Łysiczkołowy 2019

Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

Posty: 261 Strona 1 z 27
Rejestracja: 2007
  • 3988 / 285 / 938

Ej, no serio, nikomu się jeszcze nie chciało pofatygować na łączki, czy może tylko zakładanie wątku uznaliście za przedwczesne? Sezonu, wiadomo, że nie ma co ogłaszać, ale pierwszymi tegorocznymi znaleziskami można się już chyba pochwalić. Ode mnie takie strzały z dziś, miejscówka to mała, dobrze zacieniona łączka:
DSCN0422.JPG
DSCN0428.JPG
DSCN0433.JPG
DSCN0440.JPG
DSCN0444.JPG
DSCN0419.JPG
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Rejestracja: 2016
  • 2790 / 509 / 7

To lanceata? Urocza.
Wątek powinien założyć pablo, tegoroczny inaugurator %-D

Ekstaza pod kontrolą

Współczesny, zachodnioeuropejski szaman siedzi za biurkiem w domowej bibliotece w Hanowerze. Na pozór nie ma żadnych atrybutów szamańskich. Rozmawiamy jeszcze w pandemicznych, sterylnych warunkach, świeżo oswojeni z narzędziami do wideokonferencji.

Czy Oregon zdekryminalizuje posiadanie narkotyków?

Stany Zjednoczone dzierżą niechlubny tytuł ojczyzny Wojny z Narkotykami, a przy tym – nieprzypadkowo – również państwa, którego największy na świecie odsetek obywateli przebywa w więzieniach. Jednak w ciągu ostatnich kilku lat obserwujemy w USA trend stopniowej liberalizacji prawa dotyczącego posiadania narkotyków.
Rejestracja: 2008
Użytkownik zbanowany
  • 1161 / 121 / 0

Gdzie to? W górach? U mnie sezon rozpoczyna się gdzieś tak w październiku. Północ.
Rejestracja: 2007
  • 3988 / 285 / 938

31 sierpnia 2019mniemanolog pisze:
Gdzie to? W górach?
Bynajmniej, do gór kawał drogi. Niedaleko natomiast do Warszawy ;)
31 sierpnia 2019STR88 pisze:
Wątek powinien założyć pablo, tegoroczny inaugurator %-D
Słuszna uwaga, oto faktyczny przodownik łowów: post3254416.html#p3254416
Rejestracja: 2007
  • 94 / / 0

W tym roku, mieszkam dosłownie 10 min od posłanki gdzie zbieram kilkanaście lat, tylko że rzuca trochę później. Czekam do jutra aby udać się w inne miejsce gdzie pięknie się posłanki rzucają bo jest ich z 6. Zrobię fotorelację i wrzucę foty. Pozdrawiam
Rejestracja: 2015
  • 584 / 123 / 0

Byłem wczoraj z psem na dłuuuuuższym spacerze i nie nastawiając się na nic postanowiłem wpaść na jedną kilku łąk gdzie można coś znaleźć. Zszokowało mnie trochę to że coś udało mi się znaleźć i teraz żałuję że nie wziąłem telefonu coby cyknąć jakieś fotki. Oczywiście nie zbierałem bo były to takie małe kurduple jeszcze i po prostu było mi szkoda ale fajnie wiedzieć że łąka zaczyna powolutku rodzić łysiczki.

Dodatkowo jeszcze cały wrzesień stoi pod znakiem deszczu i dość niskiej temperatury także czuje że w tym sezonie zresetuje porządnie umysł grzybkami. W końcu ile można wpierdalać te acodinki i inne chemiczne wynalazki, natura to jednak natura :)

EDIT: Dla tych ciekawych gdzie znalazłem to Śląskie :) Co samo w sobie zresztą mnie trochę dziwi bo ostatnie dni, a nawet ostatnie tygodnie to były jedne wielkie upały i co jakiś czas okresowo jakaś burza z porządnym deszczem. Fakt faktem łąka ta jest dość mocno otoczona drzewami i nie wysycha na słoncu ale jednak nie sądziłem że po takich temperaturach coś uda się wyniuchać w trawie
Rejestracja: 2019
  • 28 / / 0

Łódzkie zgłasza się, odbior!
Jutro cały dzień wolny więc mam spoooro czasu żeby poszperać po okolicznych łąkach tymbardziej że troche sobie popadało przez ostatnie 2 dni, jak coś będzie to dam znać %-D
Rejestracja: 2016
  • 22 / 11 / 0

Dzisiaj wybieram się na moją coroczną polanę :D zobaczymy co z tego będzie ,oby się pofarciło w WLKP
Rejestracja: 2012
  • 4 / 1 / 0

Ja postaram się poszukać w okolicach Aleksandrowa Łódzkiego. To będą moje pierwsze poszukiwania.
KanapkaPokoleniowa pisze:
Łódzkie zgłasza się, odbior!
Jutro cały dzień wolny więc mam spoooro czasu żeby poszperać po okolicznych łąkach tymbardziej że troche sobie popadało przez ostatnie 2 dni, jak coś będzie to dam znać %-D
Rejestracja: 2012
  • 624 / 114 / 1

Wszedłem w poniedziałek na swoją miejscówkę i patrzę i jest tam buchtowisko na małym skrawku łąki. No dobra, szukam sobie łysiczek, nawet nie patrzę na to, że jest już bardzo ciemno i pewnie nie znajdę, buchtowiska na miejscówce znalazłem już w sierpniu więc nie bałem się specjalnie. Idę sobie dalej, teraz już wyraźnie zniechęcony brakiem mocnego światła dziennego, a tu nagle coś się rusza w krzakach, za drzewami, o za tymi dokładnie: https://i.imgur.com/TZbG36F.jpg Patrzę bliżej, a tam ciemna duża sylwetka, słyszę stąpanie, widzę zarys wielkiego cielska i sobie myślę, o cholera, dzikie zwierzę, wydałem z siebie parę odgłosów i w ogóle nie ucieka. Dopiero wtedy skojarzyłem fakt, że stoję sobie na ziemi zrytej przez dziki europejskie i zaczynam rozumieć, że sarny zwykle uciekają przede mną - a widziałem ich już sporo. Wycofuję się powoli z miejscówki i zastanowię się nad poszukiwaniem nowej. Otóż, ludziska, na dzikie świnie :świnia: trzeba uważać, takie np :krowa: są bezpieczne, sarenki też, ale te dziady potrafią zabić, niech to będzie przestroga dla wszystkich grzybiarzy! Uważajcie na dziki i życzę owocnych zbiorów :grzybki:
Posty: 261 Strona 1 z 27
Wróć do „Grzyby”
Na czacie siedzi 1504 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kubackjeee i 6 gości