Roślinne inhibitory MAO

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 2244 / 10 / 0

Nabiał należy do tych produktów, na które należy jedynie uważać. Szczególnie wtedy, kiedy dany produkt jest dłużej przechowywany i w nieodpowiednich warunkach.
mirystycyna jest słabym iMAO.
  • 5 / / 0

Pytam, ponieważ na różnych stronach czytałem różne opinie na temat mirystycyny. Najbardziej interesowała mnie ta, mówiąca o używaniu pietruszki podczas zażywania czystego DMT. Więc kolejne pytanie z serii ''czy ma to szansę powodzenia?''

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

O co chodzi z aferą wokół LimeBands? Ofeminin pyta eksperta ze Społecznej Inicjatywy Narkopolityki.

Jerzy Afanasjew ze Społecznej Inicjatywy Narkopolityki zaalarmował, że informacja na stronie dystrybutora daje fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Na czym dokładnie polega problem?
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 2244 / 10 / 0

Podobnie, jak w przypadku gałki.
Użytkownik nieaktywny
  • 104 / / 0

czy jeśli wypiłbym odpowiednio dużą ilość soku z czarnej porzeczki mógł bym z powodzeniem odczuć działanie DMT?

Re:

• 655 / 2 / 0

Zieleń pisze:
sporo bioflawonoidów jest mocniejszymi lub słabszymi MAOi, teoretycznie nawet herbatka z łupin cebuli powinna zadziałać w odpowiedniej ilości (kwercetyna) %-D
No właśnie - próbował ktoś kiedyś tej Kwercetyny?? Niektórzy jak czytam, piszą, że to placebo, niektórzy że jednak kwercetyna naprawdę działa - jak zwykle opinie różnych środowisk różnie się wypowiadają ;-) . Ale z mojej ulubionej firmy Puritan's Pride pojawił się ostatnio taki produkt, który to mnie zainteresował:
Puritan's Pride - quercetin i Quercetin with Bromelain

warte zachodu?? :-) Czy lepiej w coś innego zainwestować?? ;-)
  • 571 / 6 / 0

widze same profesjonalne posty w tym temacie, szczególnie na poprzedniej stronie
>cytrusy to dobre iMAO
>iMAO + DXM najlepsza faza
cytrusy nie mają nic wspolnego z monoaminooksydazą, zwiększają albo zmniejszają wydajność o-demetylacji w wątrąbie
a DXM + iMAO może prowadzić chyba tylko do zespołu serotoninowego skutkującego śmiercią
  • 529 / 5 / 0

Ilex guayusa najlepiej ekstrakt:)
  • 3831 / 140 / 13

@ecikpecik : nie, czarna porzeczka nie działa w ten sposób.
Użytkownik nieaktywny
  • 1267 / 12 / 0

Różaniec górski jest IMAO? Jest w stanie wzmacniać stymulanty i ogólnie wszystko?
Użytkownik nieaktywny
  • 233 / 5 / 0

Chyba grejfrut biały ale nie jestem pewien.
Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata