o dostęp i jak się coś pojawi to postarasz się pooceniać? Tak normalnie, po ludzku, bez strzelania fochów jak panienka? Bo to jednak takie trochę żałosne. Wszyscy wiemy, że gdy było więcej klepaczy (gdy były jakieś) na półkach z bakaliami był syf, ludzie rozwalali paczki, zdarzały się kradzieże, przez co w sklepach mogli nie lubić ćpunow. Klient który kupi dwa kartony maku to dobry klient, nawet jeśli truje dupę o zamówienie konkretnej serii, jest szansa że nikt nie będzie wnikał. Ćpun który rozwali sześć paczek, a cztery ukradnie, to złodziej i patol. Po co ułatwiać takim życie? A upublicznianie informacji osobom niezarejestrowanym nawet, nieznanym, wszystkim którzy mają dostęp do internetu i umieją korzystać z wyszukiwarki, pomagałoby również takim osobom, i mogłoby przyspieszyć i tak nieuchronny koniec naszego „hobby”.
Stąd „utajnienie” wydaje się koniecznością.

Może jakieś ciśnienie ci się odzywa, bo strzelasz fochy jak dzieciak? To normalne, że w internecie, zwłaszcza w tematach związanych z ćpaniem, stosuje się zasadę ograniczonego zaufania.

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Przewoźnicy domagają się prewencyjnych badań kierowców

Przepisy nie pozwalają przedsiębiorcom na prewencyjne badania kierowców na obecność narkotyków i alkoholu.
Rejestracja: 2018
  • 604 / 107 / 2

Tak, pisałem do dwóch osób, bez tego bym przecież tego nie napisał. Do Psss najpierw napisałem że zrecenzowałem dwa maki na makfinderze gdy było jeszcze stare hasło, ale niestety nie miałem jeszcze założonego konta na HR- odpowiedz- podaj link do swoich recenzji. Potem pisałem do STR 88 podając link do moich dwóch recenzji maku w "kupno maku"- brak odpowiedzi.
Rejestracja: 2018
  • 530 / 141 / 0

A ile na tą odpowiedź czekałeś zanim strzeliłeś tego focha? Wiadomość mogła się gdzieś zwyczajnie zgubić, przecież to się zdarza. Na ciśnieniu trudno o tym pamiętać, ale przecież sam dobrze wiesz, że dobrych maków nie ma, więc chyba możesz trochę wyluzować.
Spróbuj może trochę wyluzować, bo to trochę obciach tak tupać nóżką jak to właśnie robisz.
Rejestracja: 2018
  • 604 / 107 / 2

Ostatni mail wysłałem w tej sprawie 27.02.2019, wcześniejszy musiał być co najmniej tydzień wcześniej. Po tych dwóch mailach, pierwszym negatywnym i braku drugiej odpowiedzi, dopiero zacząłem "strzelać fochy, tupać nóżką i żałośnie dąsać się jak panienka".
Rejestracja: 2018
  • 42 / 3 / 0

Co do onionów i autoryzacji pgp - myślę ze dla wielu tutaj to są "szmery bajery komputery", jakieś generowania kluczy, odpalanie programów a i TOR wolno dziala. A tak makfindera odpalasz na telefonie przy polce w tesko i pyk masz info jakie chciales..

lol

Rejestracja: 2006
  • 2828 / 300 / 0

02 marca 2019IvoPartisan pisze:
Tak, pisałem do dwóch osób, bez tego bym przecież tego nie napisał. Do Psss najpierw napisałem że zrecenzowałem dwa maki na makfinderze gdy było jeszcze stare hasło, ale niestety nie miałem jeszcze założonego konta na HR- odpowiedz- podaj link do swoich recenzji. Recenzji nie potrzeba bo te są. Potem pisałem do STR 88 podając link do moich dwóch recenzji maku w "kupno maku"- brak odpowiedzi.
Pssst rozdał wszystkim userom pasłordy, wykupiliście mu cały mak i teraz siedzi naburmuszony o suchym pysku i nikomu nie daje %-D
A tak serio pewnie zobaczyli, ze jestes bardzo krotko na forum i dlatego nie chcieli Ci dac. Ogólnie ustalenia byly takie, ze dostep idzie do zaufanych usrów albo tych co wyszukali nowe maki i się podzielili. Recenzji nie potrzeba, ich nie brakuje. STR 88 jest bardzo spoko gościem :extasy:

W tym sporcie wygrywa się dobrą kondycją i cierpliwością. Bądź cierpliwy, na święta na pewno dostaniesz, chyba że będziesz się dąsał jak baba. Czasem maszyna wydająca hasła ma po prostu zły humor %-D


02 marca 2019IvoPartisan pisze:
Nie chcecie dać hasła- dobrze, -obędę się bez tego całego Makfindera- zresztą i tak obecnie nie bardzo potrzebnego, bo akurat maku brak . Ale skoro działa już zasada utajniania takich informacji, to ja również nie będę ujawniał znalezionych działających rodzajów, co najwyżej wybranym userom na priv.

%-D
Szczerze? Mało prawdopodobne, żebyś znalazł coś czego tam nie ma. Chyba że jakiś maczek prosto z piekarni, ale to i tak nic nikomu nie powie. Chociaż są rodzynki, ktoś kiedyś pisał o takim maku jak Rolmak Staszów czy coś takiego. No to tego w wyszukiwace nie ma. Marki dostępne w sklepach raczej wszystkie posprawdzane. Ale tak naprawdę nie ma tam nic tajnego, to co jest w wyszukiwarce na ogół jest też na forum.
Rejestracja: 2017
  • 70 / 14 / 0

A gdyby pozwolić niezalogowanym na przeglądanie, ale zablokować możliwość oceniania? Wtedy można ograniczyć rozdawanie haseł tylko dla prawdziwych koneserów i tym samym oceny będą bardziej rzetelne, a i nie będzie pretensji o nieprzyznanie hasła i ułatwi to dostęp dla osób, które jeszcze nie miały szansy nic ocenić.
Rejestracja: 2011
  • 213 / 35 / 0

Przecież głównym powodem postawienia login-wall'a jest ograniczenie publiki do jak najmniejszego grona. A kryteria są dobrane tak, by dawać hasło osobom, które nie będą pasożytować na dodawanej wiedzy tylko sami będą oceniać, dodawać serie itd. Widocznie osoby, które nie dostały hasła to są albo totalnie nowe konta (co sugeruje nowicjuszostwo, także taka osoba niewiele wniesie) albo stare konta ale mała ilość postów bez żadnych "recenzji" (co sugeruje, że taki osobnik nic nie będzie dawał od siebie). Wszystko działa dobrze wg większości, jakos najwięcej zastrzeżeń ma mniejszość z bardzo niewielką ilością postów %-D

Zresztą, temat PST i tak jest martwy conajmniej do hiszpańsko-francuskich żniw, także nawet nie ma czego oceniać.

lol

Rejestracja: 2006
  • 2828 / 300 / 0

Genau exactly dokładnie chodziło o to, zeby dostęp mieli zaufani userzy i ograniczyć dostęp sępom, ktorzy tylko przeglądają a nic nie piszą ani nie pomagają.


@Rzyfar uzyskanie dostępu i tak jest proste, wystarczy ze trochę się udzielasz albo testujesz.
Inna sprawa, że to mocno uznaniowe i zdarzało się tak, że ja komuś nie dałem bo za krótko na forum, ale STR już tak (bo to dobry człowiek, ma miękkie serce %-D ). Ale bywało i odwrotnie.
Posty: 164 Strona 15 z 17
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 1329 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość