Leki nootropowe - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 103 / / 0

W jakim sensie mix na poprawe snu? A występują jakieś problemy np. z zasypianiem?
Akurat problemy z zasypianiem w ogóle nie występują, natomiast występują problemy z wysypianiem. Sen jest ciągły, bez przebudzeń. Ale potrafię b. długo spać i być bez energii. Jest regularność snu, odpowiednie godziny, przyjmuję od 1 roku wenlę.
Czego unikać przed snem, a co byś polecał?
Użytkownik nieaktywny
  • 868 / 10 / 0

Moj mix:

1. Noopept + ekstrakt z zielonej herbaty + medytacja (+sudafed jesli chcemy czuc lepiej negatywne emocje jak smutek czy zlosc).

2. Piracetam + kofeina + zdrowy tryb zycia + unikanie silnych wrazen (filmow, muzyki) polaczone z praca umyslowa (np. nauka).

Dopiero przymierzam sie do wyprobowania etylofenidatu zamiast kofeiny badz w miksie.

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Kokaina warta 165 mln dolarów na pokładzie. Służby przejęły narkotykową łódź podwodną

Amerykańska straż wybrzeża przejęła łódź podwodną, która przewoziła ponad pięć ton kokainy wartej ok. 165 milionów dolarów – podaje CNN.
Użytkownik nieaktywny
  • 95 / 1 / 0

Aktualnie jestem na takim miksie przez kilka dni:
- 60 mg racematu władusia z rana
- 3 szklanki yerba mate z rana
- oczywiście nikotyna, następny raz nie bede o niej wspominał, bo jestem miłośnikiem wszystkiego co ma ją w sobie

Jest ogólnie rzecz biorąc dobrze, mam energię, zero wjazdu na serce, sen normalny.
Do tego nutritariańska dieta - dbanie o mikro/makroelementy, elektrolity etc.
  • 65 / / 0

-Piracetam 2g dwa razy dziennie
-Lecytyna sojowa 1g też dwa razy dziennie
-Ekstrakt z guarany 100mg raz dziennie ( z rana )
-nikotyna ( na razie około 1/2 paczki na dzień, ale staram się znowu przejść na e-papierosy)
-Complex ( witaminy,) raz dziennie

Odkąd testuje ten mix znacznie bardziej ogarniam co się dookoła dzieje, zniknęło ciśnienie na drzemki ( zawsze koło 16-17 musiałem iść spać bo inaczej zachowywałem się jak zombie). Znacznie lepiej się wysypiam, nie ma problemów ze wstawaniem. Ogólnie polecam :]
  • 64 / 5 / 0

Piracetam + Lecytyna + ALCAR (acetyl-l-karnityna)

Piracetam powoduje zwiększenie zapotrzebowania mózgu na acetyloholinę, więc dostarcza się źródła choliny (np. lecytyna) i czegoś co daje grupę acetylową a samo w sobie najlepiej jest nootropem (ALCAR). Wtedy wykorzystanie potencjału piracetamu jest co najmniej kilku razy większe, co jest zauważalne znaczną poprawą funkcji kognicyjnych. Inna sprawa, że piracetam ładuje się kilka dni-tyg w zależności od jednostki w pełni a ALCAR działa doraźnie nootropowo.
Użytkownik nieaktywny
  • 95 / 1 / 0

nikotyna w plastrach jest ciekawa. Wypalam tak mniej więcej 1,5 paczki dziennie i sen jako tako mi się nie skraca. Stosowałem plastry 24mg? O ile dobrze pamiętam, to takie i... sny były bardzo wyraźne, spałem o 2 godziny krócej czyli z 3 godzinki snu, wstawałem niesamowicie wypoczęty. Fajna sprawa.. ;)
  • 113 / / 0

- noopept - 20mg
- oxiracetam - 600mg
- centrophenoxine - 200mg
Te trzy substancje dwa razy dziennie, popijane zieloną herbatą - nienachalna stymulacja jakkolwiek ze skłonnością do zabierania się wykonywaną czynnością, fajnie pobudza i wycisza taki swoisty myślotok po mj. Testuje od paru dni taki mix, jak na razie całkiem spoko i zero skutków ubocznych (oprócz zwiększonej "irytowalności", szczególnie głupota u innych boli mocniej niż zwykle, strasznie się wkurwiam momentami) - no i może jak z dodatkiem zielonej herbatki przesadzę to mi szczęka mieli, czuje się trochę a la naszurany frytą ogólnie - polecam.
  • 110 / 2 / 0

ktoś już łączył to <Sunifiram> z pira lub noopept ?

Przeniesiono do działu Miksy.
| 13 |
Użytkownik nieaktywny
  • 868 / 10 / 0

Dexter_GBL pisze:
Piracetam + Lecytyna + ALCAR (acetyl-l-karnityna)

Wtedy wykorzystanie potencjału piracetamu jest co najmniej kilku razy większe
To moze po prostu zajebac kilka razy wieksza dawke piracetamu? Zamiast lecytyny mozna jesc jajka. Skad masz to info o ALCAR? Jakie ma to powiazanie z piracetamem?
  • 64 / 5 / 0

Info o ALCAR + piracetam jest sugerowane np. na forum longecity (największa oraz najbardziej rzetelna ilość informacji nt. nootropów, substancji pro zdrowotnych, poprawiających jakość życia, jego długość itd.). Poparte jest to sporą ilością badań - pogrzeb na longecity jeśli znasz angielski i znajdziesz tam to info. Działanie piracetamu z tego co wiem nie jest do końca znane ale teza o acetylocholinie wydaje się być najbardziej trafna.
Powiązanie z piracetamem opisałem w poprzednim poście (ALCAR daje grupę acetylową do tworzenia acetylocholiny).
Kilku krotnie większa dawka piracetamu nic nie da - jeśli jest po nim zwiększone zapotrzebowanie na acetylocholinę to przy jego większej dawce tym bardziej musisz mieć źródło choliny i najlepiej grupy acetylowej.
Jajka owszem można, z tym, że do każdej porcji piracetamu chcesz jeść jajecznicę? Lecytyna (lub jeśli kogoś stać to Alpha-GPC lub CDP-Choline) wydaje się być wygodniejszym rozwiązaniem.
W wielu różnych miejscach można wyczytać zupełnie co innego nt. dawki piracetamu (ulotka podaje dużo mniejsze ilości niż np. wiele źródeł z internetu, gdzie sugerują 4,8-9,6g/dzień).
Nie mogę teraz tego znaleźć ale jest na pubmedzie jedno badanie, które pokazuje, że dawka od 4,8g do 9,6g/dzień faktycznie jest najskuteczniejsza a każda poniżej i powyżej wraca skutecznością do placebo. Jak się dogrzebie do linku to go tu wrzucę.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata