Mak Lekarski - Uprawa

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 460 / 1 / 0

whitewidow : no niby makówy są może w kategorii z nasionami, Ale to w koncu słoma makowa a ten materiał chyba nielegalny jest jak zioło(nie wiem bo nie znam kodeksu karnego lol). Nie wiem jak wyglądają procedury celne z przesyłkami pocztowymi na granicy- a nuż jakis wyszkolony psiak niucha czy nie ma tam "narkotyków".
Prosilbym o pewne informacje, bo jak będe pewny że przejdą, to zamówie te makówy, a co....

• 460 / 1 / 0

??

Europejski Raport Narkotykowy 2019 – najważniejsze wnioski

Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii wypuściło coroczny raport na temat trendów narkotykowych w krajach Unii Europejskiej, Norwegii i Turcji. Oto najważniejsze wnioski.

3 na 5 londyńczyków za legalizacją marihuany

Londyńczycy zdecydowanie popierają legalizację marihuany w celach rekreacyjnych dla dorosłych - wynika sondażu zleconego przez dziennik 'Evening Standard' i niezależny ośrodek analityczny Volteface.

Użytkownik nieaktywny
  • 223 / 1 / 0

kurwa zakwitły by juz te maki :(

• 1766 / 7 / 0

heh, jak ta zima dalej będzie tak wyglądać, to w kwietniu pierwsze zbiory ;)

Użytkownik nieaktywny
  • 54 / / 0

...
Ostatnio zmieniony 26 sierpnia 2008 przez Drugstore cowboy, łącznie zmieniany 1 raz.

• 460 / 1 / 0

Aha, czyli sloma na pewno nie przejdzie tych procedur. Szkoda.

• 1766 / 7 / 0

z usa na pewno nie. Z gb powinno byc inaczej.

• 460 / 1 / 0

z usa na pewno nie.
A z Anglii??

• 494 / 6 / 0

Drugstore cowboy pisze:
Jak myślicie można już siać mak? Mam przygotowane 20g. Teoretycznie powinno się siać na wiosnę ale jeśli teraz wysieje to oprócz tego że mogą wcześniej wykiełkować, nic się im złego chyba nie stanie?
Aha w zeszłym roku kupiłem nasiona persian white i gigantheum z jednego ze sklepów internetowych z USA i paczka przeszła jakieś "procedury celne". Była inna taśma i stempel że było sprawdzane, nasiona dostałem ale po wysianiu nie wykiełkowało ani jedno.
Też miałem te nasiona,paczki nie sprawdzali,i mimo mojej wiedzy nic z tych kurew nie wykiełkował,zjebali mi zeszłoroczny sezon pierdolone amerykańce-popaprańce...

Użytkownik nieaktywny
  • 54 / / 0

...
Ostatnio zmieniony 26 sierpnia 2008 przez Drugstore cowboy, łącznie zmieniany 2 razy.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata