Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.
ODPOWIEDZ
Posty: 1858 • Strona 158 z 186
  • 1653 / 298 / 0
Ano, lorek jest zdecydowanie lepszy na rozmowę o pracę... niewolniczą :zombie:
Wybaczcie, ale nie odpowiadam na PMy nowych użytkowników w sprawie lekarzy, którzy wystawiają mi recki na IV-P. Ruszcie głową, panowie z komendy. A jak macie mniej niż 18 lat, to wypierdalać do szkoły, a nie bierzecie się za benzo za kasę starych.
  • 402 / 68 / 0
Potwierdzam. Lorek lepszy bo tak nie usypia jak alpra i po niej gada się kacapoły.
  • 153 / 15 / 0
Jak taki lorek wypada w porownaniu do klona?
U mnie jest dosyc dziwne to ze bez tolerancji musze zjesc min. 6mg klonazepamu zeby wgl cos poczuc %-D
Uwaga! Użytkownik SzukamPracy nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 403 / 79 / 0
6mg to za dużo, ja już czuję klona przy 0,5-1mg
Lorazepam działa krócej od klona, silniej uspokajajaco i bardziej się nada nasennie
  • 8103 / 906 / 0
Mnie lorazepam uspokaja na krótszy okres czasu i to sobie cenie jak muszę wyjść, coś załatwić, pojechać gdzieś i za to cenie lora, tylko mógłby trochę dłużej działać - tak jak klonazepam to nawet rzekłbym, że byłby lepszy od klonazepamu.

Ale klon w porównaniu z lorkiem to inna bajka.Klonazepam to klasyk wśród benzo - istny rarytas a lorek to taki miły dodatek do ''gry''. :pacman:
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 11 / 1 / 0
kurde, kiedyś, 2-3 lata temu, lorazepam był dla mnie zajebisty, zamieniłem sobie u lekarki 3 paki klona za 4 paki lorka, bo go wolalem od klona, nie byłem jeszcze taki wjebany w benzo. I serio wydawał się przyjemną substancją, taką rozluźniająco ciało, ale latwo bylo przesadzic wiadomo jak to z lorkiem, i łapało spanie. Teraz nakurwiam od dluzszego czasu oporowo klony i alpre i mocne i słabe opioidy. Wpadly mi w lapy 4 paki lorka, na razie w ogole na mnie nie dziala, po prostu, nie czuję nic - idę sobie po prostu spać, sprzedaję to w piz*u, jeszcze w piątek jak będę miał wolne. Dam lorafenowi ostatnią szansę, ograniczę inne benzo i zobaczymy jak będzie. pozdro dla wyjadaczy
  • 11 / 1 / 0
no i wzialem 25mg gdzieś tak rano i chyba gaby z 1200 ( norma taka moja dzienna) i tak wyszedłem na miasto coś pozalatwiac, nawet spoko bylo, do rodzicow się przeszedłem u nich zajebalem 720mg dhc i wyszedlem dojebac kodą 3x16 czyli tez 720mg i potem dojebalem klonami i xanami, a tego lorazepamu ogólnie tak nie poczułem za bardzo jednak, ale brak lęków, wszystko się tak inaczej robiło, bez oporów jakby, tak to nic specjalnego, no więc dla mnie lorazepam jest skonczony
  • 8 / 1 / 0
@INSPEKTOrDEWIANt999 skończkny to niedługo ty będziesz jak tak dej będziesz leciał na takich mixach
  • 3406 / 534 / 0
Bez kitu ile ty ładujesz tego w siebie... masakra. Stary 2mg klona wystarczy na likwidacje lęków itp. A ty aż tyle... omg zejście będziesz miał okropne, ale życzę jak najlepiej...
F̲O̲R̲M̲Y̲ ̲Ż̲Y̲C̲I̲A̲ ̲O̲P̲A̲R̲T̲E̲ ̲N̲A̲ ̲W̲Ę̲G̲L̲U̲.̲
  • 1 / / 0
jak wygląda korelacja lorazepamu z fluoksetyną, kwetiapiną i lamotryginą? 🥲
ODPOWIEDZ
Posty: 1858 • Strona 158 z 186
Newsy
[img]
Ulubiona muzyka uruchamia układ opioidowy mózgu

Słuchając ulubionej muzyki odczuwamy przyjemność, niejednokrotnie wiąże się to z przeżywaniem różnych emocji. Teraz, dzięki pracy naukowców z fińskiego Uniwersytetu w Turku dowiadujemy się, w jaki sposób muzyka na nas działa. Uczeni puszczali ochotnikom ich ulubioną muzykę, badając jednocześnie ich mózgi za pomocą pozytonowej tomografii emisyjnej (PET). Okazało się, że ulubione dźwięki aktywują układ opioidowy mózgu.

[img]
Największa w historii analiza potwierdza: marihuana skuteczna w leczeniu objawów nowotworowych

W ciągu ostatnich miesięcy świat nauki zyskał dostęp do największej metaanalizy dotyczącej zastosowania marihuany w terapii nowotworów, przeprowadzonej przez Whole Health Oncology Institute we współpracy z The Chopra Foundation i opublikowanej w prestiżowym czasopiśmie Frontiers in Oncology. Wyniki są jednoznaczne – istnieje przytłaczający konsensus naukowy, że medyczna marihuana skutecznie łagodzi objawy choroby nowotworowej i poprawia jakość życia pacjentów.

[img]
Nowa nadzieja dla pacjentów ze schizofrenią. Opracowano przełomowy lek inspirowany LSD

Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Davis stworzyli nową cząsteczkę o nazwie JRT, która może zrewolucjonizować leczenie schizofrenii i innych chorób mózgu. Lek działa podobnie do LSD, ale nie wywołuje halucynacji. Dodatkowo, wykazuje silniejsze działanie niż stosowana obecnie ketamina.