Magiczny Ogród - Wątek ogólny.

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

• 248 / / 0

Jako dział o euforiantach to mam pewne pytanie.

Czy istnieje coś takiego np na poprawę humoru? Mam na myśli że jak to się czasem wypije 2 - 3 piwa to inny lepszy nastrój jest itp.
Lecz zależy mi na tym aby nie otępiało czy coś, tzn aby można było normalnie też dalej prowadzić samochód itp.

Powstają podobne tematy poruszające podobne zagadnienia - piszcie tutaj. Wątek do luźnych dyskusji o MO, Etnobotanice itp.
Polecam również;
Enteogen - knajpę psychodelików z MO
Ogólny psychodeliczny dla MO i AU
mr_b
  • 1387 / 1 / 0

Wszelakie antydepresanty np. dziurawiec, kanna i inne takie.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Wypatrzyli 200 tabletek ecstasy w zaparkowanym aucie

18-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego odpowie przed sądem za dilerkę i posiadanie znacznej ilości tabletek "popularnie zwanych ecstasy".
  • 4183 / 558 / 11

mj ? haha ;) najlepsza
  • 1387 / 1 / 0

Ale z głową ^^ Kilka okruchów, albo jakąś wyjątkowo słabą odmianę ;)
  • 3129 / 10 / 0

Yerba Mate, w chuj lepsza od mj i alkoholu pod tym względem.
  • 248 / / 0

A z tych yerba mate to coś konkretnie? bo rodzajów kilka a i z guaraną są, albo osobno guarane jeszcze.
  • 3129 / 10 / 0

Od siebie polecam Pajarito, Cruz De Malta Despalada (czerwona), Selecta.
  • 116 / / 0

Jakbyś miał jeszcze wątpliwości, to potwierdzam post wyżej (może prócz Selecty, mi nie podchodziła), chyba że miałbyś możliwość kupna Laranjeras - nie wyobrażam sobie picia innej yerby ;-) Mocna i świetnie smakuje. Bo w gruncie rzeczy każda mocniejsza powinna Cię zadowolić (a może nawet i słabsza), ale niekoniecznie będzie smakować..
  • 14 / / 0

prez pisze:
Jakbyś miał jeszcze wątpliwości, to potwierdzam post wyżej (może prócz Selecty, mi nie podchodziła), chyba że miałbyś możliwość kupna Laranjeras - nie wyobrażam sobie picia innej yerby ;-) Mocna i świetnie smakuje. Bo w gruncie rzeczy każda mocniejsza powinna Cię zadowolić (a może nawet i słabsza), ale niekoniecznie będzie smakować..
a czy to mozna kupic w normalnym sklepie czy tylko przez neta?
Użytkownik nieaktywny
  • 1477 / 19 / 0

W każdej herbaciarni powinno być
Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata