LSD + alkohol

Dział dotyczący grzybów i roślin wykazujących działanie halucynogenne, psychodeliczne, lub dysocjacyjne.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 1 / / 0

Siemano wszystkim, mam małe pytanie.
Mianowicie, czy próbował ktoś łączyć LSD z alkoholem, bądź wie jakie będą tego skutki ?
Kumple namawiają mnie, żeby na sylwestra wziąć po połowie kartonika,
ale problem w tym, że nie wyobrażam sobie nowego roku bez chlania, więc nie wiem czy przystać na ich propozycję :P

Z góry dzięki :D
  • 543 / 30 / 0

Przeżyjesz . Ale ja sobie nie wyobrażam takiego połączenia. To wręcz profanacja LSD ;D

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Wypalanie ponad 20 papierosów dziennie szkodzi widzeniu barwnemu

Wypalanie ponad 20 papierosów dziennie może prowadzić do uszkodzenia wzroku.
  • 189 / 29 / 0

Pół kartona lekko cię smyrnie, nie przesadź z alkoholem i będzie ok, ale jeśli przesadzisz to nieprzyjemne odczucia po prostu się spotęgują. Bez picia do upadłego.
A to, że sylwester to znaczy, że trzeba chlać? Bo wszyscy chleją? Nie lubię takiego owczego pędu, bez obrazy :> Rób to, co czujesz, a nie to, co "trzeba"
  • 5690 / 442 / 0

alkohol oslabi dzialanie LSD.
Użytkownik nieaktywny
  • 241 / 32 / 0

Jeszcze zależy w jakiej kolejności się wrzuca, wypicie piwa na peaku albo zaraz po to nie jest taki zły pomysł, fazy nie zbije, a trochę rozluźni atmosferę.
No ale generalnie alkohol się z psychodelikami łączy źle, najwyżej na zejściu, jak się już prawie nic nie dzieje, żeby zasnąć, no to wtedy ten jeden browar czy dwa można obalić.
  • 2948 / 369 / 0

Zależy od dawki i od ilości alkoholu. Jedno piwo po peaku, albo i dwa nic nie zmienią. Ale jak nawalisz się jak "świnia", to raz, że po samym alkoholu są dziwne jazdy, a dwa, że jak Ci się te jazdy nałożą z peakiem z LSD, to konsekwencje tego mogą być niezbyt ciekawe.
  • 2097 / 645 / 0

umiar slowo klucz niewyobrazam sobie zamroczenia alkoholowego z wkreta po LSD chodzi mi o duze dawki to sposob na dolek i impreze z policjantami,umiar impreza udana.
Jednakze nie wiem czy w Las vegas Parano byl taki mix hmm?
Najgorsze to zamroczyc sie mocno alkoholem i za duzo kwasa wziasc ,takze umiar.
Użytkownik nieaktywny
  • 657 / 85 / 0

chlanie gorzały odradzam, ale jakieś dobre winko w wolnym tempie jak najbardziej si, jeszcze można się cieszyć pysznością winka inną niż zwykle
  • 349 / 39 / 0

no ja po spacerze po lesie ostatnio sobie walnąłem szota na zdrowie, o tej porze roku to taka profilaktyka, ale jak już pić to faktycznie po peaku na rozluźnienie 1-2 piwka
  • 51 / 5 / 0

Również uważam, że mieszanie alkoholu z LSD (w sumie czegokolwiek) to profanacja. Z informacji, które posiadam z researchu (nie testowałem osobiście) - alkohol może spłycić tripa.
Wróć do „Psychodeliki”
Na czacie siedzi 48 uczestników Wejdź na czata