Leki obniżające łaknienie

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

Posty: 5 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2018
  • 6 / 1 / 0


Panowie ja tak moze z innej bajki są jakieś leki psychotropowe znacznie obniżające łaknienie ? Obecnie biorę seroxat/wenlafaksyne/clonozepanum(oczywiście nie razem ale co jakiś czas zmieniam) i doraźnie xanax. Mimo iż biegam to i jestem ektomorfikiem to waga rośnie :wall: Jest jakiś lek z psychotropów bądź z innej grupy leków który mógłby obniżyć łaknienie ?

Jestem lękowcem, mam silne napady lęku bywa że nie mogę wyjść do sklepu bez Xanaxu
Rejestracja: 2016
  • 2759 / 611 / 0


Obecnie modne jest połączenie naltreksonu z bupropionem, co do skuteczności, myślę, że jest ona niewielka, nieco większa niż supli.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Dilerka w dobie brexitu

Wyprodukowany przez Netflix serial „Top Boy” to kolejna opowieść o ludzkiej twarzy handlu narkotykami. Ale napisana i zrealizowana tak dobrze, że wybija się na tle podobnych produkcji.
Rejestracja: 2017
  • 314 / 84 / 0


Obecnie raczej ciężko o jakiś skuteczny środek anorektyczny, praktycznie wszystko zostało wycofane ze względu na skutki uboczne. Jeśli w grę wchodzi nielegal to sibutramina/fentermina zdają się być tym, czego szukasz.

A z tych dostępnych na chwilę obecną w Polsce to zdaje się, że reboksetyna posiada takie właściwości. Ale jest droga i ma sporo efektów ubocznych, z tego co udało mi się wyczytać.
Rejestracja: 2010
  • 2984 / 87 / 0


Może tak sprawdź, ile jesz kalorii? :scared:
Rejestracja: 2016
  • 412 / 66 / 0


Ogranicz spożycie cukru
Posty: 5 Strona 1 z 1
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości