Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala
https://www.youtube.com/watch?v=IdYZj9vmfi0 Heroin Holiday in the Czech Republic
Według nich, wystarczy mleczko makowe zagotować parę razy w occie, odfiltrować i można śmiało walić. Chyba że nie pokazali wszystkiego, ktoś skomentuje?
scalono - WRB
Obejrzałem jeszcze raz.Co do tego co uzyskują,nie jest to heroina jak twierdzą,tylko zwykłe mocne opium.Słyszalem opinie,że niby ocet może w jakimś stopniu acetylować,ale nie wiem czy jest to prawda.Nawet jeśli,to w bardzo nieznacznym stopniu.
Proszę o scalenie.
W tabelach podają, że w korzeniu też są alkaloidy i to niemało. Toż to jak pietruszka, albo żeń-szeń - samo dobro, żadne zło. Liście tak samo można dawać.
Nie wiem co to za odmiana ten francuski baka z tamtej ery klepaczy. Kwiat jest jasnoróżowy z purpurowym krzyżem w środku. Coś pięknego i zarazem bardzo efemerycznego. Robię to po to, aby cieszyć oko te parę chwil. Widziałem przydrożnie piękne okazy polnych. Takie duże skurczybyki, ale czerwień sugerująca niską zawartość alkaloidów. Badania trwają. Myślę o crossach. Ale tu chyba moc straciłaby na rzecz ciekawej palety kwiatów.
Makówki nie były nacinane, są pełne.
Do tego grube łodygi i liście.
Ważne pytanie.
Jak to dawkować ?
Niech ktoś napisze ile dawkować słomy a ile całych świeżych makówek.
Ostatnio zdarzyło mi się zasnąć z głową w misce po makiwarze.
Na razie nie mam za bardzo gdzie tego gotować ,może zasuszyć całe rośliny ? Tak jak trawkę. >?
Jakieś porady i pomysły mile widziane.
Jeśli są świeżo zebrane,to możesz sobie z nich zrobić opium,które możesz strzelić i.v.Prosta sprawa.
06 lipca 2022badzingla pisze: @Atropolamine Tak długo, jak dowolny inny napój. Dopóki się nie zepsuje od ciepła. morfina się nie rozkłada w roztworze, jedynie "nabawia się" bakterii. Ja bym nie trzymała dłużej niż 2, 3 dni - a gdybym trzymała dłużej, to gdzieś w zimnym miejscu, aby ograniczyć rozwój drobnoustrojów.
Mmniam.
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
Marihuana negatywnie wpływa na płodność kobiet? Nowe badania kanadyjskich naukowców
Zapomniał o marihuanie ukrytej w drewnianym wychodku
Płońscy kryminalni nie spodziewali się znaleźć narkotyki w takim miejscu. 25-latek z gminy Glinojeck postanowił ukryć torbę z marihuaną w drewnianym wychodku za domem. Z czasem o swoim „składzie” zapomniał, ale pamięć odświeżyli mu funkcjonariusze, którzy przyjechali z niezapowiedzianą wizytą. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków, a wkrótce może usłyszeć kolejne.
Dyrektorka szkoły w powiecie łańcuckim podejrzana o utrudnianie śledztwa ws. narkotyków
Dyrektorka szkoły podstawowej z powiatu łańcuckiego zatrzymana przez policję. Śledczy podejrzewają ją o działania utrudniające postępowanie dotyczące grupy przestępczej handlującej narkotykami.
Psylocybina połączona z treningiem uważności łagodzi depresję wśród pracowników ochrony zdrowia
Badanie przeprowadzone przez Huntsman Mental Health Institute przy Uniwersytecie Utah wykazało, że pracownicy ochrony zdrowia zmagający się z depresją i wypaleniem zawodowym, doświadczyli znaczącej poprawy po terapii łączącej psylocybinę z programem mindfulness.
