Leki obniżające łaknienie

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

• 3 / 1 / 0

Panowie ja tak moze z innej bajki są jakieś leki psychotropowe znacznie obniżające łaknienie ? Obecnie biorę seroxat/wenlafaksyne/clonozepanum(oczywiście nie razem ale co jakiś czas zmieniam) i doraźnie xanax. Mimo iż biegam to i jestem ektomorfikiem to waga rośnie :wall: Jest jakiś lek z psychotropów bądź z innej grupy leków który mógłby obniżyć łaknienie ?

Jestem lękowcem, mam silne napady lęku bywa że nie mogę wyjść do sklepu bez Xanaxu
  • 2178 / 398 / 0

Obecnie modne jest połączenie naltreksonu z bupropionem, co do skuteczności, myślę, że jest ona niewielka, nieco większa niż supli.

Gdzie jesteśmy po dziesięciu latach wojowania z narkotykami?

ONZ powoli orientuje się, że „świat wolny od narkotyków” nie istnieje. Chciałoby się to skomentować słowami: dlaczego tak późno? Ale to w zasadzie wiemy.

Działania bydgoskiego CBŚP - zlikwidowane laboratorium oleju konopnego

Policjanci kujawsko-pomorskiego CBŚP w ostatnim czasie przeprowadzili dwie akcje wymierzone w przestępczość narkotykową. Zlikwidowali drugie w Polsce laboratorium, w którym produkowano olej konopny oraz dodatkowo przejęli m.in. 5 kg amfetaminy.
  • 281 / 58 / 0

Obecnie raczej ciężko o jakiś skuteczny środek anorektyczny, praktycznie wszystko zostało wycofane ze względu na skutki uboczne. Jeśli w grę wchodzi nielegal to sibutramina/fentermina zdają się być tym, czego szukasz.

A z tych dostępnych na chwilę obecną w Polsce to zdaje się, że reboksetyna posiada takie właściwości. Ale jest droga i ma sporo efektów ubocznych, z tego co udało mi się wyczytać.
  • 2969 / 76 / 0

Może tak sprawdź, ile jesz kalorii? :scared:
  • 280 / 40 / 0

Ogranicz spożycie cukru
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 73 uczestników Wejdź na czata