Substancje biosyntetyczne pochodzące z królestwa zwierząt.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 2489 / 1375 / 34
Środki psychodeliczne występują w wielu postaciach. Czy wiecie jednak, że występuje na świecie miód otwierający drzwi innej percepcji?

Miód o niezwykłych właściwościach jest wytwarzany przez pszczoły w Nepalu. Nie jest łatwo go zdobyć, jednak są śmiałkowie, którzy dwa razy w roku ryzykują życie dla tego drogocennego towaru.

Pszczoły te, żyjące na dużych wysokościach w Himalajach, zbierają pyły z tropikalnych roślin, takich jak rododendron, które zawierają unikatowe substancję – grayanotoxins – odpowiedzialną za halucynogenne właściwości produkowanego miodu.

Poza halucynacjami, miód ten ma wpływ także na funkcje seksualne człowieka, pomaga zwalczyć cukrzycę oraz nadciśnienie. W nepalskiej tradycji jest szeroko stosowany w lecznictwie, a mieszkający tam ludzie zażywają nawet jedną łyżkę 'Mad Honey" dziennie. Jednak w dużych ilościach może prowadzić do poważnych zaburzeń kardiologicznych oraz niezwykle silnych halucynacji.

Setki śmiałków ryzykują życie, aby zdobyć ten unikatowy produkt. Wspinają się na strome, leżące nawet 3000 metrów nad ziemią klify, bez wykorzystania profesjonalnego sprzętu do wspinaczki czy ochronnej odzieży. Zawieszają się na prowizorycznych linach, odganiając pszczoły dymem. Następnie odkrawają plastry miodu od skał i umieszczają je w przymocowanych do swoich ciał koszach.

Z racji wyjątkowości tego miodu, jego cena na rynku jest nawet 4-krotnie wyższa od ceny normalnego miodu. Najlepiej kupić go jednak od lokalnych plemion w Nepalu (jak już się tam wybierzecie), którzy specjalizuja się w jego zbiorach od dziesięcioleci....
Najbliższy kraj gdzie mozna go dostac to Turcja.
Główna substancja aktywna:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Grayanotoxin

Pszczoły mają dostęp do rośliny o nazwie rododendron, która posiada naturalną neurotoksynę, nazywaną grayanotoxins. Właśnie dlatego „miód obłędu” to środek halucynogenny i narkotyk odurzający, a także środek leczniczy. Małe dawki mogą wspomagać układ odpornościowy i serce, zbyt duże powodują fatalne skutki uboczne, prowadzące nawet do śmierci. Zazwyczaj są to jednak drgawki, nudności, arytmia serca, gorączka.

https://youtu.be/QL-0TAw5rjg

Ceny sa bardzo wysokie.
300zl za 0.5kg.
Wszyscy jesteśmy równi wobec śmierci tylko pozytywna energia.
Fajne koszulki
https://vm.tiktok.com/ZMFDPae1K/
  • 948 / 271 / 2
Uwaga! Użytkownik A-CoA nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2 / / 0
witam.
czy jadł ktoś mad honey ? jeżeli tak to jak efekty i ile trzeba zjeść.
  • 1465 / 920 / 7
Generalnie na YT jest ogrom filmów, na których ludzie po pierwsze: posiadają słoiczki z owym miodem, no i go zażywają aby na żywo relacjonować przebieg.

Przyjęło się niby, że ma się zjeść jedną łyżkę, co też oni czynią, po pół godzinie relacjonując splątanie, ale też wyciszenie, poza tym... Nic wielkiego się nie dzieje.

Coś mi się wydaje, że to filmy celowo robione po to, aby sobie nabić wyświetleń, a z których koniec końców nic oprócz jałowej gadki nie wynika.

Za to zbieranie tego miodu przez ludność nepalską to już swoista rzeźnia, tam jakiekolwiek przepisy BHP nie istnieją 😁
Jedzenie przez nich świeżo zebranego miodu prosto po zejściu na ziemię już wygląda prawilnie i nie ukrywam, że bym chętnie liznęła z takiej miodnej bryły, żeby się przekonać o działaniu osobiście 😁
  • 5 / 3 / 0
Witam. Jako że substancja nie jest za bardzo ekscytująca, nie pisze TR'a.

Generalnie zakupiłem z internetu słoiczek otóż tego miodu. I przetestowałem. Uważam że mimo testów laboratoryjnych odnośnie posiadania Grayanotoksyny, miód sam w sobie nie jest super mocny, a zapewne zakupiony z pierwszej ręki w Turcji czy Nepalu, będzie bardziej mocniejszy.

Cena na polskie, ponad 300zl za 150g

Ciemna barwa. Brazowa/czerwona Konsystencja bardziej wodnista, niż miody które znam.

Smak słodki. Delikatnie ostrawy. Czuć delikatne pieczenie na jezyko

Na pierwszy ogień 3 łyżeczki do herbaty. Około godziny 22. Po ponad godzinie zaczęła się zgaga i efekty przypominające haszysz choć nie dokonca. Wtedy zarzuciłem następne 3 łyżeczki. Haj naprawdę nie był czymś wspaniałym zgaga ciągła się przez cały nastepny dzień. Niesamowity pakman...Palpitacja i brak snu do 7 rano. Jak już zasnąłem to na 3h.

Następny raz był już bardziej ciekawy.
Po 2 dniach konsumowania różności. Nastał dzien na odpoczynek. 1 łyżka do zupy. Haj wszedł po godzinie zdecydowanie bardziej intensywnie. Zgaga mniejsza. Pakman podobnie bardzo mocny. Zero innych skutków ubocznych. Bardzo przyjemne uczucie. Jak mówiłem wcześniej przypomina bardziej :liść: , lecz nie do końca. Ponad 3h po podaniu miodu zasnąłem na kilka godzin.

Żadnych halucynacji, lecz zdecydowanie jest to psychodelik. Możliwe że większe ilości mogą działać w ten sposób. Lecz efekty uboczne trochę odstraszają razem z ceną.
Potrzeba więcej badań.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.