MAF metoxy acetyl fentanyl

Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 142 Strona 15 z 15
Rejestracja: 2010
  • 3661 / 452 / 0

https://sin.org.pl/dopalamy-wiedze-orto ... -fentanyl/

Z tymi pochodnymi fenta to tylko do analizy. Ciężko określić cokolwiek.
Rejestracja: 2018
  • 87 / 4 / 0

Ostatni vendor (który zresztą chyba miał produkcję w PL?) się niedawno wykruszył, jeżeli chcesz fenta to w internecie//picabia masz kilku legitnych vendorów sprzedających China White i tyle. Skład tych wynalazków - oczywiście niewiadomy, trzeba po prostu spróbować kilku i wybrać ten ulubiony. Jeżeli chcesz jakieś mocne RC opio to szukaj nowości u Chińczyków lub ew. w Europie. Isotonitazyna się skończyła, ale jeszcze jeden mało popularny vendor w EU ją ma (bardzo małe ilości za kosmiczną cenę). 2F-viminol jest podobno całkiem spoko, ale to coś dużo mniej "potent" niż fent i jego analogi. Etonitazyna jest dostępna i jednego lub dwóch vendorów, ale baaardzo podrożała od pierwszego batcha. Ale jeżeli szukasz czegoś fento-podobnego to to jest twój najlepszy wybór. Niedawno także wyszło coś pod nazwą brorphine (chemicznie chyba nie podobne do morfiny, proszę się nie sugerowac nazwą), które działa na opioidowe i nociceptinowe receptory, potencjał chyba okolicy morfiny, no i nie ma tam szansy na euforię. W przedsprzedaży u jednego vendora jest dostępny diphenpipenol, moc powinna być większa niż w brorfinie, ale Chińczycy mają kłopot z jego zrobieniem. W następnych latach można się spodziewać więcej analogów etonitazyny, a dalej - niewiadomo.

Dlaczego antydepresanty działają dopiero po kilku tygodniach? Oto, co wiemy o smutku w mózgu

Czy wiesz, dlaczego hipoteza serotoninowa wylądowała [?] na cmentarzysku idei naukowych? I do jakich wniosków doszli naukowcy poszukujący smutku w mózgu? Przedstawiamy fragment książki Marca Dingmana „Twój mózg bez tajemnic”.

Honduras: Niemal tona kokainy na łodzi rybackiej

Około 900 kilogramów kokainy przechwyciły wojsko i policja Hondurasu podczas wspólnej akcji z kolumbijskimi służbami. Narkotyki znajdowały się na łodzi rybackiej.
Posty: 142 Strona 15 z 15
Wróć do „Fentanyl i pochodne”
Na czacie siedzi 1314 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości